Сегодня сержусь• 1 час назад
В Европе появилась проказа (Лепра) у массажисток. У моей знакомой такое же
на теле, но я ей сказала что это цветной лишай, а чем отличается лепра от разноцветного (розового) лишая? П.с.: она работает на массаже, но в Польше
В країні ЄС вперше за 40 років виявлена проказа: небезпечну хворобу діагностували у масажисток
Вперше за понад 40 років в одній із країн Європейського союзу виявили проказу. Середньовічну хворобу діагностували у двох масажисток СПА-центру.
Про перші випадки прокази в Румунії повідомило інформаційне агентство Reuters. Хворобу виявили у двох громадянок Індонезії віком 21 та 25 років, які працювали масажистками в СПА-центрі міста Клуж на північному заході країни.
За інформацією румунського Міністерства охорони здоров´я, ще дві людини проходять тестування. Міністр охорони здоров´я Александру Рогобете запевнив, що клієнтам СПА-центру не варто хвилюватися про ймовірне зараження, бо для інфікування потрібен тривалий контакт із носієм. Втім на час проведення розслідування заклад закрили.
Одна з пацієнток нещодавно повернулася з однієї з країн Азії, де місяць провела зі своєю матір´ю, госпіталізованою з тією самою хворобою. Обидві інфіковані індонезійки наразі перебувають на лікуванні.
Проказа в Румунії: що відомо про хворобу
Проказа вважається забутою інфекцією у Європі. За даними Міністерства охорони здоров´я, в Румунії останній підтверджений випадок було виявлено 44 роки тому.
Центр громадського здоров´я Міністерства охорони здоров´я України розповідає, що проказа (лепра, хвороба Генсена) є хронічним інфекційним захворюванням, яке уражає шкіру, очі, периферичні нерви, слизову оболонку верхніх дихальних шляхів і може призводити до каліцтв за несвоєчасного лікування.
Її збудником є мікобактерії Mycobacterium leprae і Mycobacterium lepromatosis, що передаються під час чхання та кашлю чи контактним шляхом за умови тривалої та тісної взаємодії, наприклад, під час спільного проживання.
Лепру діагностують за виявлення однієї з трьох ознак:
виражена втрата чутливості на блідій (гіпопігментованій) або червоній ділянці шкіри;
потовщений або збільшений периферичний нерв зі втратою чутливості та/або слабкістю м´язів, що іннервуються цим нервом;
наявність кислотостійких бацил у мазку зі шкіри.
На ранній стадії хвороби спостерігаються шкірні зміни, та згодом травми і вторинні інфекції можуть призводити до деформації та втрати пальців і до сліпоти. Без специфічного лікування пацієнти можуть стати людьми з інвалідністю, та за умови своєчасного звернення до лікарів проказа виліковна.
Продаю витрішки• 1 час назад
Ответ дляЛеннон_Жив!
Слава антипрививовочникам
До чого тут вони? Від лепри немає вакцини.
Цигарний шланг• 1 час назад
Ответ дляЛеннон_Жив!
Слава антипрививовочникам
А тут чего они всрались?
Отжигающая• 56 минут назад
Ответ дляПродаю витрішки
Та яка різниця. У всіх бідах і болячках антипривівочники винуваті.