Перемелица• вчера в 17:57

Чи можна було змітини моє життя?

Напівсирота. Викинули мене в 17 років з дому. Благо що поступила в університеті і жила там в гуртожитку. Хоч з житлом на деякий час було забезпечення. Працювала зразу, після пар бо грошей мені не давали. Їздила закордон на заробітки. Трохи заробила. Гроші відкладала в гривнях. Погоріла, в 2009 бо курс скаконув із за кризи. Не було кому підсказати що зберігати треба в іноземній валюті. Вийшла заміж теж через житло, нещасливо, з необхідності. Дитина , важко було ніхто не допомагав в тому числі чоловік.
І так ні кар´єри ні зробила, ні грошей особливо, ні щасливого життя в шлюбі. Я г..но в ополонці все життя, бо не було кому підсказати в житті що робити.
І я оце думаю, може ч тупа. Чи як так вийшло те що вийшло?
Все до блиску• вчера в 17:58
Думаю так,не виходити заміж
Ворую вкусняшки• вчера в 17:59
Життя таке
Сама не знаю• вчера в 17:59
Ви ще зараз можете його змінити.
автор Перемелица • вчера в 17:59
Ответ дляВсе до блиску
Думаю так,не виходити заміж
Жити одній мені було важко. Вийшла щоб було до кого прихилитися.Не вийшло
Помеха справа• вчера в 17:59
Вам 75?
автор Перемелица • вчера в 18:00
Ответ дляСама не знаю
Ви ще зараз можете його змінити.
Хотіла міняти. Виїхала з дитиною закордон. Зрозуміла що не витягну , щоб залишитися і перейти на робочий параграф
Все до блиску• вчера в 18:01
Ответ дляПеремелица
Університет,заробітки,робота.В чому важко?То ж заробляли
Сама не знаю• вчера в 18:01
Ответ дляПеремелица
Ви зараз в Україні?
ЗавЛабСнаб• вчера в 18:01
Это ваша жизнь, вы думаете, что прям всем подсказывают?
Бутербродница• вчера в 18:01
Ваш вибір, коли ви подорослішали: виходити заміж і народжувати фігпойми від кого, але заради житла, щоб потім мучитись все життя? Ви ж працюєте, то їхали б кудись.
автор Перемелица • вчера в 18:01
Ответ дляПомеха справа
Вам 75?
Ні. Але що міняти? Як міняти. Живу зараз у війні як і всі. Вже не красота як тоді. І злишніми кіло, звичайна зараз тьотя. Без якихось особливих скілів
ОхиИВздохи• вчера в 18:02
Неправильне питання.
Було і було, сенс фантазувати.
Думайте, що робити зараз.
Все до блиску• вчера в 18:02
Ответ дляПеремелица
Скільки вам років що ви тьотя?Мені 50 скоро і я ще не дуже тьотя
Цикавенная• вчера в 18:02
Ответ дляПеремелица
Эта самая плохая мотивация для замужества. А вы ещё и ребенка сделать умудрились.
автор Перемелица • вчера в 18:02
Ответ дляВсе до блиску
Зберігала тоді у гривні , дура, і погоріла з гривнею ще в 2009 році
автор Перемелица • вчера в 18:02
Ответ дляСама не знаю
Ви зараз в Україні?
Так
Бутербродница• вчера в 18:03
Ответ дляПеремелица
Кому тре ваші кіло? Вчіться і працюйте.
автор Перемелица • вчера в 18:03
Ответ дляЦикавенная
Так. Я розумію що зробила
ОхиИВздохи• вчера в 18:03
Ответ дляПеремелица
На красоту вже пізно робити ставки
Ваш вихід - доглядальниця з харчуванням та проживанням. Дитину батьку, навідувати по вихідних
автор Перемелица • вчера в 18:04
Ответ дляОхиИВздохи
На красоту вже пізно робити ставки
В Україні? Я закордоном не схотіла цієї роботи. Практику проходила. Це дуже страшна і важка робота
Сама не знаю• вчера в 18:04
Ответ дляОхиИВздохи
На красоту вже пізно робити ставки
В неї є освіта, якого вона має бути доглядальницею? Вона і в Україні може шукати роботу.
Цикавенная• вчера в 18:04
Ответ дляОхиИВздохи
На красоту вже пізно робити ставки
И желательно в Германии. Там это хоть оплачивается хорошо. Или в Италии на худой конец. Там тепло)
Сама не знаю• вчера в 18:05
Автор, шукайте роботу у великих містах. Там значно краще платять. Життя не закінчилось.
автор Перемелица • вчера в 18:05
Ответ дляЦикавенная
В Німеччині проходила там практику. Це жахлива робота. І низько оплачувана там за такий труд
ОхиИВздохи• вчера в 18:06
Ответ дляСама не знаю
Яка освіта? А досвід? І чому тоді вона не працює за спеціальністю?
автор Перемелица • вчера в 18:07
Ответ дляСама не знаю
До війни працювала в Україні в офісах. Менеджер по обробці замовлень. Не дуже кому моя освіта тут цікава. Тут всі у нас дипломовані а працюємо будь де
ОхиИВздохи• вчера в 18:08
Ответ дляПеремелица
Ну, живіть далі як жили. Фантазуйте та зітхайте за втраченими можливостями. Дитина виросте - притулитесь до неї
Все до блиску• вчера в 18:08
Не знаю.Ітрачений час і можливості.Виходьте з своїх навиків і освіти,та й розумового розвитку на даний час.Якщо ви здібна,то дасте раду
Цикавенная• вчера в 18:08
Ответ дляПеремелица
А у нас более оплачиваемая? Идите на курсы поваров и вперед за границу. Для начала мыть посуду, а потом можно и о карьере подумать, после того как язык подтянете. Голодными точно не останетесь. Или возвращайтесь туда, где до войны были на заработках.
автор Перемелица • вчера в 18:08
Ответ дляОхиИВздохи
За спеціальністю не працювала. Моя спеціальність агрономія. Це для села спеціальність. Поступила де брали в університет. На факультеті був недобір,брали всих. Мені треба було десь зачепитися через житлотому поступилп