Весела пiсенька• вчера в 13:37
Сімейна ситуація. Скажіть вашу думку зі сторони.
Розійшлись з чоловіком на емоціях ( не розлучились, просто живемо окремо)
Зараз я працюю з психологом. Пропрацьовую своїх тараканів.
Є намір відновити стосунки.
Але не можу зрозуміти чи у чоловіка є цей намір.
Він мовчить, нічого не пише, не дзвонить.
Але щомісяця скидує гроші, і пару разів на місяць набору продуктів. Просто під´їхав, залишив пакет і поїхав.
Я не знаю на якій козі підїзджати
Є намір відновити стосунки.
Я не знаю на якій козі підїзджати
маминаБубочка• вчера в 14:57
Ответ дляВесела пiсенька
Мою. Піти від чоловіка не кожен може дозволити собі фінансово
Ві же хорошо зарабатіваете, и второго такого дурака не найдете.
Дякую_аж_підскакую• вчера в 14:58
Ответ дляВесела пiсенька
Ви ще нікуди не йшли. Ви не подали на розлучення і він вам допомагає і досі.
Весела пiсенька
• вчера в 15:03
Ответ дляДякую_аж_підскакую
Тоді чого ви не разом? Цінуємо коли втрачаємо.
Так. Ця дистанція дозволила подивитись на наші відносини під іншим кутом.
Я зрозуміла що мої почуття до чоловіка є. Вони глибокі.
Я не повертаюсь бо робила багато помилок. І дуже боюсь повторити їх знову
Вельшановна• вчера в 15:05
Ответ дляВесела пiсенька
Ну він взагалі не намагається мене повернути.
Думаю він просто кайфує
Вельшановна• вчера в 15:06
Ответ дляВесела пiсенька
Дорослі, окремо живуть.
Я не задавала питання чому.
Це наскільки к вас дорослі діти, якщо шлюбу 20 років?
Весела пiсенька
• вчера в 15:07
Ответ дляВельшановна
Думаю він просто кайфує
Чомусь багато людей вважають що чоловіки тільки і чекають щоб від них пішла дружина.
Але не забувайте що всім. І жінкам і чоловікам хочеться щоб їх любили
Весела пiсенька
• вчера в 15:09
Ответ дляВельшановна
Шлюбу трохи більше 20 років. Думаю після цифри 20 вже немає значення.
Хата на мати• вчера в 15:09
Ответ дляВесела пiсенька
Ні. Вона каже якщо , зараз повернусь то скою ті самі помилки.
какие? попросите снова мужа удалиться?
Вельшановна• вчера в 15:09
Ответ дляВесела пiсенька
Так чоловіку хочеться щоб його любили, роважали, а не ламали через коліно все життя.
Весела пiсенька
• вчера в 15:10
Ответ дляВельшановна
Так я усвідомлюю свої помилки. І працюю над ними. Ви праві. Коли в стосунках думаєш тільки про свої емоції, бажання але забуваєш про партнера це велике лихо
Весела пiсенька
• вчера в 15:11
Ответ дляХата на мати
какие? попросите снова мужа удалиться?
Так. Приблизьно.
Психолог каже що я силою волі можу певний період часу стримувати себе. Але потім все одно прорве
Хата на мати• вчера в 15:12
Ответ дляВесела пiсенька
Я не погана людина.
І він не поганий
Просто я емоційна
Він мовчазний.
У мене є проблема
В нього немає.
Я сприймала як холодність по відношенню до мене, інфантильність.
І він не поганий
Просто я емоційна
Він мовчазний.
У мене є проблема
В нього немає.
нужен был муж-аниматор? ну, бывает...
кто сейчас для общения? можно мужа позвать назад и перестать к нему предъявлять такие претензии, раз он молчаливый восточноукраинец.
Или найдите мужика со Львовщины, они жуть как трепливы...
Замурмишка• вчера в 15:12
У вас серйозний досвід сімейного життя і після роботи із психологом ви набагато краще розумієте проблеми ваших стосунків. Мені здається ніхто вам тут нічого не зможе нормального порадити
Язвочка• вчера в 15:15
Наліпіть домашніх вареників і напишіть ,що хочете пригостити.
Різдво на носі-нагода помиритись
Весела пiсенька
• вчера в 15:22
Ответ дляХата на мати
нужен был муж-аниматор? ну, бывает...
Цікаво. А як ви дізнались що він зі сходу?
Весела пiсенька
• вчера в 15:23
Ответ дляЗамурмишка
Та мені просто поговорити. І вже легше.
Я вище писала що емоційна людина і мені потрібно давати виход емоціям. Поговорити на порадниці саме той викид емоцій
Хата на мати• вчера в 15:24
Ответ дляВесела пiсенька
Я не одно десятилетие на форумах... )
Весела пiсенька
• вчера в 15:26
Ответ дляХата на мати
Я не одно десятилетие на форумах... )
І? По яким знакам ви зрозуміли?
Хата на мати• вчера в 15:27
Ответ дляВесела пiсенька
І? По яким знакам ви зрозуміли?
давайте это назовем интуицией? )
Весела пiсенька
• вчера в 15:28
Ответ дляХата на мати
давайте это назовем интуицией? )
Ви не мій чоловік?
Хата на мати• вчера в 15:29
Ответ дляВесела пiсенька
Ви не мій чоловік?
Если Вы не Инна 1979г.р., то вряд ли
Весела пiсенька
• вчера в 15:30
Ответ дляХата на мати
Если Вы не Инна 1979г.р., то вряд ли
Дякую. А то я трошечки сциканула.
Бо в мене всі акаунти на профілі чоловіка
Мейк-ап форева• вчера в 15:57
Ответ дляВесела пiсенька
Я. Але він мене в той момент і не тримав
Если вы были инициатором разрыва, значит обратная инициатива тоже ваша.
Коренная киевлянка• вчера в 16:32
Ответ дляВесела пiсенька
Враховуючи те, що Ви його діставали своїми помилками та тараканоми - у Вашому випадку так, він кайфує. Впевнена, що коханим він себе не почував
СамавиховуюКота• вчера в 16:34
Ответ дляВесела пiсенька
Психолог не дає мені поради як діяти з чоловіком. Що казати, що писати.
Ну от конкретно моя проблема.що я підсвідомо все життя воюю з чоловіками. І перенесла цю боротьбу в сім´ю.
Спочатку ламала чоловіка через коліно а потім злилась що він не достатньо сильний.
может вы сами себя «едите», может нет уверенности. и муж вообще ни при чем. невозможно согнуть или подчинить сильного, только по его желанию и в момент когда ему выгодно быть гибким.
вы все пишите но все не о том. где чувства ваши его..
я прожила с мужем больше 25 лет и я точно знаю на все 1000%, что он меня любит. вот такую какая я есть со всеми своими недостатками и сложным характером. с вами что то не то. подумайте над моими словами.
Морковку дай• вчера в 18:43
Ответ дляВесела пiсенька
😂 щоб я розтовстіла і нікому не сподобалпсь
Ви серйозно думаєте, що в ваші скоро 50 так легко можете комусь сподобатись чисто за зовнішність ? Хіба що діду під 60. А ваша сутність у вас на обличчі. То хіба що зі спини з вами спілкуватись
Морковку дай• вчера в 18:43
Ответ дляВесела пiсенька
Моя робота з психологом зараз направлена на вирішення моїх проблемних питань. Вона працює суто з моїми установками.
Вона ніяк некоментує ті чи інші слова та дії чоловіка. Вона вважає це не професійно.
Це я тут на ничку від психолога втомовую свою емоційну цікавість.
Ви і відносно психолога поводитесь непорядно
Морковку дай• вчера в 18:48
Ответ дляВесела пiсенька
Стару собаку не навчиш нових фокусів. Можливо, ви зможете трохи маскувати та згладжувати вашу поведінку, не більше.
А він хоче пожити нормально вже. А не чекати ще 5 років дивних метаморфоз. Через 5 років у нього вже й не стоятиме. Тому можно кілька років пожити в своє задоволення. А з вами це несумісно.
Як тепер модно казати, він обрав себе. Має право.