МУСЯкомарова• 03 декабря 2025

Розсудіть ситуацію. Чоловіка запросили бути водієм на весіллі

Жениться двоюрідний брат чоловіка. Там сім´я не богата. Вессіля скромне, розпис та кафе.
Нас з чоловіком запросили, але чоловік мав возити нареченого та наречену. Забрати нареченого, забрати, наречену, загс, фото, кафе.
Але велике але! Тітка сказала що вона буде на передньому сидінні. Ну ти ж розумієш.
Я чоловіка в шоці питаю - а я куди?
Видно йому ситуація теж неприємна. Але і відмовити родичам не може.
Ну таксі візьмеш до кафе.
Я кажу тоді я не йду на весілля.
Він - не починай скандал.
Борисфенка• 03 декабря 2025
Ответ дляОйЙой
фото
Бо авторка стала в позу і гонить біса. Проблема виїденого яйця не варта.
’Як в 21 сторіччі доїхати до РАГсу’.
автор МУСЯкомарова • 03 декабря 2025
Ответ дляШтора с кисточкой
Так Вы сами написали, что свадьба без платья! Значит спокойно можно сесть сзади втроём, никаких проблем в этом нет. Спереди садится не жена водителя, а самый крупный из пассажиров! Все проблемы нет. Если бы у невесты было пышное платье то ясно что сзади двое. А так нет совершенно никакой проблемы ехать и втроём если у вас не мини машина. Все, все влезли, никого не обидели, проблемы нет!
Технічно можна.
І я не горда сіла б з молодЯтами ( бо тітка дуже груба за статурою).
Але там тітка вирішила що вона спереду, молодята заді
Мені не запропонували такого варіанту
автор МУСЯкомарова • 03 декабря 2025
Ответ дляБорисфенка
Ясно, у вас з тіткою багаторічна війна.
Сідайте, де схочете, ну що за проблеми?
І взагалі в РАГС наречений і наречена їдуть в різних машинах, це традиція така.
В нас інша традиція. Жених забирає наречену в вони разом їдуть в загс
автор МУСЯкомарова • 03 декабря 2025
Ответ дляПотребую апгрейду
Ви вже це уточнили?
А скільки вам років?
Під пятдесят
Борисфенка• 03 декабря 2025
Ответ дляМУСЯкомарова
Технічно можна.
Мені не запропонували такого варіанту
Мля, ви найкращий троль року!
Приїхали зранку з чоловіком на машині, з машини не виходьте, якщо так тітки боїтеся:) Їздите весь день.
Прагматик флегма• 03 декабря 2025
Ответ дляМУСЯкомарова
Ні. Але переміщатись мені не буде на чому
То есть вы накрутили себя и в своей голове уже пришли к тому, что вас не пригласили на церемонию. Такси взять вам принципы не позволяют. Надо остыть, отбросить юношеский максимализм и быть мудрой женой своего мужа, которая сбросит камень с его души. Вы думаете он не мучается от этой ситуации, а вы еще больше ему нервы тратите. Это не проблема, что вы подъедете на такси, а проблемка. Главное, что все живы и здоровы, едете на свадьбу, на счастливое событие, а это значит жизнь
автор МУСЯкомарова • 03 декабря 2025
Ответ дляБорисфенка
’Як в 21 сторіччі доїхати до РАГсу’.
Чому цю проблему не вирішить тітка? Як доїхати до загсу
Потребую апгрейду• 03 декабря 2025
Ответ дляМУСЯкомарова
Під пятдесят
Вік прийшов один, без мудрості
ОйЙой• 03 декабря 2025
Ответ дляМУСЯкомарова
Так. Мене тут закидали образами.
Хоч вони не помічають що я не против щоб чоловік возив на нашій машині молодят.
Я навіть не проти що мене викинули з цієї історії як зайву. Ок. Буває.
Я не розумію навіщо мене в кафе тягнути?
Цього хоче ваш чоловік, тільки він не бачить, що ви там зайва судячи з організації весілля
автор МУСЯкомарова • 03 декабря 2025
Ответ дляПрагматик флегма
Він розуміючи весь весільний маршрут запропонував мені спростити весілля виключно до рестопану
Прагматик флегма• 03 декабря 2025
Ответ дляОйЙой
Бо все вирішують і міняють на ходу за її спиною, виходить, що вона одна взагалі за бортом
Жена знала, что муж согласился. И в 58 лет жена уже должна знать, кто едет в свадебной машине
Броніки для Моніки• 03 декабря 2025
Сорі, а що в тому Рацсі робити, якщо, як я розумію, розпис не урочистий буде... Приїхали б собі в ресторан на святкування і все, а ті розписи, фото, зайвий гемор, тільки втомитеся.
Борисфенка• 03 декабря 2025
Ответ дляМУСЯкомарова
Ви вважаєте, що у неї зараз недохват проблем?
Ну ви ж власну доньку заміж видавали, забулися, як жопа в милі була?
У вас якийсь кончений нарцисизм, мені недосяжний. Тітка така сама, мабуть.
Є 10 чоловік, є дві машини. Ну про що тут товкти воду в ступі 20 сторінок.
ОйЙой• 03 декабря 2025
А у вас вже були схожі ситуації з родичами, де не враховували вас чи вашу думку? Вже були преценденти вирішення питань за вашою спиною?
автор МУСЯкомарова • 03 декабря 2025
Ответ дляБроніки для Моніки
Розпис урочистий.
Я мала на увазі що без весільних суконь з фатою
Штора с кисточкой• 03 декабря 2025
Ответ дляМУСЯкомарова
Технічно можна.
Мені не запропонували такого варіанту
Вначале мне показалось ситуация дичью, но если ’потому, что тетка сказала’ Вы единственная для кого нет места из приглашённых на всей свадьбе (хотя МЕСТО В АВТО ЕСТЬ) из-за капризов и прихотей мамы жениха то это очень странно. Я не вижу ничего плохого в том, чтобы ехать впятером ни для Вас, ни для молодых. Какая разница. Зачем кидать эти понты, если даже на аренде авто экономия. Экономия- это всегда компромисс. Муж как бы должен сказать тётке, что все будет ехать вместе.
Прагматик флегма• 03 декабря 2025
Ответ дляМУСЯкомарова
Технічно можна.
Мені не запропонували такого варіанту
Ну так сзади подруга невесты может будет?
автор МУСЯкомарова • 03 декабря 2025
Ответ дляБорисфенка
Так саме тітка вирішила що саме мені немає місця в цих двох машинах.
А не мудра чомусь я
Штора с кисточкой• 03 декабря 2025
Ответ дляБорисфенка
А почему у безденежной тетки корона упадёт ехать в чужом авто впятером? Можете объяснить?
Борисфенка• 03 декабря 2025
Ответ дляМУСЯкомарова
А не мудра чомусь я
Скільки років тітці? Може вона вже з головою не дуже дружить?
Прагматик флегма• 03 декабря 2025
Ответ дляМУСЯкомарова
Он предложил, потому что мозг уже весь ему проели. Как же люди любят создавать себе проблему, которая выеденного яйца не стоит
автор МУСЯкомарова • 03 декабря 2025
Ответ дляОйЙой
Ну насправді я поступлива.
Тому якісь серйозні конфлікти я не згадаю.
І зараз конфлікт не між тіткою і мною.
Конфлікт між мною і чоловіком.
Що якщо мені не знайшлось місця на весіллі навіщо мені та вечеря
Борисфенка• 03 декабря 2025
Ответ дляШтора с кисточкой
Не можу. Але і авторка не вміє правильно ставити питання, було багато балачок про таксі і ще казна-що, на 16-й сторінці вже й вільне місце знайшлося
Броніки для Моніки• 03 декабря 2025
Ответ дляМУСЯкомарова
Розпис урочистий.
Та на мене то взагалі не варто їхати туди, витрата часу тільки Там реально немає що робити, послухати промову працівника і як молодята ’так’ кажуть один одному, і посидіти 30 хв. Раніше теж їздили на розпис, як друзі чи родичі одружувалися, а зараз ні. Я краще висплюся, приведу себе в порядок і в гарному настрої приїду на святкування. А не буду цілий день їздити туди-сюди, чекати поки молоді фотосесію зроблять, ще й мерзнути, враховуючи погоду. Змініть свою точку зору на цю ситуацію)))
автор МУСЯкомарова • 03 декабря 2025
Ответ дляШтора с кисточкой
Я спитаю ще про такий впріант
автор МУСЯкомарова • 03 декабря 2025
Ответ дляБорисфенка
Майже 60
Два-три тижні і фсьо• 03 декабря 2025
Ответ дляМУСЯкомарова
Технічно можна.
Мені не запропонували такого варіанту
Вы в какой роли вообще себя видите на этой свадьбе?
Понимаете что Вы жена двоюродного брата? Идете в комплекте, не персонально, Ваше отсутствие это тоже некомплект, будет заметно. Это церемония не приятный отдых для вас с мужем, а семейная обязанность - разделить радость других членов семьи, быть свидетелями их счастья. Таковы условия сосуществования. Вы упорно стремитесь изговнякать это всё разборками с какой-то теткой, что бы что? Испортить двум людям важный день в их жизни? Ну удачи
автор МУСЯкомарова • 03 декабря 2025
Ответ дляПрагматик флегма
Я йому взагалі нічого не їла.
Нас запросили на весілля - ок, підемо.
Тобі немає місця в машині. - ок я не їду.
І саме чоловікові потрібно щоб я їхала на ту вечерю на таксі
Борисфенка• 03 декабря 2025
Ответ дляМУСЯкомарова
Майже 60
Моя ровесниця. А вам скільки років?
Бо по дописах здається, що 16.
автор МУСЯкомарова • 03 декабря 2025
Ответ дляБорисфенка
Я відразу сказала хто має їхати по плану тітки в машині . Ніякого таємногосанти поруч з нареченими не було