Кишмишная Мая• 03 декабря 2025
Якщо чоловік не дарує квіти, але при цьому
Може щось приготувати на вечерю, відремонтувати блискавки на одязі, наприклад, або
приготувати чай, коли хворієте
Це норм чи стрьом
приготувати чай, коли хворієте
Це норм чи стрьом
Советчица Года• 03 декабря 2025
Если вам нужны цветы, то вы постоянно будете недовольны их отсутствием и н какие чаи и молнии не перекроют это. Мне цветы не нужны совсем. Но если мужчина не додумается гонять мою машину на мойку и заправлять ее, то у нас с ним ничего не выйдет. Ибо для меня это база
Кишмишная Мая
• 03 декабря 2025
Ответ дляЕдинорог помог
Навіщо вам ті квіти?? Таке марнотратство. Це ж як з сім´ї гроши тринкати.
Річ не у квітах, а більше про увагу. Тобто його увага проявляється, як щось зробити, 1 раз на півріччя, коли щось зламалася, або захворіла
Коко Шанель• 03 декабря 2025
Ответ дляЛукава_Кiшка
Подарки тоже нужны, цветы нужны, это все забота, внимание
Цветы нужны лично вам.
Но так не у всех.
Мне не нужны
Но так не у всех.
Мне не нужны
Парасюха• 03 декабря 2025
Ответ дляЕдинорог помог
Просто кажіть про них партнеру.
якому? который мне поубирает, молнию отремонтирует, спасибо, это я и сама могу. с нормальным мужчиной можно говорить, с нищебродами , жлобами, бедностью в голове я бы вообще ничего не начинала и детей им не рожала.
Большой секретик• 03 декабря 2025
Відремонтувати блискавки на одязі - нє, ну це однозначно золоті руки
автор, вибачте, але це ржака
Голубка миру• 03 декабря 2025
Если цветы это ваша потребность, то нужно сказать об этом мужчмне
Все просто
Если бы пары умели говорить друг с другом и слышать, было бы меньше проблем
Все просто
Броніки для Моніки• 03 декабря 2025
Ответ длявАлнуюся сильнА
Може замінити замок чи піджати плоскогубцями собачку
гм, і я таке можу
Цвіпканя• 03 декабря 2025
Ответ дляБез Баяна
мені дивна оця позиція більшості совєтчиць, що тільки подарунками все вимірюється. мені здається, це важливо для декретниць тільки. решта всі вимірюють любов і увагу чоловіка комплексом його дій, а не лише подарунками.
Согласна. Но в комплексе все равно щедрость в топ 3
Автор, найголовніше - вам це норм чи ні? Чого ви питаєте в чужих людей, а не в самої себе?
Якщо для вас квіти від чоловіка важливі, то скажіть йому прямо про це.
Особисто для мене, це дуже важливо. Мій чоловік знає про це і часто дарує мені квіти просто так. Він знає, як зробити мене щасливою)
Я думаю, що практично для кожної жінки дуже важлива чоловіча увага. Так вже ми влаштовані))
А «купи сама собі той довбаний букет», така собі історія. Не для мене точно.
Та_шо_ж_таке• 03 декабря 2025
За чей счёт банкет? Кто покупает продукты для ужина? И что готовит? Между куриными ножками и стейком большая разница) Ну а молния и чай это вообще показатель чего по вашему?)
Скіфська пектораль• 03 декабря 2025
Ответ дляКишмишная Мая
Так, нечасто, але дарує
нехай комуналку сплатить, нах ті квіти
Щедрик• 03 декабря 2025
А якщо мій чоловік, мені економить на ремонті сотні тисяч грн. Робить все власними руками, вони в нього з правильного місця ростуть, а квіти я купую собі самостійно, це норм, автор?
Щедрик• 03 декабря 2025
Ответ дляnm1976
Важливо, що окрім квітів він робить, на що він здатен, окрім букетів. Каву я також собі заварюю самостійно. Він її робить над то крепкою.
Щедрик• 03 декабря 2025
В мене автор, зламався холодильник, відремонтував. Зламалася машинка, зробив. Ремонт авто. Ремонт в будинку. Комунікації, септик обслуговування, компот закрив, дрова ріже, рубає, чистить садок і будує терасу, зварив сам літній душ..ще купа всього.Але він не дарує квіти, подарунки також рідкість. Така позиція в людини. Каже, я свої почуття довожу тобі іншими речами.
Бутерброд з ікрою• 03 декабря 2025
Ответ дляКишмишная Мая
Так, нечасто, але дарує
Я научила своего дарить цветы только когда сама стала их покупать.
ФруктЕщеТот• 03 декабря 2025
Мне цветы и даром не нужны, пусть оплачивает комуналку и везет на курорт, что мой и делает))
Бутерброд з ікрою• 03 декабря 2025
Ответ дляКишмишная Мая
Чоловік вже
але в нього поняття, що я роблю щось, отже я молодець і увага непотрібна
Так у всех почти
Бутерброд з ікрою• 03 декабря 2025
Ответ дляЕдинорог помог
Они бывают разные. Это все же внимание.
Кишмишная Мая
• 03 декабря 2025
Ответ дляЩедрик
У Вас чудовий чоловік
Лукава_Кiшка• 03 декабря 2025
Ответ дляКоко Шанель
Цветы нужны лично вам.
Но так не у всех.
Мне не нужны
Но так не у всех.
Мне не нужны
Я не буду спорить,но всё же считаю ,что это самообман, и в любом случае приятно , когда дарят букет
Коко Шанель• 03 декабря 2025
Ответ дляЛукава_Кiшка
Ахаха
вАлнуюся сильнА• 03 декабря 2025
Ответ дляКишмишная Мая
А які обов´язки у нього?