Трохи злякана• Изменено вчера в 23:48
Ну що дівчата, наважилася практично на перший крок помиритися
І останній крок, щоб розставити крапки над «і». Передісторія. Була домовленість «нічого серйозного». Була пристрасть, симпатія, секс, знову секс і знову секс, побачення і знову дуже крутий секс. Ну і по класиці виникли почуття, у мене і він зізнався, що і у нього також є почуття. Потім довге вияснення, що між нами і оце все… потім він не так привітав мене з днем народження, як я хотіла, наче як порозумілися після того, але знову посварилися, через неясність у стосунках і як результат, я попросила мене заблочити і він заблочив. А тепер день народження вже у нього. Хоч і сваримося, виясняємо статус стосунків і знову сваримося, або не розмовляємо зовсім, але блін, є почуття. Я відчуваю, що у нього теж, це не сплутати ні з чим. Ось у нього скоро др. Я приготувала сюрприз. Це буде мій крок на зустріч. А далі подивлюся на його реакцію та дії. І все. Далі або піде діло, або це буде останній крок з мого боку і я від‘є&уся від нього з цими виясненнями, але і на спілкуванні буде стояти жирна крапка вже без очікувань на розуміння і т.д. Вірю в кращий розвиток подій. Побажайте мені удачі ))
Да Щас же• вчера в 23:51
Ответ дляMira-a102
Вы ему на фиг не нужны, простите.. Вернее, только на фиг нужны, а вы там замки воздушные строите
Там два сапоги - пара
Трохи злякана
• вчера в 23:54
Ответ дляНе любовница
Вы новый номер купили?
Ні. Це буде дещо приємне, для чого номер не потрібний, навіть бачитися не будемо, але сюрприз буде не очікуваний, незвичний і цікавий, приємний
Єдина Країна• вчера в 23:55
Автор, мне вас даже немного жаль. Но ничего, на таких ’отношениях’ формируется жизненный опыт, так что дерзайте
Трохи злякана
• вчера в 23:56
Оце ж така вона, жіноча солідарність. Коли і так хвилюєшся, щоб все добре пройшло
Я пані прохана...• вчера в 23:56
Стрельцу нужна легкость и свобода. Чем больше вы будите выяснять, ныть, делать шаги и т.д тем дальше он будет от вас бежать . Вы скорп , как я понимаю , эмоции ваше все, именно это его и отталкивает , сейчас вы делаете прям все наоборот
Не любовница• вчера в 23:58
Ответ дляТрохи злякана
Я про то, как вы общаетесь, если он вас заблочил?
Трохи злякана
• сегодня в 00:04
Ответ дляЯ пані прохана...
Так , йому зручно бути в легкості. Мені в певний момент не дуже. А в цілому з ним дуже добре і комфортно. (Я лев)
Тоскующая• сегодня в 00:04
Есть правило-не угрожай разводом, если на 99% не уверен,что готов развестись, уйти, заблочить и т.д. Иначе в какой-то момент человек перестанет воспринимать всерьез эти угрозы или устанет и уйдет, заблочит ,разведется и т.д.
Трохи злякана
• сегодня в 00:07
Ответ дляТоскующая
Хай блочить на здоров’я. Але на його умовах мені теж не ок. Я зроблю крок і буду чекати відповіді. Не дивлячись на те, що в мій день народження я не отримала того відношення, яке очікувала і говорила про це вслух. Я зроблю крок. Хай буде йому приємно, хай відчує що я поруч і я стараюся. Але і йому доведеться вкладатися, якщо дійсно він чогось хоче. А ні, то це буде останнє, що я зроблю для цих відносин
Трохи злякана
• сегодня в 00:08
Ответ дляЖена_КотораяСтена
Он же вас заблочил, как поздравлять собираетесь?
Це секрет )))) поки що)))
Трохи злякана
• сегодня в 00:10
Ответ дляНе любовница
Зараз ніяк, в блоці. Але у мене є варіант на думці )) І спілкуватися для цього не обов’язково )
ШанельКуКу• сегодня в 00:11
Ответ дляТрохи злякана
Он ничего не хочет. И даже если вы его таки затянете каким-то образом в отношения, вы всегда будете стараться больше. Оно вам надо?
В гости звали?• сегодня в 00:12
Ответ дляТрохи злякана
Автор что значит поздравил вас с ДР не так как вы хотели ? И на почве чего происходят ссоры?
ШанельКуКу• сегодня в 00:12
Ответ дляТрохи злякана
Это бред. И нашли же себе такого же волшебного ’чудака’. У меня есть такая подруга, мы уже не знаем как ей донести, что это не страсть размером с дом, а детские травмы.
Трохи злякана
• сегодня в 00:13
Ответ дляШанельКуКу
Не зовсім так. Все не можу описати зараз. Я подивлюся що і як і прийму рішення, або щось таки вийде із цього
ШанельКуКу• сегодня в 00:13
Ответ дляВ гости звали?
На почве того что автору нужны отношения и взамуж, а чувак просто ахаться хочет, и ничего кроме этого.
Єдина Країна• сегодня в 00:15
Ответ дляТрохи злякана
Ну вы смешная?
Хватило того что человек вас заблокировал изначально, и вы до сих пор в блоке, он не сделал ничего чтобы выйти на связь и с вами поговорить. Вам это не указывает ни на что?
ШанельКуКу• сегодня в 00:15
Ответ дляТрохи злякана
Не примете вы никакое решение. Так и будете бегать вокруг него пока вам не удасться залететь. А потом либо таки женитесь на нем силой... убеждения, либо будете тут писать бесконечные темы про то какие мужики мудаки, им дети не нужны.
В гости звали?• сегодня в 00:19
Ответ дляТрохи злякана
Зачем так унижаться ?Он вас заблочил, но вы всё равно стремитесь прорваться и сделать шаг , который ему нафиг не нужен. У вас к себе вообще ни любви , ни уважения ?
Трохи злякана
• сегодня в 00:18
Ответ дляЄдина Країна
Ну вы смешная?
Робив, приізджав навіть… довго розказувати
Тоскующая• сегодня в 00:19
Ответ дляТрохи злякана
Мій чоловік ніколи не вмів дарити подарунки. Колись мене це бісило . Доречі, також стрілець. Але і я також, обирати подарунки для мене проблема. А от донька обожнює , вона як і ви лев.
ХикориДикори• сегодня в 00:19
бажаю удачі !
п.с. интересно, в домобильную эпоху, событие ’попросила мене заблочити і він заблочив’ такими словами обозначалось, кто помнит
...
Мій не такий• сегодня в 00:20
Ответ дляMira-a102
Вы в темах иногда такая адекватная) просто не стыкуется про ваши рассказы как вы бегаете сама за мужичком…или то вы троллите?
Єдина Країна• сегодня в 00:21
Ответ дляТрохи злякана
Так почему не разблокирует и не извольёт душу, если такая любовь? Зачем искать обходные пути чтобы с ним помириться?
Короче бред это всё. Вы рано или поздно сами поймёте. Главное не слишком поздно)
Трохи злякана
• сегодня в 00:24
Ответ дляШанельКуКу
Мені треба не зальот і заміж)) Ви не правильно розумієте. Це вже проходила, дитинка є від першого шлюбу, житло, робота, все ок у мене. Тут дещо цікавіше. Тут почуття і їх розвиток