Заліковий троль• 10 декабря в 16:35

Святковий стіл

Запитання до тих, хто святкує ці свята.
Скільки плануєте витратити на святковий обід чи вечерю на Різдво чи Новий рік?
Свято звичайно не в їжі але ж за традицією всі збираються за святковим столом.
Скоро_вчера• 10 декабря в 18:25
Ответ дляЗаліковий троль
Так ви пишіть про себе.
Я навіть цін не знаю,беру що подобається)
автор Заліковий троль • 10 декабря в 18:34
Ответ дляСкоро_вчера
Тоді в цій темі ваші відповіді, як мінімум дивні)))
Вумна вутка• 10 декабря в 18:36
Ответ дляПацака-задирака
Был выходной 7го, собиралась вся семья, шли в церковь. Сейчас у всех рабочий день. В церковь я ходить перестала, когда перенесли праздники. Поэтому будет просто рабочий день
Так, свята перенесли, вихідного немає, так як живемо з рідними в різних містах, також сумно(
Намагаюся зберегти традиції святкування, хоча б мінімально.
Щиро бажаю Вам чудових та мирних свят!
автор Заліковий троль • 10 декабря в 18:54
Ответ дляЯ не тону
А вы расскажите что будет у вас, на какой бюджет? Так сказать, алаверды.
Те, що подадуть в ресторані готелю в Буковелі.
’Не вижу смысла упахаться и готовить много и дурного. Вкусностей позволить себе можем.
Чего и вам желаю. Искренне.’