Доль Чекомбана• 09 декабря в 17:06
Для чого колишній питає як мої справи?
Хоче почути як у мене все погано, а він на коні. А я кажу що все добре, навіть коли все погано. І так роблю вже 19 років, а іноді сумую але тримаюсь. Я його сама кинула і вийшла заміж за іншого, він не робив рішучих кроків, а ходить аби ходить я не хотіла
Чеширская кошечка• 09 декабря в 17:45
Ответ дляДоль Чекомбана
Вот точно, он просто цепляет меня. Любить он не может, в моем представлении ) Он хочет подпитаться энергией
От вас энергии, как от дохлой мыши.
Я в дамках• 09 декабря в 20:29
Ответ дляДоль Чекомбана
Шлите ему сразу номер карты- точно, перестанет звонить