МУСЯкомарова• 03 декабря 2025

Розсудіть ситуацію. Чоловіка запросили бути водієм на весіллі

Жениться двоюрідний брат чоловіка. Там сім´я не богата. Вессіля скромне, розпис та кафе.
Нас з чоловіком запросили, але чоловік мав возити нареченого та наречену. Забрати нареченого, забрати, наречену, загс, фото, кафе.
Але велике але! Тітка сказала що вона буде на передньому сидінні. Ну ти ж розумієш.
Я чоловіка в шоці питаю - а я куди?
Видно йому ситуація теж неприємна. Але і відмовити родичам не може.
Ну таксі візьмеш до кафе.
Я кажу тоді я не йду на весілля.
Він - не починай скандал.
НичеНипанимаю• 03 декабря 2025
Ответ дляМУСЯкомарова
Якщо б він був суто водієм навіщо запрошувати нас як пару?
Зробіть всім полегшення_ не йдіть, ви там чужа
Вилосипедниця• 03 декабря 2025
Ответ дляМУСЯкомарова
Я вже сто разів написала.
Що я не проти щоб чоловік обслуговував весіллЯ.
Я там хто на тому весіллі? Якщо мене можна не запрошувати на церемонію, але на вечірі я маю бути присутньою бо так треба?
Так вы же спрашиваете как не ссориться с мужем, я вам и написала как.
Бяки-козяки• 03 декабря 2025
Ответ дляВітаміни косметика
ви странна він водій на весіллі. А ви навіщо в машину лізите? Цеж не прогулянка . Зі всіма гостями в кфе чекайте. не псуйте людям свадьбу- невже корона спаде .
Но дело в том, что езда на свадьбе - это очень весело на самом деле. Забрать невесту, потом прогулка по городу.
На сестры и на моей, с нами ездили друзья. После загса, гости поехали в кафе, а мы проехались по красивым местам города, фоткались, пили шампанское, было весело. Правда у нас фотографы были, это они нас направляли, куда ехать.
Автор то есть будет лишена этой части веселья.
Мию чакри щоденно• 03 декабря 2025
Ответ дляМУСЯкомарова
Це родичі чоловіка, в них добрі відносини.
І я ніколи не була проти коли чоловік допомогав їм.
А тут запросили на весілля. Але якось я виглядаю як бідна родичка. На велосипеді в ресторан.
Он что, не может заехать и забрать вас? Ну высадил гостей или невесту и заехал за вами...
автор МУСЯкомарова • 03 декабря 2025
Ответ дляЦигарний шланг
А на скольких свадьбах вы побывали за время войны? Когда жених сразу на фронт?
Я сказала що чоловік військовий. Нінаякиц фронт він не їде. Він служить в нашому місті.
Це борисфенка трагізму додала.
Але фактор того що можуть забрати в любий момент існує. Саме тому і виникла необхідність скоренько одружуватись
Цигарний шланг• 03 декабря 2025
Ответ дляОйЙой
а я про те, що він часто обслуговує родичів. Як принеси-подай....А на цей раз вже й забили на ту дружину
Но тем не менее разводиться вы с ним из-за этого не планируете) ’Такая корова нужна самому’
автор МУСЯкомарова • 03 декабря 2025
Ответ дляНичеНипанимаю
Сидіть вдома, всім буде легше
Чоловікові так не добре
НичеНипанимаю• 03 декабря 2025
Ответ дляМУСЯкомарова
Чоловікові так не добре
Буде найкраще. Ви свій гівняний настрій лишите при собі
автор МУСЯкомарова • 03 декабря 2025
Ответ дляБорисфенка
Удалено администрацией...
Та невже! Бувайте! Гарного вечора
Цигарний шланг• 03 декабря 2025
Ответ дляБяки-козяки
Ваши фантазии и воспоминания не имеют ничего общего с реальностью свадьбы, на которую автор приглашена.
автор МУСЯкомарова • 03 декабря 2025
Ответ дляШпондєр
Безвідмовний він тільки для інших, вам відмовив. Ви завжди будете у нього на останньому місці після усіх друзів-родичів.
Мені вже сказали якщо буду така гонорова то він мене кине в 58 років
Латексне альтер ЕГО• 03 декабря 2025
Автор, приедьте в ЗАГС вместе с тем другом, кто один из немногих со стороны жениха, Вы затмите всю церемонию! Главное-улыбайтесь и мужу тоже) А в кафе веселитесь больше всех! Рекомендую!
Вітаміни косметика• 03 декабря 2025
Ответ дляБяки-козяки
конешно веселоесли автор білаб подругой невесты - но праздник не автора. И если брат с невестой маму не спровадили значит - они не хотят автора видеть в авто. Мама им важнее. Хотелиб маму самиб послали куда подальше и сказали с нами поедет***
Цигарний шланг• 03 декабря 2025
Ответ дляМУСЯкомарова
Он вас любит, поэтому не бросит. И не надейтесь) Думаю, что ближе ко дню свадьбы вы остынете и все будет хорошо!)
автор МУСЯкомарова • 03 декабря 2025
Ответ дляЦигарний шланг
Я про свадьбу вообще-то. Или были случаи, что муж ещё несколько раз молодоженов возил, а автор дома оставалась? Так нет же.
Не молодят. Але возив часто по різним справам
ВсеПроВсехЗнаю• 03 декабря 2025
Ответ дляМУСЯкомарова
Я вже сто разів написала.
Ну так буває різний формат весілля. Буває, що на реєстрації тільки наречені і присутні. Тим більше, що Ви написали, що весілля буде дуже скромним. Якщо Вас запросили конкретно в кафе, то і йти потрібно тільки в кафе.
автор МУСЯкомарова • 03 декабря 2025
Ответ дляЦигарний шланг
Ну вы же не любите этих родственников, зачем вам так обязательно присутствовать на церемонии?
Я брата чоловіка люблю і поважаю. Він класний чувак. А от тітка чоловіка така власна жінка. Все має бути по її
Щепотка_совести• 03 декабря 2025
Ответ дляОйЙой
Це не добрі відносини. Це відсутність кордонів у вас всіх. Якщо пару/сім*ю запрошують на весілля, то вони йдуть разом, вітають та святкують. Тим паче ви родичі. Таксиста можна найняти, а то вони своїм вчинком пересварять сім*ю. Ви маєте бути з чоловіком поряд!!! Ви сім*я!!!
Ага, одна на двоих страничка в соцсетях, на улицу только вместе, мы с Тамарой ходим парой везде и всегда
Цигарний шланг• 03 декабря 2025
Ответ дляМУСЯкомарова
Не сердитесь на него. Ему нужна ваша поддержка, а вы его бросаете под паровоз в виде тетки) Сжальтесь.
Прагматик флегма• 03 декабря 2025
Ответ дляМУСЯкомарова
Та який бляха демарш?
Скільки десятків разів нас запрошували на весіллЯ, гості запрошуються або до дому нареченого, або нареченої, або до загсу.
Але сенс в тому щоб гості були на церемонії.
Жодного раза нас не запрошували суто в ресторан.
І я не розумію якщо на церемонію я не їду. Навіщо їхати в кафе?
А на церемонию вообще никакие гости не идут?
Цигарний шланг• 03 декабря 2025
Ответ дляЩепотка_совести
Не так)
Мы с Тамарой ходим парой,
Санитары мы с Тамарой.
автор МУСЯкомарова • 03 декабря 2025
Ответ дляЦигарний шланг
Ну взагалі-то на таких весіллях я і бувала так собі її і уявляю
автор МУСЯкомарова • 03 декабря 2025
Ответ дляПрагматик флегма
Всі ідуть. Окрім мене
Несу пургу• 03 декабря 2025
Если муж возит гостей, то мне нафига кататься? Даже б в голову не пришло лезть в машину.
Села в такси и к назначенному времени приехала в ресторан.
Цигарний шланг• 03 декабря 2025
Ответ дляМУСЯкомарова
И на такую свадьбу вы приглашены? То есть ваш муж будет возить молодоженов по памятным местам вашего города, пить шампанское в машине, устраивать фотосессии на природе и так далее?
автор МУСЯкомарова • 03 декабря 2025
Ответ дляЦигарний шланг
Так я на нього не серджусь.
Я ж багато разів написала.
Не вписуюсь я у весіллЯ.
Ок . Все нормально.
Я посиджу вдома.
Але я чомусь маю їхати на вечерю.
Навіщо?
Борисфенка• 03 декабря 2025
Ответ дляМУСЯкомарова
Так ви ж така сама. А зараз отримали привід добряче насолити тітці. Зіпсуєте їм весілля не машиною, так танцями чи феканням на їжу.
автор МУСЯкомарова • 03 декабря 2025
Ответ дляЦигарний шланг
Я вище писала маршрут
Жених- наречена- загс- фото - гарні місця- ресторан
Мені в цій історії виділили ресторан
автор МУСЯкомарова • 03 декабря 2025
Ответ дляБорисфенка
Ви ще тут?
Дама_с_коготками• 03 декабря 2025
Ответ дляВітаміни косметика
я теж спершу не зрозуміла- мабуть в загс же їхати хоче. Люба мама хоче бути присутня в загсі
Я думаю эта мама была бы не против присутствовать и в постели)) ну такое))
Нафиг такая свадьба (так и не поняла чья мама), но вступать в брак с такой мамой это гиблое дело.