Хомо_сапиенс• 09 декабря в 23:04

Собрать девочке 12 лет небольшой презент

До 700 гривен. Помогите ) хочу в вельветовый красный мешочек( у меня есть подарочный ) сложить сладости - батончики разные , Киндер, блеск для губ , крем для рук , скраб для тела . Подскажите бюджетные +-
Все буде Україна• 09 декабря в 23:07
Для чого 12 річній скраб для тіла?
Бюст Березуцкого• 09 декабря в 23:07
Якщо дивиться серіал, то пошукайте кіндер з серії Stranger Things. Це десь 70 грн. Блиск для губ можна Мейбелін - 250-300 грн, але можна і більш дешеві в Єві подивитись. Скраб я б порадила Mr.Scraber. Доволі популярна ТМ у підлітків
Бюст Березуцкого• 09 декабря в 23:09
Ответ дляВсе буде Україна
Для чого 12 річній скраб для тіла?
Для понту, як і вся інша косметика. Це вік такий, навіть не обовʼязково користуватись, але як у всіх має бути, стояти на поличці в ванній. Підлітки це стадні створіння
Бюст Березуцкого• 09 декабря в 23:10
Замість скрабу для тіла подивіться ось таку пінку
https://makeup.com.ua/ua/brand/1583943/
автор Хомо_сапиенс • 09 декабря в 23:14
Ответ дляБюст Березуцкого
https://makeup.com.ua/ua/brand/1583943/
Спасибо)
Тоска в носках• 09 декабря в 23:25
В Єві є готове рішення - коробочки Surprise Box. Вони є з різним наповненням, бюджет в межах 400-600 грн.
БезВзяток• 09 декабря в 23:28
Моя ще дуже бомбочки для ванн любить і свічки ароматизовані.
Сиренькая• 09 декабря в 23:29
Ответ дляВсе буде Україна
Для чого 12 річній скраб для тіла?
А что у 12летних кожа не отшелушивается? Как раз время всяких очищающих средств, гормоны вошли в кураж со всеми вытекающими
аромат Жука• 10 декабря в 00:00
Ответ дляВсе буде Україна
Для чого 12 річній скраб для тіла?
І крем для рук
аромат Жука• 10 декабря в 00:02
Моїй 11,5
Любить місти, спреї для тіла, пахучі гелі для душу, бомбочки для ванн, брелоки ( капібара, стіч) ручки красиві
автор Хомо_сапиенс • вчера в 10:14
Ответ дляаромат Жука
Моїй 11,5
Скиньте какие-то бюджетные варианты спреев , мистов или геля