ДаЗдраПерма• 01 декабря 2025

потихоньку едет крыша

От отсутствия перспектив в жизни. Я понимаю, что это моя вина, что у меня не было плана, какую профессию лучше выбрать и я осталась к разбитого корыта считай без профессии. Будущее пугает меня и я понимаю, что будет только хуже и у меня едет крыша
lilul990• 01 декабря 2025
Ответ дляДаЗдраПерма
Согласна, я в свое время на 2 курсе поняла, что дела не будет, но из-за того что я слабо характерная послушала эти уговоры родителей не бросать
Автор, не чмиріть себе. Гуманітарні професії відживають своє, їх замінить майже повністю ші

Такі тенденції, проблема не у вас

Сон і дрімота• 01 декабря 2025
Ответ дляДаЗдраПерма
Меня ещё больше кроет от алкоголя
Можна трохи випити в хорошій компанії, краще з рідними близькими людьми. Для мене дуже цінні такі моменти, бо рідко бувають.
А у нас макарошки• 01 декабря 2025
Ответ дляДаЗдраПерма
Меня ещё больше кроет от алкоголя
То сідайте на амітриптилін.
Розвидниться в голові
автор ДаЗдраПерма • 01 декабря 2025
Ответ дляlilul990
Моя знайома перевчилась на покраску і грунтовку автомобілів, бачила сюжет про жінок які вивчились водити комбайн. Є варіанти для нас, гуманітаріїв, і краще шоб це була універсальна робота руками шо ви перейдете в іншу країну і зразу підете на роботу
Я не очень дружу с такой работой работой где нужно руками работать( вот говорили учителя иди на химика, и я не послушала к сожалению,
Я только за!• 01 декабря 2025
Ответ дляДаЗдраПерма
Ну так ідіть зараз? На хіміка
автор ДаЗдраПерма • 01 декабря 2025
Ответ дляМамОмужа
И что? я вот вообще инженер механик и я не слабохарактерная, я закончила обучение.
А от того что вы бы бросили что поменялось бы?
Я выше писала, наш было на химика идти
lilul990• 01 декабря 2025
Ответ дляДаЗдраПерма
Ви не знаєте з чим ви дружите поки не спробуєте, треба пробувати. Одна з моїх знайомих яка ніколи не мала город і консервації, працювала в гуманітарній сфері вже три роки огірки закладає в Польщі на виробництві консервованих продуктів і тащиться від тої роботи

автор ДаЗдраПерма • 01 декабря 2025
Ответ дляЯ только за!
Ну так ідіть зараз? На хіміка
Я уже не помню ничего, а школе неплохо химия шла
Я только за!• 01 декабря 2025
Ответ дляДаЗдраПерма
У вас інтернету вдома немає? Курси підготовки до нмт вам у поміч
Сон і дрімота• 01 декабря 2025
Ответ дляlilul990

Такі тенденції, проблема не у вас
А як же репетитори? Психологи, коучі, і їм подібні😁
автор ДаЗдраПерма • 01 декабря 2025
Ответ дляlilul990
Я хотела бы что-то более интеллектуальное, а то я на таких работах впадаю в депрессию быстро
автор ДаЗдраПерма • 01 декабря 2025
Ответ дляСон і дрімота
За психологов не согласна, если всякие коучи это инфоцигане
lilul990• 01 декабря 2025
Ответ дляСон і дрімота
Це мізерна кількість у порівняні з тим якими пачками випускають гуманітаріїв які нікому не потрібні
МамОмужа• 01 декабря 2025
Ответ дляДаЗдраПерма
Я выше писала, наш было на химика идти
А что сейчас мешает ?
автор ДаЗдраПерма • 01 декабря 2025
Ответ дляlilul990
А вы кто по специальности и кем работаете?
Сон і дрімота• 01 декабря 2025
Ответ дляДаЗдраПерма
Купіть курси бухгалтера по веденню ФОП і ТОВ. Це моя мрія😂, але зараз складно фінансово, і боюсь свого віку.
автор ДаЗдраПерма • 01 декабря 2025
Ответ дляМамОмужа
А что сейчас мешает ?
Я уже все забыла, абсолютно все и плюс возраст
lilul990• 01 декабря 2025
Ответ дляДаЗдраПерма
Я гуманітарій, працюю в одній із структур зсу.
автор ДаЗдраПерма • 01 декабря 2025
Ответ дляА у нас макарошки
То сідайте на амітриптилін.
Розвидниться в голові
Что это?

автор ДаЗдраПерма • 01 декабря 2025
Ответ дляСон і дрімота
У меня нет таких близких людей
Сон і дрімота• 01 декабря 2025
Ответ дляДаЗдраПерма
У меня нет таких близких людей
Ви за кордоном?
автор ДаЗдраПерма • 02 декабря 2025
Ответ дляlilul990
Боєвая позиция или тыл у вас?
автор ДаЗдраПерма • 02 декабря 2025
Ответ дляСон і дрімота
Ви за кордоном?
Да, но в Украине их тоже не было
lilul990• 02 декабря 2025
Ответ дляДаЗдраПерма
Боєвая позиция или тыл у вас?
Часті командіровки, я польську знаю, бувають виїзди ближче до фронту але не на лбз.
sur_sur• 02 декабря 2025
Ответ дляДаЗдраПерма
Почти 30
УжОс
vita__lina• 02 декабря 2025
Ответ дляСон і дрімота
Давайте придбаєм на двоих)
А у нас макарошки• 02 декабря 2025
Ответ дляДаЗдраПерма
Что это?
Капець!
З гуглом взагалі треш?
Христя в тiстi• 02 декабря 2025
Ответ дляДаЗдраПерма
Почти 30
Вы молодая девушка.
Что вам интересно? Чем вам хотелось бы заниматься?
Сон і дрімота• 02 декабря 2025
Ответ дляДаЗдраПерма
Да, но в Украине их тоже не было
Думаю, це складно, коли немає підтримки на чужині. У мене донька гуманітарій, філолог. Але не хоче за кордон, каже, що там робити, якщо я не звикла працювати руками. Працювала тут консультантом, адміністратором. Зараз робота з документами+ консультант. Якщо знаєте мови, то щось таке можна.
Сон і дрімота• 02 декабря 2025
Ответ дляvita__lina
Давайте придбаєм на двоих)
Крінж у тому, що я бухгалтер з вищою освітою і 20+років досвіду в бюджеті. Все думала, що якось можна опанувати інші напрямки, без вкладень)). А життя промайнуло, як одна мить, без відпусток, без відпочинку від роботи. Тепер мені страшно, що не справлюся.