Пупуговка• 10 декабря 2025
Где в Киеве сделать ребенку МРТ по направлению под наркозом?
Подскажите, пожалуйста, где в Киеве делают МРТ мозга под наркозом? Есть направление через Helsi. 8 лет
Пупуговка
• 10 декабря 2025
Ответ длябювет_в_обед
Ви впевнені, що треба наркоз?
Сказали, що не витримає 30 хвилин лежати. Я теж засмучена, бо навіть не думала про наркоз.
бювет_в_обед• 10 декабря 2025
Ответ дляПупуговка
Ви краще свою дитину знаєте, ніж той, хто вам це сказав
бювет_в_обед• 10 декабря 2025
Ответ дляСКИБИДЫШь
Я б робила в стінах лікарні.
Бо там є анестезіолог і реанімація.
бювет_в_обед• 10 декабря 2025
Ответ дляСКИБИДЫШь
Так
Рукоморді з запасними дітьми з вами не погоджуються
СКИБИДЫШь• 10 декабря 2025
Ответ длябювет_в_обед
Нехай.
Я автору написала
75В• 10 декабря 2025
Да Ну мне кажется такая глупость наркоз в таком возрасте. Это ж не трёхлетка. Вы позвоните по этим МРТ
Тут как тут• 10 декабря 2025
М 24 делают на Петровке. Там все готово для реанимации. Но позвоните уточните . Расшифровывают нейрохирурги результаты. Самое передовое оборудование
Тут как тут• 10 декабря 2025
Если ищите при больнице, то на красном хуторе есть новый филиал открыли лайфскан, хорошие отзывав, но они только открылись, я пошла в м24, хотя мне ближе был и проще лайфскан. Находится прям в самой больнице, все там есть на месте
Уравнобешенная• 10 декабря 2025
Ответ дляСКИБИДЫШь
Я б робила в стінах лікарні.
А почему? На дому всегда лучше
Ні грама• 10 декабря 2025
Доньці невролог радила звернутись в дитячу лікарню на Підвисоцького. Вони роблять за направленням. Але записатись неможливо - весь час на 2 тижні розібраний. Я туди дзвонила, сказали, приїхати до них, допоможуть із записом.
Але ми туди так і не добрались.
Оскільки це лікарня, думаю, наркоз цілком можливий
Але ми туди так і не добрались.
Пукимончиг• 10 декабря 2025
Ответ длябювет_в_обед
Бо там є анестезіолог і реанімація.
А що є варіанти на дому?
Чарочка діда• 10 декабря 2025
Центр Серця на Лук´янівці - ми робили без наркозу, але зважаючи на те, що це лікарня, думаю, там точно все під контролем. Уточніть в них. Можливо фахівці на місці краще на тому розуміються. Це, в першу чергу, дитяча поліклініка і клініка, вони працюють з різного віку дітьми.