Баба Йога• 10 декабря 2025

Не до Закони?

Якщо пенсіонер змушений був виїхати під час війни і отримав статус ВМЖ або ПМЖ, то він "вранці народу" і пенсія йому "не положена". Бо "законотворці" такі доповнення до Закону поприймали.
А якщо молодий чоловік виїхав з батьками ще малим і має громадянство іншої країни. То він громадянин України і має віддати борг батьківщині при владі в Україну.
Якісь не до закони, які захищають лише права можновладців.
автор Баба Йога • 10 декабря 2025
Ответ дляНервогенератор
Ну пусть автор проверит и создаст новую тему почему ей не дали
Мені вона не потрібна. Можу на Вас дорученням передати
Гомосноб• 10 декабря 2025
Ответ дляАдеКВАтная
Свекр в Україні?
Був в Україні
АдеКВАтная• 10 декабря 2025
Ответ дляУхахайкина
Автору должно быть стыдно, прийти на форум и писать на семи страницах ерунду.
Вам тоже.Обвинять семидесяти девятилетнего человека в когнитивных нарушениях это дно.
автор Баба Йога • 10 декабря 2025
Ответ дляГомосноб
Підтримаю. Знаючи, що профукала сама , тепер обвинувачувати інших в проблемах що склалися
Що профукала? Там допомагати не можна було
тогдалия• 10 декабря 2025
Ответ дляБаба Йога
Чому лише в деяких?
Не со всеми странами Украина имеет соответствующие договора;
Гомосноб• 10 декабря 2025
Ответ дляНервогенератор
Думаю, що Ви вірно вловили напрямок створення подібних тем авторкою
Ухахайкина• 10 декабря 2025
Ответ дляАдеКВАтная
Да не ваше дело, не пишите мне фигню, вы не моя мама.
автор Баба Йога • 10 декабря 2025
Ответ длятогдалия
Які договори? Вони не просять пенсію в іншій країні
АдеКВАтная• 10 декабря 2025
Ответ дляБаба Йога
Загран був дійсний до березня 2025 року, по них виїхали
Ну вы даёте!Не люблю эту тётку ставить,но
тогдалия• 10 декабря 2025
Ответ дляГомосноб
Не погоджусь, всі питання вже лежачого покійного свекра син вирішував за дорученням,
Если бы нужна была физическая идентификация, доручення бы не помогло.
АдеКВАтная• 10 декабря 2025
Ответ длятогдалия
какие предыдущие полгода?
Которые не выплатили.Или как они это документально оформят?
АдеКВАтная• 10 декабря 2025
Ответ дляГомосноб
Був в Україні
Ну це і є пояснення.
Ухахайкина• 10 декабря 2025
Ответ дляБаба Йога
Это ваши темы, про то как не могли найти как зарегиться, потом как папа название колхоза не вспомнил?
Гомосноб• 10 декабря 2025
Ответ дляАдеКВАтная
Авторка пропустилв оновлення паспортів за якими виїхали її батьки, авторка не подумала, щоб в батьків стояла дія, через яку легко поновити данні. Батьки *загубилися*, вона цьому посприяла, не контролюючи, непродумуючи аспекти , які можуть виникнути, виїхали вони, порівняно недавно, а винен ПФ в проблемах, які авторка створила безконтпольно
тогдалия• 10 декабря 2025
Ответ дляБаба Йога
Они и не могут иметь пенсию в другой стране. только пособие, если попадают по критериям этой страны. Если есть договор. то пенсия переводится и выплачивается той страной , куда они переехали;Тогда не надо подтверждаться в ПФУ ;
Гомосноб• 10 декабря 2025
Ответ дляБаба Йога
При оновленні заграну, при встановленні Дії? Чого вони виїхали не по свіжими згран.паспортах, знаючи шо визнають надовго? Куди Ви дивилися?
автор Баба Йога • 10 декабря 2025
Ответ дляУхахайкина
Ні
Гомосноб• 10 декабря 2025
Ответ длятогдалия
Ясно
автор Баба Йога • 10 декабря 2025
Ответ дляГомосноб
Вони не їхали на довго і весною хочуть повернутися
тогдалия• 10 декабря 2025
Ответ дляГомосноб
Она живет сто лет в другой стране. Вы думаете. можно следить за новшествами в нашей? тем более так детально.
Гомосноб• 10 декабря 2025
Ответ дляБаба Йога
Повернуться, ідентифікуються, пенсію виплатять, то чого Ви створює цей кіпіш про закони, коли самі посприяли порушенню цих законів
Тішуся неперетішуся• 10 декабря 2025
Ответ длятогдалия
в якій іншій країні дозволяється перебувати законно з протермінованими документами ?це не новшества
Гомосноб• 10 декабря 2025
Ответ длятогдалия
Чого тоді при плановому ’ненадовго’ батьків залишила зимувати, вони на весні рік як житимуть по простроченому заграну, і знаючи, що заграни рік як прострочені це пустила на самоплив.
Гомосноб• 10 декабря 2025
Ответ дляТішуся неперетішуся
Тому і пройшов ідентифікацію, бо протермінований загран. Порушення тягне порушення. А винен чомусь укр.ПФ
Зашла на 5минут• 10 декабря 2025
Ответ дляБаба Йога
Судячи по коментарях, то такі законотворці якраз і підходять і люди на них заслуговують
Ой, мля, і не кажіть. Немає сечі вже терпіти ці пекельні борошна.
Ще нирки на деревах не розквітли, а вже така @уйня.
Дійте автор, сміливіше 🤡
тогдалия• 10 декабря 2025
Ответ дляТішуся неперетішуся
Въехали в стану они законно. Внутренний бессрочный. выедут из страны по справке из консульства. К нам заедут по просроченному заграннику без проблем; Они ехали на полгода-год .если бы не новые правила ПФУ,ничего бы отменяли.
Карамбулкул• 10 декабря 2025
Ответ дляДобро с Кулаками
Не, нельзя сказали. Лишают выплат окончательно
Пусть дают письменный отказ
Гомосноб• 10 декабря 2025
Ответ длятогдалия
Довідка з консульства...Ну Ви ж розумієте, що це теж наслідок порушення. Чому не зробити перед виїздом батькам нові заграни перед поїздкою. Не мали б клопоту. Тому їх і запрошують в країну щоб документи оформити належним чином.
Карамбулкул• 10 декабря 2025
Ответ дляБаба Йога
так они еще и без документов действительных у вас... В вашей истории все волшебно
автор Баба Йога • 10 декабря 2025
Ответ дляЗашла на 5минут
Дійте автор, сміливіше 🤡
Знаєте що, шановний коментатор, це не смішно, що прирівнюєте всіх до рашистів. І не бачите проблеми.
І так я знаю паляницю, полуницю і бруньки.
І всі інші слова українською мовою