ЯНаПэПэ• 04 декабря в 19:39
Сборка кухни
Я уже сегодня спрашивала,но хочу ещё раз может кто-то посоветует что-то. Как переделать кухню
Рятівник Малібу• 04 декабря в 20:03
Ответ длябарабанщица
Якщо міняти шафки місцями, то доведеться розрізати стільницю.
Их не нужно менять местами
Добродійка• 04 декабря в 20:08
Ответ дляЯНаПэПэ
фото
Срезать подоконник или так пользоваться, не вмжу особой проблемы. Больше непонятен тот ящик не к селу ни к городу, который в 1 теме
Куколка-мяуколка• 04 декабря в 20:18
Ответ дляЯНаПэПэ
фото
ті дверцята що біля підвіконня можна перевісити на інший бік, або реально кут підвіконня зрізати, там пластик же
Куколка-мяуколка• 04 декабря в 20:19
чому біля плити дверцята впритул взагалі незрозуміло, там треба було залишити місце поставивши пілон маленький, а взагалі найрозумніше було плиту під вікно поставити
Куколка-мяуколка• 04 декабря в 20:20
от тому я таке сама собі проектую без замірщиків, ще жодного разу не промахнулася, ремонт не один вже зробила
Задолбулька• 04 декабря в 20:20
Плиту до вікна, витяжку з нею. Біля плити дверцята, які зараз зліва біля вікна, потім шухлядки. Мікрохвильовку в куточок, вона багато стільниці ’з´їдає’. Тоді одну шафку верхню доведеться прибрати...
ЯНаПэПэ
• 04 декабря в 20:22
Ответ дляПоторописька
Там де підвіконня тумба відкривається з правої чи лівої сторони? Побачила
На подоконник
ЯНаПэПэ
• 04 декабря в 20:24
Ответ дляРятівник Малібу
О ужас, возможно это его первая кухня, а что он говорит по поводу исправления ?
Говорит,что все нормально. Вы ещё верхний ящик не видели там вообще ужас
ЯНаПэПэ
• 04 декабря в 20:27
Ответ дляПоміркована думка
Автор, не по темі, яка ціна такої кухні?
ЭтаваНиМожетБыть• 04 декабря в 20:27
Ответ дляЯНаПэПэ
Если бы!Замерщик и он же сборщик.
Замерщик, это не сборщик.
ЭтаваНиМожетБыть• 04 декабря в 20:28
Ответ дляКоплю на груди
Угол подоконника можно отрезать конечно.
Автор кружит, чтобы схалявить, а не вызвать спеца...((
ЯНаПэПэ
• 04 декабря в 20:30
Ответ дляЭтаваНиМожетБыть
Замерщик, это не сборщик.
Нет это один и тот же человек
західний_діалект• 04 декабря в 20:30
Ответ дляКуколка-мяуколка
Так, планочку
ЯНаПэПэ
• 04 декабря в 20:31
Ответ дляЭтаваНиМожетБыть
Сегодня позвонила нескольким и они не хотят что-то сделать. Сказали извините но нет.
західний_діалект• 04 декабря в 20:31
Ответ дляЗадолбулька
Я б в ось цьому місці весь час чіплялася.
Взагалі не розумію для чого там ця навісна шафка
західний_діалект• 04 декабря в 20:33
Ответ дляЭтаваНиМожетБыть
А хто хоче переробляти чужі помилки? То треба бути мазохістом.
ЭтаваНиМожетБыть• 04 декабря в 20:33
Ответ дляЯНаПэПэ
Ответ: Да, не хотят, за кем то, убирать недоработки.
Но не всегда так))
Есть специалисты. Дом строили, напортачили, пришли другие и исправили))
Но не всегда так))
західний_діалект• 04 декабря в 20:35
Ответ дляЯНаПэПэ
фото
Ну тут просто. Зліва планка набивається(дверцята відповідно будуть вужчі), бажано двадцята перевісити на іншу сторону.
Лівий Локіть• 04 декабря в 20:42
Ответ дляЯНаПэПэ
Вот верхний ящик который он обрезал не понятно для чего
Нахіба там той ящик взагалі? Його теж замірщик придумав там повісити?
ЯНаПэПэ
• 04 декабря в 20:48
Лівий Локіть• 04 декабря в 21:00
Ответ дляЯНаПэПэ
Вот он
Мати збирає сина в похід:
- Ось, поклала тобі масло, хліб і кілограм цвяхів.
- Навіщо?
- Ну, що ж тут незрозумілого? Масло намажеш на хліб і з’їси.
- А цвяхи?
- Ну, так ось же вони, поклала!
- Навіщо?
- А цвяхи?
- Ну, так ось же вони, поклала!
ЯНаПэПэ
• 04 декабря в 21:09
Ответ дляЭтаваНиМожетБыть
Подскажите мне хорошего специалиста который сможет подсказать что-то умное
Маруська Му• 04 декабря в 21:44
Ответ дляРятівник Малібу
Дай Бог что б и последняя...
Коко На Страже• 04 декабря в 22:01
Це просто жах.... автор, ніхто не хоче перероблювати чужі провтики. Це набагато більш геморно, ніж зробити заново. І це коштує дорого. А ви ж, мабуть, хочете зекономити. Дивлячись на цю кухню, явно видно, що хотіли недорого. Але ж, блін, може бути недороге дсп, столешня, але ТАК спаскудити меблі - це просто руки повідривати треба
Баба_Воля• 04 декабря в 22:01
Ответ дляЗадолбулька
Так не вийде.
Якщо плита у вікна, то духовка може не відкриватися. І в кутку вгорі кутовий модуль-перевісити в куток модуль той шо над плитою.-кутовий куди? Дирка вгорі в модулях.
Баба_Воля• 04 декабря в 22:09
Модуль з ящиками під вікно. Тоді тільки верхній ящик глухий буде. Тоді плита.тоді модуль той, що під вікном стоїть.
Вгорі поміняйте місцями 2 модулі.
Столешку вам розпиляти на 2 частини і боковини покромкувати.
В кутку внизу де модулі сходяться-ставлять добірні планки,щоб нормально двері відкривалися. Якщо це неможливо зробити-є спеціальні петлі.може майстер підібрати.
Вгорі поміняйте місцями 2 модулі.
ЯНаПэПэ
• 04 декабря в 22:36
Ответ дляКоко На Страже
Да хотела недорого вот и получилось что получилось. Стоимость 25 тыс и за установку 7 тыс.