Я_з_Франека• 08 декабря в 20:58
Чи складно бути гарною жінкою?
Завжди стежити за собою
Снегурочко• 08 декабря в 21:28
Ответ дляПосудомойка
Подивіться на Брєжнєву в школі. Стрижка під хлопчика
Нормальная она была. Для артиста важнее, как он выглядит в движении. Идеальное лицо без артистизма на сцене будет скучным
Хитрушка-чекушка• 08 декабря в 21:28
Выйдешь на улицу вокруг столько некрасивых людей любого возраста ,что понимаешь что мне нужен минум денег на внешку и что я слишком красива для этого мира
Посудомойка• 08 декабря в 21:29
Ответ дляСнегурочко
Это зависит от многих факторов. Некоторые и в 50+ отлично выглядят без косметологов и не имея больших доходов
Так. Буває. Але там також є свої секрети. Наприклад спф всюди, ніякої засмаги. Хоч дешевий крем, але кожного дня, дбайливе очищення вершками для демакіяжу. Дуже збалансоване і помірне харчування, стабільна вага.
Хитрушка-чекушка• 08 декабря в 21:29
Ответ дляУкраїнська зірочка
Нічого не змінилося
І це ще з фільтром
Нормальная . Нос красивый глаза синие , губы пухлые
Снегурочко• 08 декабря в 21:29
Ответ дляПосудомойка
Умение держать себя в руках и философское отношение к стрессовым ситуациям
Тётушка Лошадь• 08 декабря в 21:30
Враховуючи, що мій догляд вартує 300грн на місяць, виглядаю я чудово.
Посудомойка• 08 декабря в 21:30
Ответ дляСнегурочко
Нормальна, але не гарна. Невдала стрижка, дешеве фарбування, страшні окуляри, відсутність догляду і грошей дуже помітно.
Снегурочко• 08 декабря в 21:32
Ответ дляПосудомойка
Очки не приросли к лицу, и поменять стрижку, цвет волос это не дорого и не критично в школьном возрасте
Українська зірочка• 08 декабря в 21:33
Ответ дляХитрушка-чекушка
Така ж як кожна друга ну нехай третя
Снегурочко• 08 декабря в 21:34
Я скучаю по времени, когда все не хотели быть одинаково и так не придирались к чужой внешности
Посудомойка• 08 декабря в 21:34
Ответ дляСнегурочко
Насправді все потребує грошей. Безглуздо заперечувати.
Українська зірочка• 08 декабря в 21:35
Ответ дляПосудомойка
Треба порівнювати хоча б одне десятиліття
Два останніх фото фільтри, макіяж
Снегурочко• 08 декабря в 21:37
Ответ дляПосудомойка
Безглуздо утверждать, что для того, чтобы хорошо выглядеть, в 16 или 18 привлекательной девушке надо много денег, и обязательно все должно быть по шаблону из будущего
Посудомойка• 08 декабря в 21:36
Ответ дляСнегурочко
Це коли? Бо я дивилась фото 70-80рр. і було те саме. Менше можливостей, але певна мода була завжди. Корсети, білила, беладонна в очі, бритий лоб
Посудомойка• 08 декабря в 21:38
Ответ дляУкраїнська зірочка
Два останніх фото фільтри, макіяж
До війни ми в однієї бровістки фарбували брови. Чудово вона виглядає на свій вік. Там не одна 1000$ вкладена в якість шкіри.
Снегурочко• 08 декабря в 21:38
Ответ дляПосудомойка
90-е - 2000-е
Українська зірочка• 08 декабря в 21:39
Ответ дляПосудомойка
Доглянутість не = краса
Посудомойка• 08 декабря в 21:45
Ответ дляУкраїнська зірочка
Доглянутість не = краса
Так. Але краса потребує доглянутості, а доглянутість грошей. Не робиш манікюр - негарна вкорочена пластина. Дешевий неправильний догляд - прищі, зневоднена шкіра, пігментація, жирний блиск.
Миєш голову Кропивою без бальзаму- на голові пористе щось. Їси фігню, носиш фігню, пахнеш аналогічно.
Українська зірочка• 08 декабря в 21:46
Ответ дляПосудомойка
Та про що ви пишите.
Якщо жінка гарна, вродлива немає значення яка там пластина.
Це зовсім інше
Козачка• 08 декабря в 21:57
Ответ дляПосудомойка
Епіляція, мані/педі, стрижки, догляд для шкіри і волосся, зал.
Короче університет і роботу ніяк не втулити в такий графік, точно😂
Посудомойка• 08 декабря в 21:58
Ответ дляУкраїнська зірочка
Та про що ви пишите.
Це зовсім інше
Коли вродлива і бідна, або лінива, то вже й не така вродлива. Сумно, але факт.
Посудомойка• 08 декабря в 22:00
Ответ дляКозачка
Чого? Це не так багато часу займає. Впишуться і чоловік з дитиною.
Фима Собак• 08 декабря в 22:08
Нет, не все родились уродами, но на этом форуме любят верить, что все такие же страшные без ухода, как и они)) а уже поддержка хорошей внешности это сон, отсутствие быта, стрессов.
Фима Собак• 08 декабря в 22:10
Ответ дляУкраїнська зірочка
Та про що ви пишите.
Це зовсім інше
На этом форуме не верят, что бывают красивые женщины. Я давно это заметила
Захекалася читать• 08 декабря в 22:15
ооо, дивилася відео від блогерки однієї. дуже скаржилася. мовляв, чоловіки сприймають тебе як товар, як об´єкт, не цікавляться тим, яка ти людина. а жінки просто ненавидять.
ще один - мужчина в даному разі, американець, експерт, дуже симпатичний і розумний - розповідав, що він зустрічався з надзвичайно гарною дівчиною, супер-моделлю, але не зміг її витримати. бо вона була надзвичайно помішана на своїй зовнішності, приділяла ГОДИНИ часу укладці і макіяжу, не могла думати ні про що інше взагалі - і він ніколи не бачив такої невпевненої в собі жінки((( як вона(.
Захекалася читать• 08 декабря в 22:17
Ответ дляХитрушка-чекушка
в мухосранську нєбось в якомусь. чи в оренбурзі, прости господи.
Захекалася читать• 08 декабря в 22:20
Ответ дляФима Собак
тут недавно була тема про ’покажіть фігуру без лиця’. ох там і гарні баби були!!! не дивно, що вони всі замужем за мільйонерами і не працюють. я аж прозріла.
Захекалася читать• 08 декабря в 22:22
Ответ дляУкраїнська зірочка
Краса або є або її немає
За гроші не купиш
купиш ще й як. ринопластика, підтяжка, грудні імпланти - це все можна купити спокійно.
ну, тонку талію складніше, але теж є засоби, ліпосакція, наприклад.
Захекалася читать• 08 декабря в 22:24
Ответ дляЯ_з_Франека
Дорого, це скільки?)
1-2 тис євро на місяць. від віку сильно залежить.
Українська зірочка• 08 декабря в 22:26
Ответ дляЗахекалася читать
Це тюнінг , а не краса
З жигуля BMW не зробиш