Ждун с Нибиру• 01 декабря в 21:40
Мама моя підозрює в себе онко з метастазами. Тут же є гадалки.
Весною робила УЗД, ну там поліп, там киста, але наче такого нічого. А це після зловживання помідорами, став боліти шлунок. І періодично кишечник. Вона не признається толком що і як. На обстеження записана, але ніяк не дійде. Наче на 10 число призначено вже.
Хто вміє, подивіться будь ласка... На картах, чи що...
В мене крім неї немає нікого.