Скоро_вчера• 02 декабря в 21:57
Хто робить йогурт вдома
що до нього додаєте, для покращення смаку?
Ягоди, банани, горіхи - вже набридло. Які ще порадите неочевидні варіанти?
Булку Дай• 02 декабря в 23:13
Ми присіли на шоколадну гранолу до йогурта,готую сама з вісянки тривалого варіння,горіхів,меду, кокосового молока та чорного шоколаду.
Та никада в жизни• 03 декабря в 06:23
А ви робите із заквасок магазинних чи як?
Я купила парочку і тепер сумніваюсь на якому молоці то робити - чи шукати десь в бабусь свіжоздоєне, чи можна пастеризоване магазинне?
Скоро_вчера
• 03 декабря в 10:05
Ответ дляТа никада в жизни
Так, магазинна закваска. і молоко магазинне в пакеті (не ультрапастеризоване). В мультиварку на режим йогурт на ніч