Пасхальний тролік• 1 час назад

Незмивний догляд для волосся

Маю тонке волосся, дуже плутається. порадьте щось із не змивного догляду. Спрей, флюїд, незмивний кондиціонер. Щоб не жирнило і не робило волосся жорстке
Советчица Года• 1 час назад
Лівін лакме
Байрактарна• 1 час назад
Шовковий флюїд від deeply
Незламна• 1 час назад
Wella ultimate repair step3

У мене теж тонке, ламке після освітлення, плутається в ковтуни, ще й жирний скальп [тут голосом з реклами: ’як я вас розумію’]
Точная копия плова• 1 час назад
BES SILKAT
тяжкаялюдина• 1 час назад
Армала, даврое
Ламборджини• 1 час назад
Ответ дляБайрактарна
Шовковий флюїд від deeply
Підтримаю щодо deeply, нещодавно придбала собі кондиціонер та маску для волосся. Вражена якістю. Буду надалі розширювати лінійку. А взагалі я пару років вже як користуюся засобами від іспанського бренду MIMARE, якість чудова і є вибір невеликих обємів на пробу на різні типи волосся
вре_Динка• 1 час назад
у вас фарбоване чи волосся чи ні?
лакме л2 якщо ні
якщо так:
шиккі сорбі
ессентіал брає
Капризуля• 1 час назад
К18, moisture Creme Oribe Serum therapiste Kerastase