Chaterbox• Изменено 02 декабря в 23:49
Я ненавижу сами знаете кого
Но жду хоть чего-то.
🔻Встреча Уиткоффа и Кушнера с путиным завершилась, она длилась почти пять часов
Что думаете будет?
Гуляю босоніж• 03 декабря в 00:14
Ответ дляKriskaA
Не мрійте, кацапи :))) Дажмут до чого ?:) зєлька не має права підписувати такі документи.
Дожмуть щоб він нафіг звалив, апідписати буде кому. А не мрійте це собі адресуйте, ви ж вірите в міфічні ракети які. Нам має хтось дати.
Пузата Хата• 03 декабря в 00:12
Ответ дляВам телефонограмма
Учитывая президентскую тенденцию - очень может быть. Выберут, например... Например... Мля, реально, хотелось написать какой-то бред, но же смешнее, чем выбрать квнщика - просто не может быть... Пингвина или изюм разве что, не?...
Выберусь за нас,зручного
Вам телефонограмма• 03 декабря в 00:12
Ответ дляKriskaA
не пиз.ди. нам потрібні дальнобійні ракети, щоб виносити кацапські заводи і ТЕС з ГРЕС. А їх може дати тільки хуйловська підстилка трамп.
Тут пиз..ди чи не пиз..ди - гроші спиз..ли враги
Из Кукуева я• 03 декабря в 00:14
Ответ дляПузата Хата
Выберусь за нас,зручного
Та всяке вже думається, коли тонемо в крові.
Грішним ділом і здається був би Янукович, то худо-бідно було б якось досі. Всі живі...
Гуляю босоніж• 03 декабря в 00:13
Ответ дляKriskaA
З такого ! Читайте Будапештський меморандум ! Як гаранти цілосності України ! Ну або нехай повертають ядерку взад - і ми вже самі розберемося.
За 4 роки не дали то вже не дадуть
Вам телефонограмма• 03 декабря в 00:13
Ответ дляKriskaA
Тоже ’надули’
Из Кукуева я• 03 декабря в 00:15
Ответ дляГуляю босоніж
За 4 роки не дали то вже не дадуть
То хай вони там у них і розірвуться. Бачить Бог, обідить слабшого, то гріх
Из Кукуева я• 03 декабря в 00:15
Ответ дляKriskaA
Шта....не дали атакамси, хаймарси, петріоти і F-16 - теж не дали ?
Розвіддані ? Якби не Захід - нас би вже не існувало.
Жданов, ти?
Непозбувна Бентега• 03 декабря в 00:15
Ответ дляИз Кукуева я
А давайте помріємо.
Прикиньте, ми просинаємось, а скрізь новина, що війна закінчилась.
Гарно, ге?
Гарна новина, коли рээфія розвалилася, як росімперія, як совок
Рву и мечу• 03 декабря в 00:17
Уже есть новость
Не договорились, чего и следовало ожидать
Не закончится война, пока мы не выполним их требования, пора это понять.
Непозбувна Бентега• 03 декабря в 00:18
Ответ дляГуляю босоніж
Щось в грудні полетить на рашаляндію хотілось би щоб мост ляпнули 🤗
Борисфенка• 03 декабря в 00:19
Ответ дляKriskaA
Можна нам не повертати, а одразу на мацкву скинути.
Xвостокрутелка• 03 декабря в 00:19
Ответ дляРву и мечу
Уже есть новость
Ріелторам набридло слухати про леніна та печенігів
Ответ дляРву и мечу
Уже есть новость
Єстєссно. Я ж кажу: треба бути дуже тупими, щоб досі не зрозуміти, що хуйла влаштує тільки повне зникнення України.
Непозбувна Бентега• 03 декабря в 00:20
Ответ дляИз Кукуева я
Це ниття після кожного ниття плешивої молі, єх такі старання рашкі, навіть мову вивчили,
жар-птица Нюра• 03 декабря в 00:21
Ответ дляИз Кукуева я
І путін такой маладой і юний актябрь впєрєді
Вже позадІ.
Из Кукуева я• 03 декабря в 00:22
Ответ дляНепозбувна Бентега
Одужуйте!
Непозбувна Бентега• 03 декабря в 00:23
Ответ дляИз Кукуева я
Одужуйте!
Тушу яника тагають тіки кацапчики
Непозбувна Бентега• 03 декабря в 00:25
Ответ дляРву и мечу
Уже есть новость
На х..й це у мацкву
Ворожу на каві• 03 декабря в 00:26
Ответ дляChaterbox
При чем тут «Зеля»? Что-то мне подскакивает, что еще скучать будете за ним и локти кусать..
Видит Бог, я не думала что скажу это когда либо, но в этот раз согласна. Многие думают что сейчас все будет как прежде, но по логике контекста очевидно, что увы нет.
Тихомандражная• 03 декабря в 00:30
Ответ дляГуляю босоніж
Удалено администрацией...
Коли прийдуть москалі, ті україночки щирі, які хочуть «дожимань» , будуть першими в аналогічній ситуації.
Амінь
Ворожу на каві• 03 декабря в 00:31
Ответ дляУма Палата
Будут продолжаться обстрелы. С приходом Трампа все жестче и жестче. А они пока годами будут ездить друг к другу в гости
И еще пару лет в такой ситуации и без ракет патриот и мы сами побежим с белым флагом