Ряженка• вчера в 14:47
Міома. Видалення в державних лікарнях
Добрий день! Чи можлива операція в державних гінекологічних стаціонарах чи оплачується щось коштами НСЗУ ?
Брюлик в стразах• вчера в 14:50
Так, видалення міоми матки можливо за програмою медичних гарантій НСЗУ, якщо медзаклад підписав договір, і вам видадуть направлення від сімейного лікаря, терапевта або гінеколога, а саму операцію (міомектомію чи інший вид) оплачуватиме держава, покриваючи послуги, аналізи, ліки та перебування у лікарні. Для цього потрібно звернутися до свого сімейного лікаря, отримати направлення та знайти лікарню, яка надає цю послугу в рамках гарантій.
А ви питали в вашого терапевта або гінеколога?
Ряженка
• вчера в 15:10
Ответ дляБрюлик в стразах
Ні, ще не питала бо її діагностували в приватній клініці. Сімейний лікар звільнився, може й гінеколог з консультації дати направлення? Чи можете ви порадити лікаря чи лікарню в Києві?
Зубная фея• вчера в 15:12
5 тис грн в касу,хоча чеку не дадуть.+ лікарям - державна лікарня. я видаляла в приватній. зато носилися як писаною торбою і заглядали в одне місце
Брюлик в стразах• вчера в 15:12
Ответ дляРяженка
У вас має бути сімейний лікар. Навіть якщо звільнилася, дізнавайтеся, хто замість неї тепер ваш, або перезаключіть декларацію з іншим.
Ряженка
• вчера в 16:04
Ответ дляБрюлик в стразах
Дякую, спершу тоді шукатиму нового сімейного
Ряженка
• вчера в 16:05
Ответ дляЗубная фея
Чи дуже дорого було в приватній? Мені назвали близько 50 тисяч
Зубная фея• вчера в 16:06
Ответ дляРяженка
дорого. страхова покрила 100%. 25 тис грн. через те,що державна чеків не дає- страхова не покриває. пішла в приватну
Брюлик в стразах• вчера в 16:07
Ответ дляРяженка
Так, спробуйте. Вони мають дати направлення. Але не розраховуйте, що навіть по НЗСУ буде все безкоштовно, можливо хоча б дешевше.
Шукайте клініки де є профільна гінекологічна хірургія.
Мандолина Бу• вчера в 21:00
У меня было направление, но конечно все платно. Гос больница, Киев, 8 тысяч гривен + анализы 1500 грн. Делала в октябре этого года. Но всё очень понравилось и наркоз, и палата, и врач. В частной всё тоже самое сказали 23 тысячи.