Ластовиння• вчера в 21:37
Є шанс допекти...
...чи вже викинути і забути?🤔
Не вистачило хв 15, щоб допекти штолени🥹 Так шкода продуктів(( З цим графіком не вписуюсь у святкову випічку ніяк((
Ластовиння
• вчера в 21:45
Ответ дляНа пів ставки
Не діставайте в не відкривайте духовку! Дійдуть..я так допікала.
Та вже дві години пройшло. Не дійшли(( Сируваті.
Сусідка зверху• вчера в 21:46
Ответ дляЛастовиння
То віддайте горобцям. Шо тут порадити
На пів ставки• вчера в 21:52
Ответ дляЛастовиння
Шкода..я ретельно підгадую час,щоб одразу ставити щойно з´явиться світло.
Ластовиння
• вчера в 21:59
Ответ дляНа пів ставки
Одразу не вийшло, бо треба було світло, щоб міксером попрацювати. Ай, таки було треба сформувати і поставити в холодильник...
На пів ставки• вчера в 22:00
Ответ дляЛастовиння
А що ви міксером мішали, тісто?
Та никада в жизни• вчера в 22:02
А когда включат? Я бы досушила в крайнем случае сделала бы сухарики, не выбрасывала..