МУСЯкомарова• 03 декабря 2025
Розсудіть ситуацію. Чоловіка запросили бути водієм на весіллі
Жениться двоюрідний брат чоловіка. Там сім´я не богата. Вессіля скромне, розпис та кафе.
Нас з чоловіком запросили, але чоловік мав возити нареченого та наречену. Забрати нареченого, забрати, наречену, загс, фото, кафе.
Але велике але! Тітка сказала що вона буде на передньому сидінні. Ну ти ж розумієш.
Я чоловіка в шоці питаю - а я куди?
Видно йому ситуація теж неприємна. Але і відмовити родичам не може.
Ну таксі візьмеш до кафе.
Я кажу тоді я не йду на весілля.
Він - не починай скандал.
Я чоловіка в шоці питаю - а я куди?
Ну таксі візьмеш до кафе.
Я кажу тоді я не йду на весілля.
Він - не починай скандал.
ВерСаСе• 03 декабря 2025
Ответ дляМУСЯкомарова
Це родичі чоловіка, в них добрі відносини.
І я ніколи не була проти коли чоловік допомогав їм.
А тут запросили на весілля. Але якось я виглядаю як бідна родичка. На велосипеді в ресторан.
А решта родичів як їде?
30 років тому була в такій ситуації. Ми були дуже молоді щойно побралися. У ті часи лімузинів не було, шукали авто по знайомим. У батька мого чоловіка була біла ’’Волга’’ і його часто запрошували, тож прозвали його родичі, а він не захоті за кермом, бо хотів випити, попросили мого чоловіка сісти за кермо, мені це не дуже сподобалося з початку, але якось проковтнула, пішла з рештою гостей у автобус , показав він молодят, за стіл у ресторані сів вже поруч зі мною і решту весілля ми гуляли разом, нічого страшного не сталося, а в автобусі зі всіма було дуже весело.
Два-три тижні і фсьо• 03 декабря 2025
Ответ дляМУСЯкомарова
Цілком.
А я всій історії маю право не іти в кафе по остаточному принципу?
Можете, что бы продемонстрировать свое пренебрежение семьей мужа, да и самим мужем тоже.
МУСЯкомарова
• 03 декабря 2025
Ответ дляБорисфенка
Він і вас боїться.
А з чого раптом такий переляк перед тіткою, вона його виростила, мами не було?
Ви вірно сказали. Мамині синки потім чудов підкаблучники.
Але я не зловживаю
Так у чоловіка мами немає. І тітка йому дуже близька. Чому в принципі нас і запрошено на весіллЯ.
Але я не зловживаю
МУСЯкомарова
• 03 декабря 2025
Ответ дляВерСаСе
А решта родичів як їде?
Я не проти в автобусі. Я не проти в чужій машині.
Але все шо мені запропонували це під´їхати в ресторан
Борисфенка• 03 декабря 2025
Ответ дляШтора с кисточкой
А почему автор должна бороться за присутствие на свадьбе? Ну зачем это надо.
А хто їй каже боротися? Сіла і поїхала в своїй машині.
Це вона хоче, щоб її сто раз перепросили, нема у людей іншого клопоту перед весіллям? Ціну собі ніяк не складе, і не молоденька ж вже наче, сама доньку заміж видала.
Ще й чоловік підкаблучник, тітку боїться, дружину боїться. Бідолаха.
Штора с кисточкой• 03 декабря 2025
Ответ дляПрагматик флегма
Это она придумала, что ее на церемонию не пригласили. Это уже муж так ей предложил, когда она ему мозг чайной ложкой выела, что ей не на ем на церемонию ехать. Бедный здесь только муж, а не женщина с подростковыми капризами
Да нет, после всего, что написала автор как раз отсутствие уважения именно к её семье. Знаете, у меня свадьба была. И гости были. И я подумала О КАЖДОМ. Не представляю себе если бы не нашлось для кого-то места, а я сказала, бери таки и бегай за нами. Это ппц неуважение. А в ситуации автора, я не представляю, чтобы моему мужу кто-то сказал ’а твоя пусть на такси за ними колесит, для неё места нет’, а муж такой ’дорогая, возьми такси’😂 представляю куда бы муж послал)))
Изначально я думала, что автор хочет фоткаться, а не ехать с другими гостями в ресторан. А оказалось, что конкретно одной ней пренебрегают. Моя семья не пошла бы туда, где не уважают.
МУСЯкомарова
• 03 декабря 2025
Ответ дляДва-три тижні і фсьо
Ви вважаєте що всій ситуації потрібно зневажати саме себе?
Щоб сім´я чоловіка і чоловік почувались себе комфортно?
Прагматик флегма• 03 декабря 2025
Ответ дляМУСЯкомарова
Цілком.
Автор, а зачем вы открыли тему? Одно и то же повторяете, ни к кому не прислушиваетесь, для себя все решили. Да порвите все связи с родней мужа, с мужем разведитесь, машину продайте, деньги поделите и будет вам счастье))
МУСЯкомарова
• 03 декабря 2025
Ответ дляБорисфенка
ДиаітьсЯ я то можу сісти і хлопнуть ніжкою.
Але ви прекрасно розумієте що це призведе до конфлікту. І знову я буду обізяною
Борисфенка• 03 декабря 2025
Ответ дляМУСЯкомарова
Але я не зловживаю
Скажіть чоловіку, що у нього мізків недохват. Скажіть тітці, що ви будете їхати в своїй машині.
Нащо ви воду варите?
ВерСаСе• 03 декабря 2025
Ответ дляМУСЯкомарова
А свідки де їдуть, як що мамо у весільному авто? Чи усі решта своїм ходом?
Штора с кисточкой• 03 декабря 2025
Ответ дляДва-три тижні і фсьо
Ну например потому что война, жених военный, есть риск попасть на фронт, семья бедная, просто помочь родным забыть о всех проблемах на ОДИН день, ужав свой комфорт. Это невыполнимо?
Вы не объясните почему в пятиместной машине нельзя ехать впятером случайно если все можете объяснить?
МУСЯкомарова
• 03 декабря 2025
Ответ дляШтора с кисточкой
Так! Вся невеличка свадьба їде на церемонію, прогулку з фото і вже потім в ресторан.
І так як мені місця в транспорті не знайшлось.
Чоловік запропонував під´їхати лише в ресторан.
Два-три тижні і фсьо• 03 декабря 2025
Ответ дляМУСЯкомарова
Для меня да. Я не считаю это унижением, я считаю это уступкой ради блага мужа и его родных, которая потом окупится стократно.
Два-три тижні і фсьо• 03 декабря 2025
Ответ дляШтора с кисточкой
Потому что молодожены так хотят. А Автор так не хочет. Но кто в приоритете как Вы считаете?
МУСЯкомарова
• 03 декабря 2025
Ответ дляВерСаСе
Я не сильно в курсі. Знаю що у батьків наречених буде машина, там ще сестра.
В будь якому випадку мені не запропонували ніякого варіанту
Борисфенка• 03 декабря 2025
Ответ дляМУСЯкомарова
Не треба тупати ніжкою, треба по людські порозумітися.
А ви вирішили погратися в безмозглу невістку перед тіткою, що без грошей женить сина.
Є машина на 5 чоловік, є 5 чоловік. Ребус для немовлят розгадати не зможете?
ВерСаСе• 03 декабря 2025
Ответ дляМУСЯкомарова
Так спитайте.
Бяки-козяки• 03 декабря 2025
Ответ дляВітаміни косметика
конешно веселоесли автор білаб подругой невесты - но праздник не автора. И если брат с невестой маму не спровадили значит - они не хотят автора видеть в авто. Мама им важнее. Хотелиб маму самиб послали куда подальше и сказали с нами поедет***
Муж автора должен был поставить условия, а не быть просто извозчиком.
Борисфенка• 03 декабря 2025
Ответ дляДва-три тижні і фсьо
Та молодята взагалі не в курсі, не вплутуйте ще й їх.
Борисфенка• 03 декабря 2025
Ответ дляБяки-козяки
Він на це нездатний, тому авторка і страждає, що її захистити не може і не хоче.
Штора с кисточкой• 03 декабря 2025
Ответ дляДва-три тижні і фсьо
Гость! Молодожёны ОБЯЗАНЫ уважить каждого гостя. Вы не понимаете этого? Очень странно. И спрос тут не с тетки, которая диктует кому где ехать, а с невесты и жениха.
МУСЯкомарова
• 03 декабря 2025
Ответ дляДва-три тижні і фсьо
Я вище писала. Я ніколи! Не забороняла чоловікові допомогати рідні.
Іноді навіть бувало що він їх бавовна нашому авто в я їхала маршруткою.
Це ж не разова акція. Це прості будні.
Я ніколи чоловікові не казала що я проти.
І зараз не кажу.
Але ж я маю якусь краплю поваги до себе у всій цій історії?
Чи може наступного разу слід родичів тітки пустити на своє ліжко перееочувати- бо їм готель дорого!
Це вже як кажуть дійшли до межі
Це ж не разова акція. Це прості будні.
І зараз не кажу.
Це вже як кажуть дійшли до межі
Бяки-козяки• 03 декабря 2025
Ответ дляВітаміни косметика
Объясняю, мог сказать, да хорошо мы с женой вас повозим. А у них я смотрю нет никакого мы. Есть муж, и его родственники, а автор так мимо проходила.
МУСЯкомарова
• 03 декабря 2025
Ответ дляБорисфенка
Мене не запросили взяти участь в розгадуаанні ребусу.
Як так розумію там навіть чоловік не заморочивсЯ цим ребусом
Два-три тижні і фсьо• 03 декабря 2025
Ответ дляШтора с кисточкой
Это не свадьба в Дубаях с бюджетом в 100К. У людей нет денег на авто. Какой уважить? Здесь или помогаешь, или нет.
МУСЯкомарова
• 03 декабря 2025
Ответ дляВерСаСе
Так спитайте.
Кого?
Тітка як організатор вессіля сказала що чоловік повезе її і молодят.
Чоловік сказав їхати на таксі в кафе.
Кого мені питати за авто?
Чоловік сказав їхати на таксі в кафе.
Кого мені питати за авто?
Борисфенка• 03 декабря 2025
Ответ дляМУСЯкомарова
Це ж не разова акція. Це прості будні.
І зараз не кажу.
Це вже як кажуть дійшли до межі
Це ж не разова акція. Це прості будні.
І зараз не кажу.
Це вже як кажуть дійшли до межі
То візьміть качалку і гарно вперіщіть чоловіка пару раз. Щоб у нього в голові розвидняло.
Що ви як маленька, чесне слово.
Оно ще одна стогне, що 9 років їжу готувала чоловіку на фірму, в тепер її послали подалі.
Що ви як маленька, чесне слово.
МУСЯкомарова
• 03 декабря 2025
Ответ дляШтора с кисточкой
Ну відверто кажучи. Там молодята проти мами і пікнути не можуть. Жениху 40 років перший шлюб самірозумієте
Штора с кисточкой• 03 декабря 2025
Ответ дляДва-три тижні і фсьо
Значит не приглашают никого. Понимаете, люди у которых нет денег, которые просят гостей возить их априори благодарны и не диктуют, что в пятисестной машине поедут вчетвером ПОТОМУ ЧТО ТАК ХОЧЕТСЯ. Вы этого не понимаете?