Прилипало• 08 декабря 2025
Коли я поправилась на 4 кг в мене пройшла мазня перед місячними
Але я собі не подобаюсь в дзеркалі
Лице кругле, старша якась стала
Чому ті 4 кг вплинули на мазню
Місячні були по 10 днів разом із мазнею
Зараз немає мазні і місячні 5 днів
Лице кругле, старша якась стала
Чому ті 4 кг вплинули на мазню
Місячні були по 10 днів разом із мазнею
Зараз немає мазні і місячні 5 днів
АяВсёЗнаю• 08 декабря 2025
В мене навпаки. В мене цукор вверх лізе і тд
Починаються проблеми. Скинула 7кг і щаслива
В мене спкя
ЯниЯ• 08 декабря 2025
Ответ дляАяВсёЗнаю
В мене спкя
Як скинули
Я не чарівниця вам• 08 декабря 2025
Я поправлялась на 10 с 47 кг и худела обратно, мазня не ушла. У вас, возможно, гормональный фон устаканился (если узи и другие параметры чистые).
АяВсёЗнаю• 08 декабря 2025
Ответ дляЯниЯ
Як скинули
Просто стала їсти менше. Їм все. Але більше білку
ЯниЯ• 08 декабря 2025
Ответ дляАяВсёЗнаю
Мне такое не помогло
Помг только стресс похудеть
Бассейн, питание без толку
Тоже поликистоз и инсулинорезистентность
Помг только стресс похудеть
Бассейн, питание без толку
АяВсёЗнаю• 08 декабря 2025
Ответ дляЯниЯ
Мне такое не помогло
Помг только стресс похудеть
Бассейн, питание без толку
Помг только стресс похудеть
Бассейн, питание без толку
Я ще весною і літом багато ходжу , як тільки приходить тепло, йду на роботу пішки. А це в одну сторону 4 км.
В холод не можу багато ходити, мерзлячка страшна.
Силові є в моєму житті багато років, але на вагу більше впливає харчування.
Чоловік починає мене відгодовувати, бо я стала мало їсти. То я йому пояснюю , перестав таке робити. Бо от хочеться йому мене нагодувати, а він в 2 рази більший по вазі за мене, і не розуміє чому я так мало їм.
В моїй хаті моя правда• 08 декабря 2025
Автор, у вас є якісь проблеми по гінекології? З чим була пов´язана мазня?
Прилипало
• 08 декабря 2025
Ответ дляВ моїй хаті моя правда
Ендометріоз
Альдебаран• 08 декабря 2025
С точностью до наоборот: чем ниже вес, тем длиннее цикл и меньше И
Но у меня всегда они были 3-4 дня, мазня была при эндометриозе (период максимального веса как раз был)