Не їм після шостої• 08 декабря 2025
Перевірка зору. Київ. Похняки-Харківська
Порекомендуйте де краще зробити професіональну повну перевірку очей/зору, в ідеали район вздовж гілки метро віт Осокорки до Червоного Хутора. Здається мене настигли вікові зміни... Дуже різко. Мені 48. 15 років тому зробила лкз. Було -3,5. Стало все добре і було протягом цих років, а тепер різко починаю погано бачити зблизька і сухість очей. Лякає цей стан.
аромат Жука• 08 декабря 2025
Сухость капайте капли иск слезу
Близко не видите это нормально, началась возрастная дальнозоркость
Партизанка• 08 декабря 2025
треба прив´язуватися не до ст.метро,а до клініки. Ексімер. Найліпше,що є. Такої техніки сучасної ніде не бачила. перевірка триває до години. Перевірять вздовж і впоперек.
Або Центр мікрохірургії ока. Клініку сучасну вибирайте, а не метро
как тебе такое илон маск• 08 декабря 2025
Клиника Зорко, там можно сразу и очки заказать. И там проверяют минут 40, а не от силы 10 как в оптиках
СКИБИДЫШь• 08 декабря 2025
Візіум на Ревуцького. Повне обстеження.
Сину регулярно там робили (коли були і дитячі офтальмологи). А зараз він вже як дорослий там спостерігається.
Швидко, якісно і 100% достовірно.
Від метро Харківська 7-10 хвилин пішки.
Швидко, якісно і 100% достовірно.
Від метро Харківська 7-10 хвилин пішки.
Ангел-предохранитель• 08 декабря 2025
Ответ дляСКИБИДЫШь
Візіум на Ревуцького. Повне обстеження.
Швидко, якісно і 100% достовірно.
Від метро Харківська 7-10 хвилин пішки.
Швидко, якісно і 100% достовірно.
Від метро Харківська 7-10 хвилин пішки.
Теж туди ходимо, гарна клініка. Лазерну корекцію теж в візіум робила собі років 9 тому.
Не їм після шостої
• 08 декабря 2025
Ответ дляаромат Жука
Сухость капайте капли иск слезу
думала це мене не зачепить....або десь в років 70 почнеться...капець
Не їм після шостої
• 08 декабря 2025
Ответ дляПартизанка
я думала що у всіх клініках сучасних обладнання нормальне...
Не їм після шостої
• 08 декабря 2025
Ответ дляСКИБИДЫШь
Візіум на Ревуцького. Повне обстеження.
Швидко, якісно і 100% достовірно.
Від метро Харківська 7-10 хвилин пішки.
Швидко, якісно і 100% достовірно.
Від метро Харківська 7-10 хвилин пішки.
дякую! подивлюсь інфо про них.
аромат Жука• 09 декабря 2025
Ответ дляНе їм після шостої
Неее, в 40 это норма, то не патология