Баба Йога• сегодня в 07:29
Не до Закони?
Якщо пенсіонер змушений був виїхати під час війни і отримав статус ВМЖ або ПМЖ, то він "вранці народу" і пенсія йому "не положена". Бо "законотворці" такі доповнення до Закону поприймали.
А якщо молодий чоловік виїхав з батьками ще малим і має громадянство іншої країни. То він громадянин України і має віддати борг батьківщині при владі в Україну.
Якісь не до закони, які захищають лише права можновладців.
тогдалия• сегодня в 09:39
Ответ дляБаба Йога
Так, відповідав з помилками, бо хвилювався
Да. Сочувствую. ПФУ решил , что на видеоконференции был не ваш папа; Придется ехать или плюнуть на пенсию. Причем имейте в виду, что когда поедете и подтвердите личность, что задним числом за пропущенные месяцы пенсию не выплатят. Попробуйте с мамой через Дию идентифицироваться. Это проще, чем тот допрос в возрасте выдержать.
Гомосноб• сегодня в 09:40
Ответ длятогдалия
Їхати не обов´язково, достатньо доручення на іншу особу, яка звернеться від імені батька в ПФ.
Ухахайкина• сегодня в 09:40
Ответ дляБаба Йога
То чому пенсію припинили виплачувати?
Потому что он забыл как его колхоз назывался. Слушайте, если вы в папу, то понятно почему его лишили.
ВундерКИНГ• сегодня в 09:41
Ответ дляГомосноб
Думаю, що ПФ хоче побачити людину особисто.
тогдалия• сегодня в 09:41
Ответ дляГомосноб
нет. Надо физически подтвердить личность.Он не смог сделать это на видеоконференции, надо ехать лично. Это же не доки показать. Это себя показать;
Баба Йога
• сегодня в 09:42
Ответ длятогдалия
Немає Дії.
Баба Йога
• сегодня в 09:42
Ответ дляГомосноб
Ні, не достатньо
Баба Йога
• сегодня в 09:43
Ответ дляУхахайкина
Йому 79 років. Він інвалід 2 групи. Думаю ,якщо щось переплутав, то тому що вік
Скокмоно - стокнуно• сегодня в 09:43
Ответ дляДобро с Кулаками
Ходил податься заново , не приняли. Сказали не положено.
Если он получает пенсию по инвалидности и зарплату, то вообще удивительно, что ему платитили ВПО. Работающие обычно по доходам не проходят, если только не минималка
ТихоЯ• сегодня в 09:44
Ответ дляБаба Йога
І дзвонили, і писали. Відповідь: з´явитися у відділ по місцю проживання особисто
В якій ви країні?
В деяких країнах можна отримувати українську пенсію
тогдалия• сегодня в 09:44
Ответ дляБаба Йога
Немає Дії.
Автор, подождите.Каккие у них паспорта? книжечки и внутренний и загран? Но загран точно биометрическкий. По заграну вы Дию поставите без проблем и Дия подпись тоже
Гомосноб• сегодня в 09:45
Ответ дляВундерКИНГ
Ви взагалі не розумієте сенс доручень нормальних? Нотаріус видає доручення лише на живих. Якось по дорученнях навіть житло дарують/ продають і доручення складаються на період навіть не рік.
Баба Йога
• сегодня в 09:45
Ответ длятогдалия
Загран був дійсний до березня 2025 року, по них виїхали
АдеКВАтная• сегодня в 09:45
Ответ длятогдалия
Почему задним числом не выплатят?За предыдущие полгода должны выплатить.
АдеКВАтная• сегодня в 09:46
Ответ дляГомосноб
Нет.Только лично.
Баба Йога
• сегодня в 09:46
Ответ дляТихоЯ
В якій ви країні?
Чому лише в деяких?
Гомосноб• сегодня в 09:46
Ответ длятогдалия
Не погоджусь, всі питання вже лежачого покійного свекра син вирішував за дорученням,
АдеКВАтная• сегодня в 09:46
Ответ дляУхахайкина
Как вам не стыдно?
Ухахайкина• сегодня в 09:46
Ответ дляБаба Йога
На седьмой странице вы наконец написали, что знаете причину отказа.
Нервогенератор• сегодня в 09:47
Ответ дляБаба Йога
Немає Дії.
Так встановіть дію там ще 1000 дають всім, а то не вспієте, вам же потрібно мабуть
Ухахайкина• сегодня в 09:47
Ответ дляАдеКВАтная
Как вам не стыдно?
Автору должно быть стыдно, прийти на форум и писать на семи страницах ерунду.
Ухахайкина• сегодня в 09:48
Ответ дляНервогенератор
Та нет, выехавшим не дают.
ТихоЯ• сегодня в 09:48
Ответ дляБаба Йога
Чому лише в деяких?
Згідно міжнародної угоди про соціальне забезпечення/пенсії» між Україною та країною проживання.
Не між всіма країнами є угода
Баба Йога
• сегодня в 09:48
Ответ дляТихоЯ
Не між всіма країнами є угода
Вони не отримають ніякі виплати
Гомосноб• сегодня в 09:48
Ответ дляБаба Йога
Таккк, в цьому одна з Ваших проблем, оновини треба загран... Що ж Ви це пропустили, вони ж на Вашій відповідальності, а тепер у Вас винні всі...лиш не Ви
АдеКВАтная• сегодня в 09:48
Ответ дляГомосноб
Свекр в Україні?
Нервогенератор• сегодня в 09:50
Ответ дляУхахайкина
Та нет, выехавшим не дают.
Ну пусть автор проверит и создаст новую тему почему ей не дали
Гомосноб• сегодня в 09:50
Ответ дляУхахайкина
Підтримаю. Знаючи, що профукала сама , тепер обвинувачувати інших в проблемах що склалися
тогдалия• сегодня в 09:50
Ответ дляАдеКВАтная
какие предыдущие полгода?