МУСЯкомарова• 03 декабря 2025

Розсудіть ситуацію. Чоловіка запросили бути водієм на весіллі

Жениться двоюрідний брат чоловіка. Там сім´я не богата. Вессіля скромне, розпис та кафе.
Нас з чоловіком запросили, але чоловік мав возити нареченого та наречену. Забрати нареченого, забрати, наречену, загс, фото, кафе.
Але велике але! Тітка сказала що вона буде на передньому сидінні. Ну ти ж розумієш.
Я чоловіка в шоці питаю - а я куди?
Видно йому ситуація теж неприємна. Але і відмовити родичам не може.
Ну таксі візьмеш до кафе.
Я кажу тоді я не йду на весілля.
Він - не починай скандал.
Борисфенка• 03 декабря 2025
Ответ дляЛюблю_смаколики
Ну так автор з тими родичами не близька
Саме так. Вона не розуміє, що таке велика родина, і не належить до неї. Хоч їй і немало років.
Вітаміни косметика• 03 декабря 2025
Ответ дляЛюблю_смаколики
Він не водій, а гість. Йому за роботу водія, пальне і амортизацію не заплатять.
ну давайте не будемо дріб´язковими. Люди не від примхи його водієм просять бути- а томущо коштів в обмаль. 2 години когось підвезти то ніпрощо...в мене машина дача логан універсал - багажник можна слона везти і часто просять знайомі то холодильник перевезти то крісло то ще щось. Тому щов них прості машини. І ніколи я не пхнуся з чьоловіком і не рахую друзям за дві години амортіацію.... Меніб в голову не прийшло - я не найкраща подруга нареченого та нареченої і пхнутися з ними до ОРАГСУ та фоточки їздити робити. Приїде автор в кафе на таксі прям 100-200грн не велика сумма
Вилосипедниця• 03 декабря 2025
Ответ дляМУСЯкомарова
Та який бляха демарш?
Скільки десятків разів нас запрошували на весіллЯ, гості запрошуються або до дому нареченого, або нареченої, або до загсу.
Але сенс в тому щоб гості були на церемонії.
Жодного раза нас не запрошували суто в ресторан.
І я не розумію якщо на церемонію я не їду. Навіщо їхати в кафе?
Не едьте, докажите всем, что это не правильно.
Люблю_смаколики• 03 декабря 2025
Ответ дляТворог для розжига
Та ну, глупости. Он потом и кумом мужа позвал. Мы дружим.
Может у них тогда не было денег всех кормить в рестике. А пригласили бы нас, остальных друзей тоже нужно звать. Ситуация неприятная, но не критичная.
Ну про таке зазвичай попереджають завчасно. А не в кінці вечора перед рестораном.
Вітаміни косметика• 03 декабря 2025
Ответ дляТворог для розжига
Вспомнила.
Лучший друг моего мужа попросил его повозить на их свадьбе. Муж естественно согласился и целый день их возил по локациям. Я не ездила с ними.
Думала, после загса, как обычно всех пригласят в ресторан и там увидимся.
Но в ресторан вечером не позвали никого из друзей жениха. Сказали, что там только близкие родственники приглашены. 🤣🤣🤣
Ото муж был в шоке, после целого дня поработав водилой для молодых, не отгулять на свадьбе друга.
Я восприняла с юмором. Но очень удивилась, что такое вообще бывает в жизни.
в нас так було - були молоді кумі тоді з її чьоловіком батьки свадьбу грали ...нічього дружимо по сей день вже 20 років. Раніше після 90хв людей грощей в обмаль було- працювали то усі, але зп не платили...
Люблю_смаколики• 03 декабря 2025
Ответ дляБорисфенка
Її в цій «великій родині» просто не поважають
Цветов Мне срочно• 03 декабря 2025
Ответ дляБорисфенка
От і я саме про це. Родичі чоловіка не її родина, вона себе позиціонує, як чужа людина.
Звідси і нерозуміння проблеми.
У арабів є такий звичай на весіллях - загортають м´ясо в лаваш і роздають гостям. Якщо м´яса не вистачає, найближчим друзям і родичам роздають лаваш без нічого.
І на одному весіллі гість вголос сказав ’А чому мені дали порожній лаваш?’. Йому відповіли ’Вибачай, ми думали, ти свій’. Замінили на лаваш з м´ясом.
Вам видніше, як там у арабів. У нас до близьких ставляться інакше
Борисфенка• 03 декабря 2025
Ответ дляЛюблю_смаколики
Навпаки, вона нікого не поважає.
Все йде до того, що молодята підуть пішки.
автор МУСЯкомарова • 03 декабря 2025
Ответ дляЛюблю_смаколики
То може організаторам подумати хоча б про один автобус для гостей?
Ви думаєте як вони для наречених просять нашу машину, там хтось автобус винайме?
Вітаміни косметика• 03 декабря 2025
Ответ дляМУСЯкомарова
Так гостей на церемонію запрошують. Взагалі то
та нафіга вам тасвадьба взагалі. Якщо ви не дружите з нареченою та нареченим. Хай чьоловік їде та не партеся. Не псуйте собі настрій. А чоловіку скажіть я собі ось нову сумку куплю або ще щось з твоєї зп. Або іншу вигоду знайдіть. Навіщо з чьоловіком сваритися. Ви його зрозумійте теж - це його рідня. Ябзнайшла собі вигоду якусь. Взяти таксі для мене не проблемаб була.
Дама_с_коготками• 03 декабря 2025
Ответ дляКоленная ложечка
Садитесь сзади с женихом и невестой 🤣
Автор на колени мужу должна сесть (водителю)
автор МУСЯкомарова • 03 декабря 2025
Ответ дляБорисфенка
Я сама з великої родини. Мій батько з дитинства вчив брати відповідальність за своє життя.
Я взяла.
Але тепер ще маю нести відповідальність за неорганізованості ’ великої родини якої мені не зрозуміти’
Люблю_смаколики• 03 декабря 2025
Ответ дляВітаміни косметика
У автора - це сімейне авто, на яке вони з чоловіком заробляли разом. Автор з самого початку планувала бути на усіх урочистостях, а тут її обламали і примусили придумати собі інший спосіб добирання, бо мамі жениха потрібніше. Та і думаю, це не перший випадок, коли на чоловікові автора просто катаються, а він і радий.
Дама_с_коготками• 03 декабря 2025
А что значит ’тітка на передньому сидінні’?
А между женихом и невестой в кровати тоже она будет лежать?
Люблю_смаколики• 03 декабря 2025
Ответ дляБорисфенка
Навпаки, вона нікого не поважає.
Чого б це? Вона погодилась, щоб її чоловік возив молодят. Але без мами.
Люблю_смаколики• 03 декабря 2025
Ответ дляМУСЯкомарова
Гостей взагалі багато буде?
Борисфенка• 03 декабря 2025
Ответ дляМУСЯкомарова
Я взяла.
У вас діти є? Женити скоро будете?
Сподіваюся, ви колись зрозумієте тітку. В може й ні, бо вам не дано.
Борисфенка• 03 декабря 2025
Ответ дляЛюблю_смаколики
Ясно, тітка піде пішки.
Люблю_смаколики• 03 декабря 2025
Ответ дляБорисфенка
Ясно, тітка піде пішки.
Тітка може поїхати в авто батьків нареченої
автор МУСЯкомарова • 03 декабря 2025
Ответ дляВилосипедниця
Дивіться я ж все одно під анонімом. Мені брехати нічого.
Я не хочу їхати так на весілля не тому щоб показаити їм всім яка я триндець горда!
В для мене весілля це в першу чергу церемонія і вже потім ресторан.
Їхати самій на таксі в ресторан я просто не хочу
ОйЙой• 03 декабря 2025
Ответ дляЛюблю_смаколики
замість свахи
НичеНипанимаю• 03 декабря 2025
Ответ дляМУСЯкомарова
Так якщо я ні до чого. Навіщо я на цьому весіллі? Щоб що?
Щоб їздити спереду. Автор, ви, як мале дитя, вам потрібно сидіти спереду що б що? Що б всі бачили, що мужик під каблуком? В чому проблема прийти на церемонію, а не вчепитися в руку чоловіка і пів дня кататися, щоб ніхто не підкотив до вашої заюні
Борисфенка• 03 декабря 2025
Ответ дляЛюблю_смаколики
Зараз напишуть, що наречена сирота.
автор МУСЯкомарова • 03 декабря 2025
Ответ дляЛюблю_смаколики
Так він їх частенько виручає. Я ніколи не проти.
Звісно коли і мені потрібно кудись і їм.
То спочатку чоловік мене відвозить, потім родичів порає
Вітаміни косметика• 03 декабря 2025
Ответ дляЛюблю_смаколики
а в мене авто яком уя вожу посилки -робоче і сімейне два в одном - у нас 1 авто) і я пхну ті посилки тоді на горбу і їх не одна і не 10. Або таксі беру.

Яб не парилася для мене не проблема узяти таксі. Їздити в авто з нареченим та нареченою яких недолюблюю для менеб було не в кайф. та псувати стосунки з чоловіком за 100-200 грн. на таксі. Весілля не часте св´ято тому зрозуміло що тітка хоче на розписі бути присутня.
НичеНипанимаю• 03 декабря 2025
Ответ дляЛюблю_смаколики
Думаю, що мамі потрібніше.
ОйЙой• 03 декабря 2025
Автор, у вас є водійські права?
Вітаміни косметика• 03 декабря 2025
Ответ дляДама_с_коготками
я теж спершу не зрозуміла- мабуть в загс же їхати хоче. Люба мама хоче бути присутня в загсі
автор МУСЯкомарова • 03 декабря 2025
Ответ дляЛюблю_смаколики
Гостей взагалі багато буде?
Зі сторони нареченого тільки ми та ще один друг.
З наречену не знаю. В неї батьки та сестра. Може ще хтось. Думаю біля 10 чоловік
НичеНипанимаю• 03 декабря 2025
Ответ дляМУСЯкомарова
Бо наше житло в одному місці, сімЯ тітки в іншому, наречена в третьому, загс в четвертому, фотосесія в пЯтому, і кафе в шостому місці.
Я замахаюсь те таксі викликати
Ви можете приїхати у кафе, для чого вам їздити з молодими? Вас хтось звав на фотосесію?