Да будет так• Изменено 09 декабря в 09:45
15000 грн це дорого за оформлення вікна 3 метри карніз?
Будь ласка допоможіть мені зробити вірний вибір де замовляти Київ
Мені потрібно 3 кімнати оформити вікна
Рассказница• 09 декабря в 09:50
Тканину Ви самі вибирали? Майже по 2000 грн за пог.м портьєри і по 1000 грн тюль. Є набагато дешевші нормальної якості.
Якщо хочете саме ці тканини, то купуйте. Дорого, але ж Вам подобається.
Да будет так
• 09 декабря в 09:50
Ответ дляПоліпривіт всім
так а раньше у вас штор не было ?
Не було
Я хочу повісити
Да будет так
• 09 декабря в 09:50
Ответ дляРассказница
Я не дізнавалась які ціни
Думала це така ціна зараз скрізь
Бибер-анонимер• 09 декабря в 09:51
Нормально, мне тканевые ролеты насчитали осенью на 4 окна на 65к) так что для штор с карнизом норм)
Малявка ще та• 09 декабря в 09:51
Подивіться на промі, наприклад, ті ж тканини і порівняйте ціни. Вийде набагато дешевше
На границе• 09 декабря в 09:51
Я на олх в свое время купила три рулона очень классных турецких Гардин, в магазинах таких не нашла, карнизы рабочие прибили, все сама повесила, как по мне, нет смысла такие безумные деньги платить за такое
Рассказница• 09 декабря в 09:52
Ответ дляДа будет так
Я не дізнавалась які ціни
Думала це така ціна зараз скрізь
Не розумію як так можна купувати, не ознайомившись з ринковими пропозиціями хоч трохи.
ЦібаФу• 09 декабря в 09:53
Якщо дорого, то купіть у сінсеї готові штори і самостійно повісьте на карниз
Кручу хвости• 09 декабря в 09:54
Ответ дляРассказница
А робота думаєте безкоштовно чи що?))
Звоночек• 09 декабря в 09:54
Я на Троєщина купувала, пошили під замовлення вийшло 450-500 грн за погонний метр.
Кручу хвости• 09 декабря в 09:55
Ответ дляДа будет так
Я не дізнавалась які ціни
Думала це така ціна зараз скрізь
Зайдіть ще в якийсь салон.
Але буде +/- те саме
Рассказница• 09 декабря в 09:55
Ответ дляКручу хвости
А робота думаєте безкоштовно чи що?))
Звісно ні. Просто я знаю ціни за пошив.
Кручу хвости• 09 декабря в 09:56
Ответ дляРассказница
Звісно ні. Просто я знаю ціни за пошив.
Я теж знаю.
Тут 1500 за погонний метр з роботою. Де 2 тисячі?
Ашотакоя• 09 декабря в 09:57
Пришла на рынок в бокс со шторами с размерами ( длина карниза и высота до пола), выбрала все, что мне нужно, там же мне и пошили. Забрала, повесила.
Успокойся_Успокойся• 09 декабря в 10:08
Ответ дляМалявка ще та
Я собі недавно штори купувала.
Ціна в магазині поруч - 650/1 м
Ціна на Промі - 750/1 м
Ціна на ринку - 450 /1м.
Це я про одну і ту ж тканину пишу.
Ціна в магазині поруч - 650/1 м
Ціна на Промі - 750/1 м
Ціна на ринку - 450 /1м.
Це я про одну і ту ж тканину пишу.
Рассказница• 09 декабря в 10:09
Ответ дляКручу хвости
Я теж знаю.
Перечитайте уважніше те, що я писала.
Да будет так
• 09 декабря в 10:15
Ответ дляvalya_k
Місяців 2 назад замовляла тюль, 4,5 м з пошивом на тісьму, молочна, прозора (креп матовий. На 1 вікно обійшлася майже 1450 грн. знайшла магазин в інстаграмі
А як називається магазин в інстаграм?
Аноним_1858• 09 декабря в 10:18
Робити заміри і на ринок Троєщина, обираєте тканину на свій смак і гаманець, вибвр великий, і Вам одразу все шиють.
Буде значно дешевше.
Поліпривіт всім• 09 декабря в 12:04
Ответ дляДа будет так
А як називається магазин в інстаграм?
какой инстаграм, господи ? вам охота переплатить в три раза ??
Пром-юа , сделайте сортировку по цене
Мир Мир Мир!• 09 декабря в 13:51
Мне кажется так и получится +-
Мне шила девочка тюль на заказ
Ткань у нее же покупала, тоже 3 огромных окна.
Но это было 4 года назад
Мне шила девочка тюль на заказ
Но это было 4 года назад
ЖонДуан• сегодня в 09:24
Днями подруга покупала тюль (органза) за 70грн/м. - 7м взяла + штори у неї були. Я пришила стрічку і на все про все майже 1600грн одне вікно