Библиотекарь• 08 декабря 2025
Практичний іспит, водіння
Хто складав на протязі останніх 2 років, з якими помилками ви склали/не склали? З першого разу чи з якого? і дуже цікавить таке - на нерегульованому пішохідному переході треба чекати, поки пішохід повністю перейде через дорогу (на іспиті). Бо мені інструктор каже, типу, пропустила і їдь..
Триндичіха Байрактар• 08 декабря 2025
Ответ дляМолчалка
Не знаю, вы ж это написали. Вот у вас и спрашиваю где?
Вы спросили что я с ними делаю
Я ответила-действую согласно правил дорожного движения.
Молчалка• 08 декабря 2025
Ответ дляТриндичіха Байрактар
Вы спросили что я с ними делаю
Нет, вы написали, что таких не прощаете. Что значит не прощаете на дороге?
Триндичіха Байрактар• 08 декабря 2025
Ответ дляМолчалка
Соблюдаю правила дорожного движения и действую согласно правил дорожного движения.
Молчалка• 08 декабря 2025
Ответ дляТриндичіха Байрактар
А, понятно. Т.е. ничего. Ну кроме как здесь поумничать ))
Винник• 08 декабря 2025
Ответ дляТриндичіха Байрактар
Оказывается за рулем во время движения на голове кроме бидгудей, еще и мозги нужны
Вам бигуди видимо жмут? и при чем постоянно...
Триндичіха Байрактар• 08 декабря 2025
Ответ дляМолчалка
Триндичіха Байрактар• 08 декабря 2025
Ответ дляМолчалка
Если вы не понимаете суть и назначение ПДД, то мои соболезнования и пожелания вечного зеленого цвета.
Молчалка• 08 декабря 2025
Ответ дляТриндичіха Байрактар
Так я вас о другом спрашивала😂 Вы даже этого не поняли
Губка Боб• 08 декабря 2025
боже,в какую тему ни зайду-в последнее время,везде срутся,агрессивничают. Вот это нас довела жизнь..и неадекватов на форуме стало больше.
Полонянка SexShop-а!• 08 декабря 2025
Ответ дляБиблиотекарь
я читала, і знаю, що треба чекати, але інструктор каже їхати. Ви взагалі моє питання читали?
У Вас поганий інструктор, шукайте іншого.
Триндичіха Байрактар• 08 декабря 2025
Ответ дляПолонянка SexShop-а!
В данном примере, что ученик, что инструктор-оба преступники за рулем.
Помилуйте мадам• 08 декабря 2025
Здавала в жовтні. Здала з 4 спроби. Помилки були різні. Основне - це нерви. Не на іспиті їздила супер. Питань не було, в от на іспиті дуже хвилювалась . Тим паче в мене був трешовий 1 іспит - не пропустила калюжу 😄 попався інспектор мудак. Йшов дощ, я проїжджала калюжу за трамвайною колією зі швидкістю 10 км/год, а він мені потім каже, треба було зупинитись і переконатись чи видно дно, щоб не пошкодити авто 😁 я від шоку вийшла з авто )))
Кароч, не слухайте помилки інших, буває всяке, я теж про це начиталась перед іспитом.
На ютуб є всі маршрути від небайдужих водіїв. Подивіться по по своєму ТСЦ і вивчіть. Ви б мали ще з інструктором поїздити по маршрутам
Качка в тапцях• 08 декабря 2025
Ответ дляТриндичіха Байрактар
Я бы таким как автор не то, автомобиль, тачку для картошки не доверила водить.
а ви ж теж колись вчились і нічого не знали.
те, що автор питає ДО ТОГО як самостійно виїжджати на дорогу, якраз свідчить що автор молодець.
я вчилась в 2007 році, у мене був інструктор дебіл, нічого не пояснював, постійно якісь підколи, сам тиснув щеплення і гальма, а на останньому уроці заявив що він би мене на дорогу не випустив.
і нічого, іспит здала з першого разу і теорію і практику, 18 років за кермом в будь-яку погоду
Триндичіха Байрактар• 08 декабря 2025
Ответ дляКачка в тапцях
У автора 0 знаний после курсов, и даже нет желания что-то понять перед выездом
Качка в тапцях• 08 декабря 2025
Ответ дляТриндичіха Байрактар
я навіть не знаю як вам відповісти щоб не отримать бан
Триндичіха Байрактар• 08 декабря 2025
Ответ дляКачка в тапцях
Очень плохо когда у человека нет своего мнение по важному вопросу.
Леди Г• 17 декабря 2025
Донька склала сьогодні з другої спроби практичний іспит сама, без будь яких домовленостей, зробила 2 помилки. Перший раз зробила 4 помилку за 150 м до кінця маршруту, інспектор сказав, що я думав, що вже здаси. Теоретичний здала з першої спроби 20/20