Смажена полуничка• 09 декабря в 15:37

Як на таке реагувати?

На роботі є одна співробітниця, якій 40 р, самотня повністю, ні дітей, ні батьків, нічоловіка. яка не розуміє як це коли не вистачає грошей, бо в тебе дитина, старі батьки....з кожним роком виживати стало важче. Зп в мене в 2.5 р менше за її. Я можу дозволити собі лише раз на рік поїхати десь на 2 тижні в ЗУ по типу Східниці чи Трускавця. Мені ніхто не допомагає.
Нещодавно ходила у відпустку на 5 днів. Просто відсипалася, пішла до лікарів і досить вчасно. Підігнала хвости по здоров´ю.
Питає мене - куди їздила? Відповідаю , що нікуди. Скривилася, ой, цілий тиждень вдома.. Так і життя пройде. Кажу - роз´їжджати нема за що. Влітку їздила. Вона -а я у кожну відпустку подорожую. Це жтакскучно вдома сидіти.
Ну і я не планувала. Бо треба час і зуби полікувати і т.ін. Почала читати лекцію, що треба себе любити, подорожувати, щось бачити ..я вийшла з кімнати , не дослухавши,.бо вже нудить від тогр. до війни я подорожувала, було простіше. Зараз треба і батькам з пенсією 3600 допомогти, і якісь гроші відкласти, бо підліток вдома...Чого самотні без дітей, без батьків такі недалекі??? Бо це не вперше. Десь щось почує, як заміжня пішла в магазин скуповуватися- зразу повчання, що треба себе любити, а не по магазанигам ходити мужика годувати. Я ніколи на роботі не сварюся.але якось наступного разу треба поставити на місце. Дивишся на неї - 40 р. А розуму як в 16...
Їжак в панчохах• 09 декабря в 15:39
Я на работу хожу работать, с коллегами такие разговоры не вожу, и все ок.
Раздражевская• 09 декабря в 15:40
В неї нікого немає, вона живе для себе. А у вас інше життя. Ій можна тільки поспівчувати і не звертати увагу. Спілкуйтесь з такими як сама. Ви ніколи не зрозумієте одна одну. Це різні світи. А взагалі на роботі краще не розповідати подробиці сімейного/особистого життя
Показушница• 09 декабря в 15:41
Їй нема з ким дома сидіти, от і їздить. Шкода її. А говорить так, щоб не показати наскільки для неї болюча ця тема. Це її захист - напад
Вишиванка• 09 декабря в 15:41
Ответ дляЇжак в панчохах
Тоже не понимаю, зачем на работу обсуждать личное
автор Смажена полуничка • 09 декабря в 15:41
Ответ дляЇжак в панчохах
я тоже. никогда никому ничего не рассказываю. это новая работа. о себе мало что говорю. Даже если и езжу- не рассказываю никому и ничего. не люблю этого.но ,блин,лезет как свинья.
Плету корзинки• 09 декабря в 15:41
Я в таких случаях говорю себе: Нам своє робити
’’Та нехай собі як знають Божеволіють, конають, – Нам своє робить’’ (с)
Раздражевская• 09 декабря в 15:42
Ответ дляСмажена полуничка
а звідки вона ’щось чує’ ?
Просто болталка• 09 декабря в 15:42
Главная ваша проблема- зависимость от мнения окружающих! Остальное фигня
Наверняка• 09 декабря в 15:42
Трольте її.
Теж методично,з наївністю.
Тут фантазії поле
Їжак в панчохах• 09 декабря в 15:42
Ответ дляСмажена полуничка
Так а оправдывались зачем. Ответ, каждый отдыхает по-своему, у каждого свои предпочтения. И разошлись.
осень харашо• 09 декабря в 15:43
По ходу у нее ума больше вашего, если она в состоянии заработать больше вас. И только не пишите, что вас на работе не ценят
автор Смажена полуничка • 09 декабря в 15:43
Ответ дляРаздражевская
я завжди все приховую. але ця лізе. я намагаюсь промовчати
автор Смажена полуничка • 09 декабря в 15:44
Ответ дляПлету корзинки
автор Смажена полуничка • 09 декабря в 15:45
Ответ дляосень харашо
вона протеже. її привели і посадили. вона родичка заступника. тому розум тут ні до чого.
Баба Йога• 09 декабря в 15:45
Ответ дляСмажена полуничка
Скажите,что не все такие егоистки как она.Попустит
Дюйм оф о4ка• 09 декабря в 15:46
У нас на роботі теж є така ’стара діва’. Це вже діагноз
автор Смажена полуничка • 09 декабря в 15:46
Ответ дляРаздражевская
а звідки вона ’щось чує’ ?
бо дівчата між собою спілкуються.я мовчу більше. у відділі я ж не одна
ВЫВсеВрете• 09 декабря в 15:46
Тю, люди не поймут, пока не окажутся в подобной ситуации. Она не понимает этого, потому что у нее нет тех проблем, которые есть у Вас

Моя ситуация, которую не могут понять многие - нужно сдавать экзамен по вождению, теорию сдала, откатала, частный инструктор уже 2 недели как отправляет сдавать экзамен, а я не могу. У нас ребенок с аутизмом, нет физической возможности ездить и тратить время на попытки бесконечные + живу за городом, далеко добираться.
Есть вариант за деньги в другом городе, но нужно ехать с ночевкой, а я тоже не могу уехать. Можно было бы всей семьей поехать в другой город, но неизвестно как ребенок перенесет переезд и ночевку в новом месте, как будет у него со сном + работа мужа
Короче, походу водительского мне не видать
Prervana• 09 декабря в 15:47
Да вы в ответ ее пинайте. ’Господи, тебе что, так одиноко, что ты по всему миру носишься в поисках эмоций? Вот я отлично время провожу. У меня ж родственники классные, всегда видеть меня рады, и стол накроют, и развлекут. А ребенок жеж вообще дар божий, это ж ходячий позитив. Нам никогда вместе не скучно!’

Две-три плодотворные сессии и застанете ее плачущей в сортире
автор Смажена полуничка • 09 декабря в 15:49
Ответ дляДюйм оф о4ка
так. у таких якийсь зашквар з розумом. буває,таке меле, що на голову не налізе. на днях намагалася повчати як вести себе з чоловіком жінку, якій 65 років)
Творог для розжига• 09 декабря в 15:48
Она в сути права, если не учесть факт непрошенного совета
Баба Йога• 09 декабря в 15:49
Ответ дляСмажена полуничка
Ха-ха.Что она ей сказала?)
Творог для розжига• 09 декабря в 15:49
Ответ дляPrervana

дЄнег нет, какой стол😂
автор Смажена полуничка • 09 декабря в 15:50
Ответ дляБаба Йога
Ха-ха.Что она ей сказала?)
щоб вона б з таким не жила і давно б його вигнала. і він би готував сам,і в магазин сам ходив..і взагалі,чого вона,(65 річна жінка) досі з ним живе? його вигнати пора!
Prervana• 09 декабря в 15:51
Ответ дляТворог для розжига
дЄнег нет, какой стол😂
Как это какой? Самый вкусный, который ни в одном ресторане не накроют. Бабушкины пирожочки с капустой, закрутки, а какая наливка!..
Баба Йога• 09 декабря в 15:51
Ответ дляСмажена полуничка
Довыгонялась уже))То и мотается по свету,чтоб в последний вагон запрыгнуть
автор Смажена полуничка • 09 декабря в 15:51
Ответ дляТворог для розжига
дЄнег нет, какой стол😂
гроші є,якби дуже хотілося б,виділила б тисяч 20-30 по УКраїні. Але нема бажання,хочеться щось відкласти,в валюту перевести. я не живу одним днем.
Броніки для Моніки• 09 декабря в 15:52
Ответ дляСмажена полуничка
зачем? рубаните разок на голубом глазу, сама отвалится.

типа: ой, Свет, у меня тоже есть соседка одинокая, никому не нужная, как ты. Но она, правда, адекватная. С советами не лезет.
А у тебя в жизни были отношения? или ты старая дева?
Чемна панночка• 09 декабря в 15:53
Ответ дляРаздражевская
У неё как раз всё прекрасно, не нужно её жалеть. Автор сама себя поставила в такую ситуацию. Наверное часто хвалится тем куда ездит. Не у всех одиночек и не у всех семейных есть деньги даже на тот Трускавец. Две жирухи сошлись, и тут одна оказалась на каплю беднее, какая драма.
Тень льва• 09 декабря в 15:54
Ви не хочете вступати із нею у конфлікт, вона ж вас пинати не соромиться. Самотню жінку можна відпрацювати як боксерську грушу ’А де чоловік? А що із дітьми? А що так?’ І це із гидкою посмішкою, одразу питання пропадуть. Ну або не вступайте у конфлікт