Ворожу на каві• вчера в 21:34

Прийняла рішення піти від чоловіка

З чоловіком у шлюбі 4 роки. З самого початку у нас якось не дуже добре складались відносини. Ще перед тим як з´їхатись, чоловік почав акцентувати увагу на моїх недоліках: розширені пори, не гарні руки та ніс, можна було б на 2 кг схуднути. Він почав вибачатись та я його пробачила. Дуже швидко наполіг на нашій розписі, буквально через кілька місяців розписались після знайомства, це відбулось в його місті, організувала все свекруха, з моїх родичів змогла приїхати лише мама. 2 роки підряд мій чоловік не привітав мене навіть на словах з днем народження, а коли мене по телефону вітали рідні та знайомі, робив вигляд що нічого не чує. Захотів переїхати в інше місто, я залишила роботу з гарною зп щоб переїхати з ним. Весь побут, відповідальність лягла на мої плечі: робота (більше працюю ніж чоловік) закупка продуктів, готування, прибирання, підробіток, а чоловік окрім комп´ютерних ігор просто нічим не займається. Я багато разів з ним говорила про це, але він завжди робив саме мене винною. Як думаєте, це правильно піти? Вже шукаю житло
Чудовий каламбур• вчера в 21:37
Нам печать поставить?
Ставлю.
Elena_Kiev_Solomenskiy• вчера в 21:36
тут вопрос: вам зачем это все нужно было?)))
Брюнетка в Мармеладе• вчера в 21:36
Ні, неправильно. Лишайтеся
Намазюкана нішою• вчера в 21:36
Зачем он вам?
автор Ворожу на каві • вчера в 21:36
Ответ дляElena_Kiev_Solomenskiy
Шлюб?
Elena_Kiev_Solomenskiy• вчера в 21:36
Ответ дляВорожу на каві
Шлюб?
да. именно.
Лгин• вчера в 21:36
Ответ дляВорожу на каві
Шлюб?
Та навіть просто відносини
автор Ворожу на каві • вчера в 21:36
Ответ дляНамазюкана нішою
Зачем он вам?
Та не потрібен. Відчуваю таку самотність в цьому шлюбі, що просто гірше не може бутт
Сон і дрімота• вчера в 21:37
Ответ дляЧудовий каламбур
Нам печать поставить?
Ставлю.
Ловелас прийме

Де ти Ловелас ??
автор Ворожу на каві • вчера в 21:37
Ответ дляЛгин
Та навіть просто відносини
Це я сама винна. Надто слабка, щоб відстоювати власні кордони.
автор Ворожу на каві • вчера в 21:38
Ответ дляЛгин
Та навіть просто відносини
Напевно мені просто хотілось, щоб хтось мене любив, мати таку близьку людину я але не склалось(
Лгин• вчера в 21:39
Ответ дляВорожу на каві
Будете жити з любим хто запропонує?
Намазюкана нішою• вчера в 21:38
Ответ дляВорожу на каві
Ну так что тут думать? Вы не будете счастливы в этом браке
Блондинка в Шоколаде• вчера в 21:39
Ответ дляВорожу на каві
Шлюб?
Мне вот интересно. Ну вы видите, что муж не помогает вам по хозяйству, почему вы не разделили обязанности пополам?
А тянули все на себе.
Лгин• вчера в 21:39
Ответ дляВорожу на каві
Так вас же не любили.
автор Ворожу на каві • вчера в 21:39
Ответ дляЛгин
Будете жити з любим хто запропонує?
Ні. Просто мій чоловік дуже тиснув на мене спочатку зі стосунками, а зі шлюбом ще його батьки підключились. А я сама винна, що на все погодилась
Все і одразу• вчера в 21:40
Ну странно купить ливерку, и ожидать от нее вкуса дорогой колбасы)
Лгин• вчера в 21:40
Ответ дляВорожу на каві
Будете жити з любим, хто буде на вас тиснути?
А ось і я• вчера в 21:41
Автор, у Вас видимо очень длинная шея 🤔
Столько лет доходило.
автор Ворожу на каві • вчера в 21:41
Ответ дляБлондинка в Шоколаде
А тянули все на себе.
Я неодноразово з чоловіком про це говорила. Що я не можу робити все сама, давай разом виконувати домашні обов´язки. Він послухав, але ні разу нічого не робив. Або починав робити, і так стонав та кричав, що він втомлений
автор Ворожу на каві • вчера в 21:41
Ответ дляЛгин
Більше не буду
Блондинка в Шоколаде• вчера в 21:41
Ответ дляВорожу на каві
Вам надо менять мышление если вы уйдете от такого то следующий будет таким же. Пробуйте наладить..
А я нівроку• вчера в 21:41
решение приняла, но пишу сюда, чтоб отговорили, потому что уходить не хочу и не собираюсь)
Лгин• вчера в 21:42
Ответ дляВорожу на каві
Більше не буду
Навчились вистроювати кордони?
Блондинка в Шоколаде• вчера в 21:42
Ответ дляВорожу на каві
Ну он же не голодный.
автор Ворожу на каві • вчера в 21:42
Ответ дляБлондинка в Шоколаде
Якраз цим займаюсь))
Блондинка в Шоколаде• вчера в 21:42
Ответ дляВорожу на каві
Ну вы уставшая принесли пиццу на двоих съели свою половину и спать легли.
автор Ворожу на каві • вчера в 21:43
Ответ дляА я нівроку
Та ні.
Я зрозуміла, що так більше бути не може. На наступний тиждень вже домовилась про огляди квартир
Блондинка в Шоколаде• вчера в 21:44
Ответ дляВорожу на каві
Якраз цим займаюсь))
Тренируйтесь на нынешнем.

Говорить мало надо делать. Пришли в 10 вечера с работы и легли спать.
Мішечок щастя• вчера в 21:43
Ответ дляВорожу на каві
А чого ви не стогнете та не кричите?