Ms. При теле• 30 октября в 10:48

старіння у 27

Бачу, що з´являються перші зморшки під очима. Сумно це якось. Важко прийняти, що я вже не молода. Що вам допомогло це прийняти?
Брюнетка в Мармеладе• 30 октября в 10:50
Не молода, це коли зморшки на ж*пі з´являються і волосся на пі***і сиве. В жінці повинна бути ізюминка, а вони без зморшок не бувають.
Тишком нишком• 30 октября в 10:58
Не приймайте)
Скоро ще й сивина, чи, не дай Боже, лисина з´явиться.
Доль Чекомбана• 30 октября в 11:03
Ответ дляТишком нишком
Не приймайте)
Да конечно скоро .. зачем вы такое пишите . Нескоро про лысину
автор Ms. При теле • 30 октября в 11:05
Ответ дляТишком нишком
Не приймайте)
Сивина у мене ще раніше з´явилася
Не люблю натовп• 30 октября в 11:34
Зайняти собі мізки чимсь більш змістовним, ніж дурне ’втикання’ в дзеркало.
Смажена полуничка• 30 октября в 12:27
Тю. У меня и всех ровесниц первые морщины по лбу появились в 26.
Еще запомнилось, как свекровь делилась. Рассказывала, что когда ей было 27 и у нее уже сыну 3годика было, ей ее мать предложила надеть какую-то кофточку молодежного вида. А ее это так возмутило ’Мама, ну куда мне такую кофточку, мне же уже 27!’ Рассказывала и смеялась, потому что на момент рассказа ей было 61. И в 61 прекрасно понимается, что 27 -это молодость. А мне тогда то ли 25, то ли 26 уже(! 😁) было и я тоже считала, что молодость ушла)))
Смажена полуничка• 30 октября в 12:30
Ответ дляMs. При теле
Сивина у мене ще раніше з´явилася
Это вообще никак с возрастом не связано. Это генетика. Кто-то имеет седую прядь еще с детства, кто-то именно седеет с 18, а кто-то может поседеть в 60+.
Секс-Бомба• 30 октября в 12:30
Співчуваю
ПироженкА• 30 октября в 13:36
старенька, вже пора думати про підтяжки та всю іншу лабуду
Едимнаморе• 30 октября в 15:39
Анастасія.... Що вам допомогло...яка різниця? Вам це все рівно нічим не допоможе))
автор Ms. При теле • 30 октября в 15:51
Ответ дляЕдимнаморе
Треба змиритися якось зі старінням тому я пораду прошу тут
Едимнаморе• 30 октября в 15:57
Ответ дляMs. При теле
перестаньте)
Вам не допомагає з цим змиритись робота з психотерапевтом і психіатром, а ви думаєте, що допоможе сто перша тема на порадниці?
Ви вже рік пишете про це, то яких порад ви чекаєте, от серйозно?
автор Ms. При теле • 30 октября в 18:42
Ответ дляЕдимнаморе
перестаньте)
Якщо нічого не допомагає то треба тільки змиритися