Джонсонюк• 08 декабря в 08:10

Хто приймає канабіс? В якій формі і для чого?

Kittaa• 08 декабря в 08:26
Знаю що приймають при епі олію Шарлоти, але наші врачі про це не знають, колись спитала подивились як на божевільну
Сама теж не хочу пробувати, але цікаво звісно, бо син приймає три різних протисудомних препарати
Чарівна патика• 08 декабря в 08:28
вапорайзер) курю
автор Джонсонюк • 08 декабря в 09:06
Ответ дляЧарівна патика
вапорайзер) курю
Це може зняти тривогу? Покращити сон?
Мелочунь• 08 декабря в 11:08
Ответ дляДжонсонюк
Це може зняти тривогу? Покращити сон?
А что вы уже пробовали чтобы снять тревогу и улучшить сон?
Канабис не восполнит дефициты, не наладит микробный состав кишечника, не исправит огрехи в питании режиме дня и отсутствие физической активности
Чарівна патика• 08 декабря в 15:57
Ответ дляДжонсонюк
Це може зняти тривогу? Покращити сон?
да конечно