муха в кедах• Изменено 06 декабря в 11:26
У вас є святковий настрій? Передчуття свят?
В мене пусто, нічого не відчуваю, нічого не хочеться, така порожнеча. Дивлюсь, всі готуються, метушаться. А в мене причина одна, всім відома(
ФруктЕщеТот• 06 декабря в 11:26
Злая. Свет опять вырубили фиг знает насколько. По графику ппц полный
Этожзвяздаяегообожаю• 06 декабря в 11:27
Просто так настроение не появляется. Начнете готовится, украшать дом, покупать подарки, смотреть рожд фильмы и тогда появится.
муха в кедах
• 06 декабря в 11:27
Ответ дляФруктЕщеТот
В мене сусідка, і будинок прикрашає, їздить кожен день щось купує нове, планів куча, а я слухаю і хочу теж так, а не можу(
ФруктЕщеТот• 06 декабря в 11:28
Ответ длямуха в кедах
муха в кедах
• 06 декабря в 11:28
Ответ дляЭтожзвяздаяегообожаю
Так потрібно на все це мати кошти, яких не вистачає
Этожзвяздаяегообожаю• 06 декабря в 11:29
Ответ длямуха в кедах
С этим не поспоришь
муха в кедах
• 06 декабря в 11:32
Ответ дляВикликаю на дебати
Нема і не буде
В мене вайб дівся, коли змінили дати свят, хочеться як всі, але немає того настрою як колись, а ще цей стан очікування завершення війни, який вже 4 рік🥲
Ду да ду да ду• 06 декабря в 11:32
Ответ длямуха в кедах
Так тогда проблема не в настроении
Викликаю на дебати• 06 декабря в 11:34
Ответ длямуха в кедах
Заходиш в соцмережі всі фраєряться які вони незламні і потужні, а виходиш на вулицю бачиш іншу реальність, люди стомлені вже вкрай.
муха в кедах
• 06 декабря в 11:34
Ответ дляДу да ду да ду
Так тогда проблема не в настроении
Все має взаємозвʼязок, настрій від достатньої кількості коштів, які щоб заробити, потрібно вільно себе почувати.
Рання пташка• 06 декабря в 11:35
Загалом сьогодні день збройних сил України,тож можете тихенько подякувати їм за захист.
Настрою нема і не передбачається,чоловік в ЗСУ,обстріли,смерті, руйнування,не виходять ті очікування свята,як себе не заставляй.
муха в кедах
• 06 декабря в 11:36
Ответ дляЩебетушка
У меня его уже лет 10 нет. Наверно это старость подбирается.
Мені 40, не вважаю себе старою. Просто ситуація така в країні, що хвилюєшся не як свято провести, а про завтрашній день
Der_Natali• 06 декабря в 11:36
В,ора наряджали з донькою ялинку,вона танцювала під новорічні пісні .Співали разом колядок .Трохи настрій з´явився.Сьогодні вона отримала подарунки під подушку,теж раділа разом з нею Але глобального відчуття свята вже папу років немає.Втома і виснаження від усього.
оксюморон• 06 декабря в 11:36
Дали бы денег я б тоже засуетилась, а так, лучше к доктору схожу, подарок себе сделаю.
Фиктивная• 06 декабря в 11:40
Света опять не будет больше 12 ч часов. Меняют тот график каждые полчаса, и добавляю, добавляют отключения
какое там настроение...
Оченьценная• 06 декабря в 11:41
Ответ дляВикликаю на дебати
В інсті фраєряться, на Совєтчіці ниють, а на вулицю вийдеш - люди просто живуть.
Трусиковед• 06 декабря в 11:42
Немає ніякого відчуття свята останні роки. Війна, стрес, постійна напруженість і нервовість, ще й до нових дат не можу звикнути. Діти виросли, вже ніякої магії.
Я свои чувства сейчас игнорирую. Украшаю дом, Мыколай сегодня принес всем сладости и дочке подарки, было много радостных эмоций. Мы ходим на всевозможные детские мероприятия, строим планы итд.
Но я реально еле жива, вчера посмотрела на себя в зеркало, мне можно и 60 дать, я какая-то уставшая, глаза покрасневшие, лицо серое. Хочется вообще не вылазить из кровати.
Щебетушка• 06 декабря в 11:42
Ответ длямуха в кедах
Не, завтрашний день я отпустила и живу сегодняшним. Как раз около 40 лет мне и перестали быть интересны все эти праздники.
муха в кедах
• 06 декабря в 11:43
Ответ дляОченьценная
Так і я йду на вулицю, то коли ви б мене побачили, теж подумали б що я просто живу, але, виснаження, втома, вигорання від усього, просто робота- дім і все.
Allein74999• 06 декабря в 11:48
Свет отрубили с 11.30 до 20.30. Праздничная иллюминация фонарями. Хорошо, что я торшер сегодня так и не купила, ибо он бесполезен