Нервогенератор• вчера в 22:04
Адвокат по військовим справам
Підкажіть, будь ласка, хорошого адвоката по військовим справам із власного досвіду.
Брат знаходиться в навчальному центрі, перестав виходити на звʼязок. Хоча з цим раніше проблем не було, завжди підписував по можливості.
Не випустили на заплановану зустріч з батьками, сказали що в наряді, але ті хто вийшов, кажуть, що ні.
Через інших людей дізнались, що практикується «яма» на дві доби без їжі/води/ на холоді. Змушують підписати контракт із конкретними бригадами.
Дуже переживаю, хочу переконатись що він живий, цілий, не побитий (зустріч). По Україні/Рівненська область.
Прошу утриматись від коментарів не по темі.
Пьяная вишня• вчера в 22:08
Никакие контракты в учебке не подписывают. Приезжают ’покупатели’, то бишь представители бригад и отбирают, резервируют тех, кто им подходит. Или изъявил желание сильно. В учебном центре все расписаны по бригадам уже к средине обучения.
Пьяная вишня• вчера в 22:14
На счет ям не слышала ни от кого. У мужа в учебке была отдельная постройка небольшая. Туда и правда запирали буйных на пару дней подумать. Но реально там были неадекваты, бросавшиеся с кулаками на командира. Но кормили и раскладушка там была.
Нервогенератор
• вчера в 22:15
Ответ дляПьяная вишня
Ок.
Питання було про адвоката.
Людина весь час перебування кожного дня виходила на звʼязок. Ввечері передає батькам список, що привезти.
Зранку його не випускають. З його роти кажуть, що він не на чергуванні.
Більше на звʼязок так і не вийшов.
У мене бажання максимально просте, просто переконатись, що з ним все добре.
Питання було про адвоката.
Більше на звʼязок так і не вийшов.
Пьяная вишня• вчера в 22:15
Ответ дляНервогенератор
Ок.
Питання було про адвоката.
Більше на звʼязок так і не вийшов.
Питання було про адвоката.
Більше на звʼязок так і не вийшов.
Так поедьте.
Нервогенератор
• вчера в 22:18
Ответ дляПьяная вишня
Можливо яма то страшилка, яку нам переповіли.
Але почуваю себе неспокійно, хочеться переконатись на власні очі, що все добре.
Знаю свого брата, він максимально спокійний, адекватний і буянити не буде.
Подвійна веселка• вчера в 22:19
Авторе, якої саме допомоги Ви очікуєте від адвоката? Його так само не пустять на територію навчального центру як і Ваших батьків. Відповідь на адвокатський запит, якщо його направити, буде суто формальною (зішлються на те, що це інформація з обмеженим доступом) і її буде потрібно чекати в кращому випадку тижні два.
Все буде• вчера в 22:21
Просто побажаю, щоб все було добре з ним і ви завтра-післязавтра отримали звістку від брата
Подвійна веселка• вчера в 22:23
Щиро сподіваюся, що завтра вийде на зв´язок і що з ним все добре. Але якщо все ж таки щось не те, адвокат мало чим допоможе(. Можливо, буде краще звернутися на ’Гарячу лінію’ Міноборони.
Чавонадо• вчера в 22:23
Ответ дляНервогенератор
Ок.
Питання було про адвоката.
Більше на звʼязок так і не вийшов.
Питання було про адвоката.
Більше на звʼязок так і не вийшов.
Так запирайте що з ним в тих, хто вам про нього доповів.
Нервогенератор
• вчера в 22:26
Ответ дляПодвійна веселка
Сподіваюсь, що він допоможе влаштувати зустріч. Або підкаже, що робити якщо будуть постійно відмовляти.
Проработник• вчера в 22:27
Ответ дляПьяная вишня
А іноді ще до навчального центру вже відомо куди потрапить. Принаймні на тому тижні знайомий відписався в робочу групу, що ВЛК пройшов, зараз в ТЦК чекає на відправлення у 128 бригаду, якщо правильно памʼятаю, наче танкову
Нервогенератор
• вчера в 22:28
Ответ дляПодвійна веселка
Дякую ❤️
Нервогенератор
• вчера в 22:29
Ответ дляЧавонадо
Вони і розповіли про яму.
Його ніхто не бачив після підйому
Проработник• вчера в 22:30
Ответ дляНервогенератор
Можливо він вже закінчив навчання та переведений безпосередньо на місце служби. А там телефони якийсь час не дають. Подрузі чоловік перші 3 тижні не телефонував
Нервогенератор
• вчера в 22:38
Ответ дляПроработник
Навряд, воно тільки розпочалось. Довгий час було формування бригади. Безпосередньо до навчання тільки приступили.
ГЛЮкоза• вчера в 22:43
Ответ дляНервогенератор
В ТЦК,який його мобілізував звертайтесь, у поліцію,на гарячу лінію Міноборони.
Триндичіха Байрактар• сегодня в 06:55
Ответ дляГЛЮкоза
ТЦК его отправил в учебку и забил про него. Полиция вообще никакого отношения к армии не имеет, даже если военный совершит преступление. Горячая линия это вообще смешно. Там сидит девица на тел которая фиксирует бумажки и расписывает в канцелярию. Они там что про каждого из 800 тыс военных вам скажут?
По теме. Никакой адвокат автору не поможет. Нужно только ждать.