Личко Невеличке• вчера в 14:49
Любители эзотерики, что почитать?
Кроме Зеланда? Первые его 6 книг прочитала, Тафти тоже.
Одна_на_всей_планете• вчера в 14:55
Можете почитать книги Ронды Берн, Клауса Джоула, Хосе Сильва.
Кумедна• вчера в 15:06
Знаки карпатські магії. (Дві книжки).
Езотерика має коріння з народознавства. Тоді легше дається все інше.
Допустім Народознавство Г. Лозко
Ще не погані книжки І. Мехеди (Раокріом)
Прошу не брурчати і сміятися, мені дуже
допомогла розібратися в питаннях душі якась кришнаїтьська книжка ( помаранчева обкладинка з синім богом)
Допустім Народознавство Г. Лозко
Прошу не брурчати і сміятися, мені дуже
Кумедна• вчера в 15:05
Взагалі я читаю все, що приходить до мене саме. От недавно РОДОСВЕТ В та Л. Куровских ( про Живу) принесли почитати, читаю, але дуже довго
Мамина корзиночка• вчера в 16:14
Всі забули про ОШО. А норм.чувак . був.
’Тібетска книга мертвих’, якщо знайдете.