Щось не спиться• вчера в 22:21
Чи був у вас період, коли сумнівалися в своєму чоловікові?
В плані чи правильний вибір зробили? чи справді він той, хто вам потрібно? чи бачили його недоліки до весілля чи тільки після? лінивий або мало заробляє? або ще якісь таргани? цікаво почути те, чим зазвичай не діляться вголос
Не гоню• вчера в 22:23
Я думаю кожна нормальна жінка раз в місяць має такі думки) в період ПМС😁
Масяня Я• вчера в 22:25
Познайомилася із чоловіком, були певні «але», які мене відлякували, але він ну дуже і дуже сильно мені подобався. Знала, що якщо закрутимо, то закохаюся точно і це буде вже надовго. Але ті певні обставини не давали мені спокою. Я розуміла, що на березі все вирішити буде легше, ніж розвивати і стикнутися з тими обставинами. І що ви думаєте, я так заплуталася, так хотіла і так боялася одночасно, що навіть звернулася до гадалки, ось так))
Не гоню• вчера в 22:26
Ответ дляМасяня Я
І що вона сказала?
ДеньгиНеСдаю• вчера в 22:27
Не бачила недоліків, бо головний недолік у вигляді брата з´явився тільки після весілля. Знала б, не виходила заміж.
Не гоню• вчера в 22:28
Ответ дляДеньгиНеСдаю
А що там? Розкажіть, цікаво тепер
Чемодан-Вокзал-Майами• вчера в 22:29
Перед тим як критикувати свого чоловіка, непогано було б підійти до дзеркала, і уважно подивитися на того, хто там відображається.
Кукарачка• вчера в 22:31
Да, в первый год, он хороший человек и недостатков особо не было, но я не была уверена, что мне это вообще надо...недавно развелась после долгого брака и снова совсем не хотела замуж, а муж очень хотел жениться на мне...но потом влюбилась и все сомнения ушли, вместе 16 лет.
ДеньгиНеСдаю• вчера в 22:31
Ответ дляНе гоню
А що там? Розкажіть, цікаво тепер
Нічого цікавого. Це типу внешлюбна дитина, за яку все життя розгрібає гівно, а страждає сім´я.
Тут как тут• вчера в 22:34
Есть конечно то что мне не нравится, но я научилась жить с этим и принимать. У меня тоже полно недостатков, я иногда думаю как он меня вообще терпит. Но терпит же))
Единорог помог• вчера в 22:36
Ответ дляНе гоню
Ніколи такого не було.
Щось не спиться
• вчера в 22:47
Ответ дляМасяня Я
помогло? розібрались?
Щось не спиться
• вчера в 22:48
Ответ дляДеньгиНеСдаю
жив з вами брат я так розумію?
3@йk@• вчера в 22:50
Ответ дляДеньгиНеСдаю
То ще вам повезло. В мого крім брата, який в результаті виявився з них самим нормальним і порядним, були ще дві сестри. Одна ’краще’ іншої.
Щось не спиться
• вчера в 22:49
Ответ дляЧемодан-Вокзал-Майами
ага) правду кажете, але куди думки свої подіти?
Щось не спиться
• вчера в 22:53
Ответ дляИщу Аленя
Ні,за останні 10 років, як там далі - подивимось
ну Ви кремень, або чоловік ідеальний або ви
ДеньгиНеСдаю• вчера в 22:58
Ответ дляЩось не спиться
жив з вами брат я так розумію?
Тоді не жив, хоча свекруха до всерачу цього хотіла. А зараз так.
Ищу Аленя• вчера в 23:04
Ответ дляЩось не спиться
Та ні, ніхто з нас не ідеальний, просто добре притерлись.
ДеньгиНеСдаю• вчера в 23:08
Ответ для3@йk@
Ну як сказати. Зважаючи скільки це ресурсу затягнуло, то може не одна ваша сестра з вас тільки не витягла.
Не гоню• вчера в 23:27
Ответ дляДеньгиНеСдаю
Його брат живе з вами? Ну всієї ситуації ми не знаємо, але то не нормально мабуть. як ви на то погодились?
3@йk@• вчера в 23:45
Ответ дляДеньгиНеСдаю
Може й так. Я просто причинила з ними спілкуватися вже давно. А чоловік і його брат вже майже рік не спілкуються. Там тьоті явно ку-ку. Обидві одружені , одна з старшого брата постійно гроші тягнула, наскільки він добра людина, але терпець вже урвався.
Пьяная вишня• сегодня в 00:01
Кожен день-питаю себе,навіщо ти терпиш все це?ці ж відносини бачить дитини😌 ніякого тепла, підтримки,близькості,а я тряпка-працюю,заробляю, і терплю.
От наприклад на день народження він побажав мені знайти того хто буде поважати і з яким я буду щаслива(так я казала йому,що хочу бачити чоловіка -який турбується,який бере відповідальність за себе за сімʼю,хочу того хто скаже я вирішу,це не твоя біль),але що б такого побажати ….
ДолькиКабана• сегодня в 00:24
Ответ дляПьяная вишня
Вы пожелали себе найти папочку?
Жена_КотораяСтена• 2 часа назад
Я не ценила мужа так, как он этого заслуживал. И поняла это только после его смерти и общения с другими мужчинами. Муж был прекраснейший человек. По-настоящему любил и ценил меня. А я была дурой