Хочу в БАНю• 10 декабря в 10:15

Мій пес сьогодні розвів мене на 3200 грн

Сьогодні встала гуляти з собакою, а він не хоче ( перший раз за 9 років). Тільки ниє. Я бігом його в машину ( 55 кг в машину тягнула собаку, який не хотів іти) і до вета, без запису, терміново, собака в´ялий, перебрала всі варіанти в голові, плакала, думала про старість і смерть. Здали всі аналізи, зробити УЗД нирок, серця, вистригли шматок шерсті на пузі, взяли мазки з вух. Діагноз: він здоровий,просто у пана сьогодні немає настрою. Купили улюблену консерву і життя ніби налагоджується. Думала такі приколи тільки в анекдотах бувають
Губка Боб• 10 декабря в 11:03
Ответ дляХочу в БАНю
Тільки правда і нічого крім правди)
красивый засранец!)
автор Хочу в БАНю • 10 декабря в 11:11
Ответ дляГубка Боб
красивый засранец!)
Коли його хвалять, тішусь більше ніж за себе♥️
автор Хочу в БАНю • 10 декабря в 11:13
Ответ дляСанта Барбара
Мій минулого літа розвів правда всього на 300грн. Гуляли вранці і на лугу, потім сходили за хлібом, ідемо вже додому. На повідку. Сідає і відмовляється йти взагалі. І морда така сумна. Взяла на руки і трошки пронесла. Але 10кг багато не пронесеш. Поставила на лапи - не йде. Подзвонила подрузі, а вона мене настрахала, що я за нього і в ветеринарку, а не додому. Його обдивилися і температуру поміряли, і кліщів пошукали. Все ок. І тут -тарарам! Біля жопи на шерсті присохша какулька десь 0,5*1см. Зняли. і ооо! Щастя! Мій пес ожив! Життя повернулось! Паскудник
Яка це порода? Такий класний!
Санта Барбара• 10 декабря в 11:14
Ответ дляХочу в БАНю
Яка це порода? Такий класний!
Це мама -йорк, а тато - подлец, ще і не маленький.
Бо мама 4,5, а він 10кг)
автор Хочу в БАНю • 10 декабря в 11:15
Ответ дляСанта Барбара
Бо мама 4,5, а він 10кг)
Та у Вас мега йорк! Класно, а з здоров´ям як? У знайомих Йорк, то він з хвороб не вилазить
Санта Барбара• 10 декабря в 11:17
Ответ дляХочу в БАНю
Все ок. Мабуть завдяки безпородному батьку) Взагалі він класний. Бо я маленьких зовсім собак не люблю. Ацього віддавали за символічну плату, коли зрозуміли, що він не породний. Я його дуже люблю. Дуже добрий, ніжний і мене любить)
БоХатая• 10 декабря в 12:25
У мене так колись кіт не какав))
Оце потужно• 10 декабря в 13:01
Ответ дляХочу в БАНю
Тільки правда і нічого крім правди)
Красунчик 🥰🔥
Пожмаковна• 10 декабря в 20:17
у меня так было когда муж уехал в командиовку.))
Тоже к вету побежала.))

Но его только посмотрели и сделали укольчик. Сказали за хозяином скучает.))Не помню, сколько это стоило.))
Пожмаковна• 10 декабря в 20:25
Ответ дляЗабрызжу ядом
фото
мою кошку от этого же лечили месяц! и множество врачей.Только один сказал - ищите где гадит.)))) Но дома чисто!
Я плакала, думала, что умирает.
А она не в квартире гадила, как оказалось, когда нашла.))))))))