Пупуговка• 10 декабря в 14:18

Где в Киеве сделать ребенку МРТ по направлению под наркозом?

Подскажите, пожалуйста, где в Киеве делают МРТ мозга под наркозом? Есть направление через Helsi. 8 лет
бювет_в_обед• 10 декабря в 14:19
Ви впевнені, що треба наркоз?
автор Пупуговка • 10 декабря в 14:20
Ответ длябювет_в_обед
Ви впевнені, що треба наркоз?
Сказали, що не витримає 30 хвилин лежати. Я теж засмучена, бо навіть не думала про наркоз.
бювет_в_обед• 10 декабря в 14:21
Ответ дляПупуговка
Ви краще свою дитину знаєте, ніж той, хто вам це сказав
СКИБИДЫШь• 10 декабря в 14:21
Я б робила в стінах лікарні.
бювет_в_обед• 10 декабря в 14:22
Ответ дляСКИБИДЫШь
Я б робила в стінах лікарні.
Бо там є анестезіолог і реанімація.
СКИБИДЫШь• 10 декабря в 14:22
Ответ длябювет_в_обед
Бо там є анестезіолог і реанімація.
Так
бювет_в_обед• 10 декабря в 14:23
Ответ дляСКИБИДЫШь
Так
Рукоморді з запасними дітьми з вами не погоджуються
СКИБИДЫШь• 10 декабря в 14:23
Ответ длябювет_в_обед
Нехай.
Я автору написала
75В• 10 декабря в 14:27
Да Ну мне кажется такая глупость наркоз в таком возрасте. Это ж не трёхлетка. Вы позвоните по этим МРТ
Свій варік• 10 декабря в 14:29
З наркозом -лише зі стаціонару. Там аналізи до треба здавати.
Тут как тут• 10 декабря в 14:33
М 24 делают на Петровке. Там все готово для реанимации. Но позвоните уточните . Расшифровывают нейрохирурги результаты. Самое передовое оборудование
ГейСюда• 10 декабря в 14:34
Поликлиникп Охматдит на Стретенской. Насчёт наркоза уточните.
Тут как тут• 10 декабря в 14:36
Если ищите при больнице, то на красном хуторе есть новый филиал открыли лайфскан, хорошие отзывав, но они только открылись, я пошла в м24, хотя мне ближе был и проще лайфскан. Находится прям в самой больнице, все там есть на месте
Уравнобешенная• 10 декабря в 14:41
Ответ дляСКИБИДЫШь
Я б робила в стінах лікарні.
А почему? На дому всегда лучше
Ні грама• 10 декабря в 14:42
Доньці невролог радила звернутись в дитячу лікарню на Підвисоцького. Вони роблять за направленням. Але записатись неможливо - весь час на 2 тижні розібраний. Я туди дзвонила, сказали, приїхати до них, допоможуть із записом.
Але ми туди так і не добрались.
Оскільки це лікарня, думаю, наркоз цілком можливий
Пукимончиг• 10 декабря в 14:44
Ответ длябювет_в_обед
Бо там є анестезіолог і реанімація.
А що є варіанти на дому?
Допоможіть знайти• 10 декабря в 14:45
В Центр Серця подзвоніть.
tarveldy• 10 декабря в 15:08
Тільки охматдит . Так було рік тому. Можна ще спробувати на Богатирській, але нам не вдалося
tarveldy• 10 декабря в 15:10
Ответ дляТут как тут
Питання чи є в них дитячий анестезіолог
Чарочка діда• 10 декабря в 17:09
Центр Серця на Лук´янівці - ми робили без наркозу, але зважаючи на те, що це лікарня, думаю, там точно все під контролем. Уточніть в них. Можливо фахівці на місці краще на тому розуміються. Це, в першу чергу, дитяча поліклініка і клініка, вони працюють з різного віку дітьми.