Без образів• вчера в 22:25

Виїжджаю...

Хто ще вирішив таки виїхати, зважаючи на останні події?
Ochen_lubov• вчера в 23:25
Ответ дляСоня-сонятко
Закривайте автор тему. Ви ж бачите тут загострення в людей. В темноті нервова система не витримує, плюють, блюють і дратуються. Їдьте і всього вам доброго. З таким рівнем агресії населення, тут робити немає що. Ні розвитку, ні перспектив.
И тут я решила тоже прокомментировать. Именно про агрессию. Это какой-то мрак кромешний. Вы же почитайте осознанно ответы женщин! Последнее человеческое пропало в населении. И жто ведь ещё не конец. Что бу6через полгода??
Автор, я за вас. Выезжайте отсюда. Будущего действительно нет. И не будет. Не надо быть пророком..
KriskaA• вчера в 23:25
Перший великий блекаут був в кінці 2022. Що змінилося з тієї дати ?
Королева ганделику• вчера в 23:27
Ответ дляKriskaA
Ничего не изменилось.Просвета нет и не будет.
Щось не спиться• вчера в 23:27
Ответ дляKriskaA
Ну серьезно? Что изменилось? Может то, что этот п*ц до сих пор происходит, а уже 2025?
Соня-сонятко• вчера в 23:28
Ответ дляKriskaA
Для всього свій час. Терпіння воно ж у всіх різне. Рівень стресу хтось більший витримує, хтось менший. Постійно в цьому жити можна але дуже складно
Шукаю трусики• вчера в 23:28
Ответ дляБез образів
Боже, яка тупа аудиторія тут залишилась, реально якісь неадеквати самі
Все уже выехали)
KriskaA• вчера в 23:28
Ответ дляКоролева ганделику
Колись то буде. Хуйло і хуйлостан не вічні. Просто треба протриматися.
KriskaA• вчера в 23:29
Ответ дляЩось не спиться
Тавишо ?? тисатрі айяйяй...теж помітили ?? А то жє ето сделал ??
Соня-сонятко• вчера в 23:29
Ответ дляKriskaA
Так але якщо нам з чоловіком багато років, можемо і не дочекатись. Воно скотина ще років 20 може протягнути.
Щось не спиться• вчера в 23:30
Ответ дляKriskaA
а вы не в курсе? пуйло и ко с «двушку на москву». Теперь будете знать.
Королева ганделику• вчера в 23:30
Ответ дляKriskaA
Вам хорошо триматися при деньгах и мужем на брони.Не всем так повезло.Поэтому тримайтеся без них.
KriskaA• вчера в 23:30
Ответ дляСоня-сонятко
та ну....кацапія протягне ще максимум 2 роки. У них тупо немає грошей.
Ochen_lubov• вчера в 23:31
Ответ дляKriskaA
И что изменится? Люди в этой стране вдруг станут человечнее?
Соня-сонятко• вчера в 23:33
Ответ дляOchen_lubov
Я не думаю. Зазвичай після війни ще важче. І ще невідомо який буде кінець. Нам тут знов кінець світу прогнозують, вкотре
Ochen_lubov• вчера в 23:32
Ответ дляKriskaA
Смешнее ещё ничего не читала
KriskaA• вчера в 23:32
Ответ дляКоролева ганделику
Я не винувата, що у мене є мізки і я подумала про хатинку в селі і генератор ще під час ковіда. вам хтось заважав думати наперед? БІЛЬШЕ ТОГО ! Я підготувала ще 2 хати для своєї рідні на випадок повного писеця в мегаполісах. І що в цьому поганого ?
Королева ганделику• вчера в 23:32
Ответ дляOchen_lubov
Не станут.И не поменяются.Ни люди,ни система античеловечная.
KriskaA• вчера в 23:33
Ответ дляOchen_lubov
Ой всьо.....люді єй вінавати ! А хуйло не винне ?
Ochen_lubov• вчера в 23:34
Ответ дляKriskaA
Я вам больше скажу. У нас грашей нет даже чтоб долги отдать. ((
Королева ганделику• вчера в 23:34
Ответ дляKriskaA
А на выпадок прорыва фронта,что пидготувала?Личный самолёт?
Соня-сонятко• вчера в 23:35
Ответ дляКоролева ганделику
Може сані і собаки, олені, в пургу можна пересуватись.
KriskaA• вчера в 23:35
Ответ дляКоролева ганделику
Нє, кацапка, праріва фронта нє будєт, бо твойо хуйло 83 км від Донецька до Покровська іде 4 роки. Про який прарів ти блєєшь
KriskaA• вчера в 23:36
Ответ дляСоня-сонятко
Лапоть, ми ж не в Магадані або Варкуті як ви - ти трішки клімат поплутала
Щось не спиться• вчера в 23:36
Ответ дляKriskaA
Вы выше так же обвиняете людей, что у них нет мозгов, в отличие от вас, и они не купили хаты в селах с генераторами. В своем глазу бревна не видите.
Непереможна• вчера в 23:37
Да многие выезжают . Вы не одна такая. Хорошо вам устроиться на новом месте.
Соня-сонятко• вчера в 23:37
Ответ дляKriskaA
Облік тих хто пішов в сзч закрили. Цифри над то великі. Більше 20 тисяч останнім часом. За рік 160. Ви тільки вдумайтесь в ці цифри і політику яка проводиться.
KriskaA• вчера в 23:37
Ответ дляЩось не спиться
Не люблю коли скиглять. Тоді звинувачую. Вирішила валити з країни - та вали вже ! Ні, треба під анонімом відкрити тему
АБВГДейка• вчера в 23:38
Ответ дляКоролева ганделику
Будет. Как бы вы не надеялись на обратное.
Соня-сонятко• вчера в 23:38
Ответ дляKriskaA
Ви до кого звертаєтесь? Я чудово розумію якщо напад буде знов з Білорусії, мене моя хатина в селі не врятує.
Королева ганделику• вчера в 23:38
Ответ дляАБВГДейка
Нет.