Не їм після шостої• Изменено 12 декабря в 11:21

В дитині дуже болить внизу живота, каже аж дихати не може

Місячні мають бути через 20 днів
Минулого разу як були місячні то аж втрачала свідомість в школі..
підскажіть шо це може бути таке?
Ми були у лікаря, він сказав пити вітаміни для підняття заліза, їсти мясо (бо вона не любить)
автор Не їм після шостої • 12 декабря в 11:42
Ответ дляОч@ров@Шк@
біль у животі, який спершу проявляється у верхній або середній частині живота, а потім переміщується вниз і вправо;
нудота та одноразова (іноді дворазова) блювота;
відсутність апетиту;
субфебрильне (незначне) підвищення температури тіла – до 37-37,5С.
Дитина каже - живіт крутить і часто пукаю
автор Не їм після шостої • 12 декабря в 11:43
Ответ дляВакцениро Вона
Так это не исключает что такое бывает. Я, например и подумать не могла что еще где-то отдельно нужно по узи бегать. А вы с наскока накинулись на автора.
Ответ дляВикупана
Я б змінила лікаря, у куми дочці в 15 років кісту виявили, дуже боліло, вже видалили. Просто так боліти не повинно, це не норма.
автор Не їм після шостої • 12 декабря в 11:47
Ответ дляОч@ров@Шк@
відсутність апетиту;
Вяора була фізкультура
І дитина каже шо їй кожного разу болить живіт на наступний день
Безпорадна Кроко• 12 декабря в 11:49
Ответ дляНе їм після шостої
Коли в мого сина таке буває, даю ношпу і заставляю стати на коліна і локті, кишківник вивільняється від зажиму, виходять накопичені гази і йому стає набагато легше.
автор Не їм після шостої • 12 декабря в 11:53
Ответ дляБезпорадна Кроко
Тобто так сильно може крутити живіт від газів?
Вона каже що кожного разу коли вони здають нормативи на фізкультурі у неї дуже болить внизу живіт
Хома з пастою• 12 декабря в 11:54
Ответ дляБезпорадна Кроко
Спазмолітик не знімає біль апендициту. Мені колись иак швидку викликали. Поставили укол папаверину, біль пройшов, бо був спазм кишківника. Саме такивони перевіряють, апендицит чи ні.
Точно так дочке проверяли
Хома з пастою• 12 декабря в 11:55
Ответ дляНе їм після шостої
Як болить апендецит! ?
Якщо я запишусь на узд в добробут відразу
Вам в скорую
Безпорадна Кроко• 12 декабря в 12:03
Ответ дляНе їм після шостої
Ну, у мого сина може. Але що у вас - це вам треба з´ясувати.
ЛижТолько• 12 декабря в 12:10
Ответ дляМетелик
нельзя. надо исключить апрендицит.
автор, скорая.
Скорая не такси
Автор сидит ровно на попе явно не 5 минут. Может и сама поехать в дежурную хирургию
Крим мій• 12 декабря в 13:43
Ответ дляБезпорадна Кроко
Ні, так не перевіряють. Роблять аналіз крові в лікарні. І навіть в лікарні з аналізами іноді залишають людину на певний час під наглядом.
Крим мій• 12 декабря в 13:44
Ответ дляНе їм після шостої
Дайте еспумізан.
Крим мій• 12 декабря в 13:45
Ответ дляНе їм після шостої
Ну то тоді не апендицит.
Маю рацію• 12 декабря в 13:47
Ответ дляНе їм після шостої
Вам заїло? Що ви хочете? До хірурга і до гінеколога, плюс до гастро
Маю рацію• 12 декабря в 13:50
Ответ дляБезпорадна Кроко
Так само робимо, ще треба поясницю вниз опустити і попою рухати вправо-вліво, це допомагає газам знайти вихід
автор Не їм після шостої • 12 декабря в 14:04
Ответ дляКрим мій
Ну то тоді не апендицит.
А може бути глисти?
автор Не їм після шостої • 12 декабря в 14:05
Ответ дляМаю рацію
А може бути глисти?
Крим мій• 12 декабря в 14:05
Ответ дляНе їм після шостої
А може бути глисти?
Ні. Просто гази.
Безпорадна Кроко• 12 декабря в 18:19
Ответ дляМаю рацію
Саме так!