Коник-стрибунець• вчера в 14:04
Ще раз запитаю про шпалери
Зробіть вибір:
вже голосів:
Дівчина Гілмор• вчера в 14:07
А що питаєте? Це ж роблять наче як акцентна стіна. Якщо вся кімната буде у пальмах то на оранжерею буде схоже
Я пані прохана...• вчера в 14:08
Автор, эти обои на большое пространство, а не на вашу комнату в хруще для траха
Я тут с краю постою• вчера в 14:09
Тільки не ото у вигляді ламінату на стіні. Воно тільки на фото стильне, в житті як вагонкою зашите
Коник-стрибунець
• вчера в 14:09
Ответ дляЯ пані прохана...
6 м стіна
Престидижитатор• вчера в 14:13
Ответ дляКоник-стрибунець
6 м стіна
Проголосувала за 1 варіант, але ще б пошукала. Вона буде пуста чи заставлена меблями? Я би порадила щось мінімально з візерунком, щоб не перевантажувало сприяття.
Даю справку• вчера в 14:12
Ответ дляБжоли-бандерівці
Жодні. Такі швидко обриднуть.
та не те що обриднуть, сказитись можна від споглядання такого над головою щовечора
Даю справку• вчера в 14:14
Ответ дляКоник-стрибунець
6 м стіна
і що? розміри кімнати які? Висота? споглядання оцих ’шедеврів’ з 10-15 м це одне, а коли з 3-4...
Значит надо• вчера в 14:18
Сделайте светлые однотонные. Если хотите веселее - фактурные однотонные.
НашлаПерепискуМужа• вчера в 14:21
Ответ дляАнонім Завгосп
Ви якісь медикаменти приймаєте чи з психотерапевтом працюєте?
не, все это будет после поклейки таких обоев и медикаменты, и психотерапевт
ПрипоРошенная• вчера в 14:30
Ответ дляПопельшка
Из этих троих, вариант 4
Я так и нажала, никакие не нравятся
Попельшка• вчера в 14:32
Ответ дляПрипоРошенная
Я так и нажала, никакие не нравятся
Вариант 4 тоже скинули уже. Тут скорее 5 теперь.
ПрипоРошенная• вчера в 14:32
Ответ дляПопельшка
О, это не честно. Подстава подстав
Панна Кота• вчера в 14:36
Перші добре. Велика стіна, великий малоконтрастний малюнок. Спокійно і достатньо декоративно, щоб не чокнутись від величезної порожньої стіни.
Коник-стрибунець
• вчера в 14:41
Ответ дляПанна Кота
Дякую за адекватний коментар) От не хочу просто голу стіну, хочеться декорувати. Прикро, що люди не можуть висловлювати свою думку коректно.
Коник-стрибунець
• вчера в 14:45
Ответ дляНашлаПерепискуМужа
Це ваша думка, але краще б тримали її при собі