бибизяна• вчера в 15:47
Перехід ФОП з 2 на 3 групу
Бухгалтери, підкажіть будь ласка.
Хочу перейти з нового року з 2 групи ФОП на групу 3. Податки всі до кінця року заплатила. А річну звітність по 2-й групі подавати як зазвичай, до 01.03? Чи треба до кінця року встигнути подати?
І ще питання-а можу я після подачі заяви ще до кінця цього року вести діяльність на 2 групі?
Дякую!
Гуляю босоніж• вчера в 15:48
Ищите на ютуб Михайло Смокович, у него найдёте ответы на все вопросы.
Так и забейте, переход на 3 группу, или на другую группу, смокович
бибизяна
• вчера в 15:50
Ответ дляГуляю босоніж
Дякую
ЛолитаНеРазлита• вчера в 15:53
річну звітність по 2-й групі подавати як зазвичай, до 01.03
можу я після подачі заяви ще до кінця цього року вести діяльність на 2 групі - так
бибизяна
• вчера в 15:54
Ответ дляЛолитаНеРазлита
Спасибі
Отжигающая• вчера в 15:55
Звітність по 2 групі подаєте у звичайні терміни, діяльність продовжуєте до кінця року як і раніше.
бибизяна
• вчера в 15:56
Ответ дляОтжигающая
Дуже дякую