Ласунка• 07 декабря 2025
Чи переживали ви неможливість бути разом?
Нерозділене кохання, або привʼязаність до чоловіка.. Мені 33 роки, але кохаю і забути не вдається, хоча живу своє життя…
СамавиховуюКота• 07 декабря 2025
Ответ дляЛасунка
Идите подышите
Не мешать вам троллить? Ну нет, это публичный ресурс.
Ласунка
• 07 декабря 2025
Ответ дляСамавиховуюКота
Вы везде успеваете ?
СамавиховуюКота• 07 декабря 2025
Ответ дляЛасунка
Вы везде успеваете ?
Все, страданий по чуваку, который не хочет с вами ребенка, уже нет?
Дикая Роза• 07 декабря 2025
Моє отаке ’кохання’ знайшло через 15 років, почало щось молоти. Може в нього незакрите питання. І якось зняло туман. У нього 4 коханки. Фу. Кста, генерал. Але жадний. Такого типу мужики гуляють будь з якою дружиною. Мене це не влаштовує