ДелайКак_Я• Изменено 08 декабря в 08:41
ПДВ хочуть впровадити в кого дохід більше 1 млн в рік
Але це чистий дохід чи все що зайшло на карту фоп?
Бо якщо за товар - то там же націнка моя 20% , я продаю- далі купую інший
То в мене більший оборот ніж 1 млн бо я ж продаю товари. Але ж не забираю всі 100% а лише 20%
А тепер як буде пдв то мені треба ціну піднімати ще на 20% щоб покрити той пдв?
Я фоп 3 група 5% Єп зараз
То тоді треба буде платити 5%, 20%, єсв, військовий збір?
Я фоп 3 група 5% Єп зараз
Щепотка_совести• 08 декабря в 08:43
Вони ще самі не розуміють що робити. Чи не робити.
ПДВ - це перспектива не раніше 2027 року. Ще сотню разів перепишуть з різними варіантами.
Мексиканочка• 08 декабря в 08:50
Ответ дляЛасунка
Ні, у вас буде податковий кредит за купівлю товарів
Ничего у нее не будет, если там нет идеально оформленных документов на расходы и достаточно дохода, чтобы содержать бухгалтера.
Ласунка• 08 декабря в 08:54
Ответ дляМексиканочка
Бухгалтера все одно доведеться брати, бо треба буде реєструвати податкові та здавати декларацію . А кредит буде , якщо купує офіційно у платників ПДВ
Сплюшка• 08 декабря в 08:58
Не дергайтесь раньше времени - еще даже законопроекта нет , обсуждать нечего .
Мовчу, але хочу• 08 декабря в 09:10
Це поки розмови, але диму без вогню не буває. 20% на всі кошти що зайдуть на рахунок. Але ви і купувати будете з ПДВ, то це можна буде відняти. Але я не уявляю ФОП і ПДВ, адміністрування дуже важке, це і пн, і декларація по ПДВ. Потрібно весь повноцінний облік з документами.
Мексиканочка• 08 декабря в 09:15
Ответ дляЛасунка
Про це я и кажу. Велика кількість бізнесів просто закриється.
РокерША• 08 декабря в 15:23
Ответ дляМексиканочка
Фопи на єдиному податку не рахують витрати взагалі, витрати нікого не цікавлять.
Мексиканочка• 08 декабря в 16:51
Ответ дляРокерША
Вы бы хоть заголовок темы прочитали, прежде чем бросаться комментировать.
РокерША• 08 декабря в 16:53
Ответ дляМексиканочка
Який цінний, а головне абсолютно безглуздий, коментар)
Мексиканочка• 08 декабря в 20:58
Ответ дляРокерША
Помиляєтесь. Ваш коментар абсолютно безглуздий, але не має жодної цінності.