Играю у края• вчера в 15:11

Щоб ви порадили собі в 20-25 років?

З висоти своїх нинішніх років.
Я би собі порадила не виходити заміж в 23, то рано, воно того не вартувало.
І піти вчитись вдруге, саме на ту спеціальність, яку освоюю зараз в 40, і це вже важче.
Ну і більше тратити грошей на себе, і не включати комплекс меншовартості.
Продавчиня кіз• вчера в 15:12
Користуватися зубною ниткою
tarveldy• вчера в 15:14
Не вірити жодному слову матері, не вестися на її хвороби-вмирання-помирання. Вчити англійську і не відмовлятися від закордонних відряджень
Доросла дівчинка• вчера в 15:14
Вчити іноземну мову. Не виходити заміж в 21. Вкладати в свій розвиток. Займатися справою по душі. І бути більш настойчивою з батьками у виборі напрямку освіти
Бавовнятий Пупс• вчера в 15:15
Уезжать за границу, поступать там в ВУЗ
Каляка маляка• вчера в 15:16
1. вчити іноземні мови.
2.не виходити заміж за того придурка.
3. виїжджати нахрен з країни
Крижана бурулька• вчера в 15:16
Не витрачати гроші на весілля в ресторані, а поїхати за кордон у весільну подорож
Не будувати дачу, а краще продати квартиру та переїхати у приватний будинок
Огірок та Помідорчик• вчера в 15:17
Продати квартиру і валити з міста якнайдалі.
Подмигашка• вчера в 15:17
Идти к психотерапевту
Разорвать токсичные отношения с мамой и перестать всех везти на себе
Не быть удобной другим!
Спілий баклажан• вчера в 15:18
Не палити, от взагалі не розумію , для чого то мені було треба. Все інше , на мій погляд, зробила якнайкраще
НЛОша• вчера в 15:18
Работать по специальности, бизнес, ради которого похерила можно переложить на других или потом начать заново
КохайтесьЧорнобровi• вчера в 15:19
Не поринати в нерозділене кохання.
Більше спілкуватися, розширювати своє коло спілкування.
Слідкувати за фігурою, хоча в 20-25 я могла їсти все і скільки захочу.
Просто каралева• вчера в 15:24
Не слухати маму, з´їхати від неї, обрати іншу освіту
Замурмишка• вчера в 15:29
Покупать биткоины на всю котлету.
Асталависта бэйби• вчера в 15:31
Займатись сексом, поки молода і красива. Дивитись не на ’плохішей’, а на нормальних хлопців, які себе позитивно проявляють. Не очікувати від хлопців близького віку якихось великих матеріальних вкладень.
Хата на мати• вчера в 15:34
1. Заниматься физкультурой, укреплением мышц и в целом вести здоровый образ жизни (высыпаться, есть много овощей и рыбы, пить только очищенную воду и т.д.).
2. С первой же зарплаты начинать откладывать по 10% на собственное жильё
3. По возможности путешествовать, в том числе даже просто по Украине
Моторошні троянди• вчера в 15:35
Не виходити заміж в 25, займатися карʼєрою
Сиреневенькая• вчера в 15:35
Не копить в гривне. Не работать на абы какой работе, а делать карьеру, то есть не просиживать лучшие годы в без перспективном месте. Беречь себя, следить за здоровьем. Вкладывать так же во внешность, изучить что мне идёт, одеваться красиво
Зрадорозганячка• вчера в 15:37
Не выходить замуж, искать себя в профессии, а не с мужчинами
Чарівне зіллячко• вчера в 15:37
Багато чого порадила б. Але найголовніше вірити в себе і бути активною у всіх напрямках. Вилізти з зони комфорту
Вумна, аж страшно• вчера в 15:37
1. Не выходить замуж в 22;
2. Не бросать универ на 3м курсе;
3. Больше ценить себя;
4. Уехать жить заграницу;
5. Не растворяться в любимом человеке.

П.С. вижу, что тут большинство жалеет о раннем браке..
Пацака-задирака• вчера в 15:38
Ответ дляМоторошні троянди
Укреплять спину, больше себе уделять внимание,а то всё внимание было детям, теперь никому не нужна. Все понимаю.. сепарация и личное пространство,но поздно поняла что надо было жить своей жизнью,а не их. 🙁
Сиреневенькая• вчера в 15:39
Ответ дляВумна, аж страшно
1. Не выходить замуж в 22;
2. Не бросать универ на 3м курсе;
3. Больше ценить себя;
4. Уехать жить заграницу;
5. Не растворяться в любимом человеке.

Я вийшла в 24- не жалкую.
Сиреневенькая• вчера в 15:40
Ответ дляПацака-задирака
Ще не пізно почати це робити- жити своїм життям
Цікавий писочок• вчера в 15:42
Не идти на первую попавшуюся работу. Не бояться менять, но взвесив ситуацию
Шлях до зірок• вчера в 15:42
Не виходити заміж в 22. Звалити з України
Дякую_аж_підскакую• вчера в 15:49
Ответ дляПацака-задирака
Так не бывает,когда есть дети. Я всегда читаю здесь: не жить жизнью детей, а как по другому: их надо учить лечить, разговаривать, уделять время...
Щира українка• вчера в 15:51
Ничего .
Мой_ужин• вчера в 15:55
нема чого порадити. я все зробила більш-менш правильно. займалася фітнесом і кар´єрою, мала амбіції.
зустрічалася з хлопцями, але заміж вийшла після 25-ти (і вже 25 років ми разом, ттт).
гроші я з дитинства любила збирати.
єдине, про що шкодую, відшила хлопця одного і він злився. оце як згадаю, так аж пече)).
IQ 80• вчера в 16:02
Активно шукати хорошу роботу і не боятися пробувати різні стажування
КохайтесьЧорнобровi• вчера в 16:03
Ответ дляДякую_аж_підскакую
Учити-лікувути-приділяти час не означає, що треба відмовлятися від своїх інтересів. Так, поки діти зовсім маленькі, на себе часу майже не лишається. Але поступово він з´являється.
Але деякі з мам продовжує жити виключно інтересами дітей.