Файно Замало• 16 декабря в 08:31
Аналіз складу каменю з нирки в інституті урології. Ціна
Доброго ранку. Може, хтось робив такий аналіз у Києві. Яка була ціна?
Файно Замало
• 16 декабря в 09:09
Ответ дляКаРаКаТиЦа
думаете брюлик?
та канєшно. Я сама його не хочу здавати, але так як він мене намучив треба знати склад, щоб підібрати профілактику.
Ответ дляФайно Замало
Беріть направлення у сімейного до уролога. Потім запишіться по телефону в інститут урології. Там запис практично день у день до уролога. Далі він скаже куда здати камінчик. Я місяць тому була на консультації, уролог дав направлення на аналізи сечі, транспорт солей, УЗД - все безкоштовно
TANYA 0 0 0 0• 16 декабря в 09:17
Автор, а він у вас вийшов, чи , можливо є способи дізнатися склад коли він ще не вийшов? Просто в мене така ж проблема
КаРаКаТиЦа• 16 декабря в 09:29
Ответ дляФайно Замало
просто удалить не?
Сколько_мне_лет?• 16 декабря в 09:40
Ответ дляФайно Замало
Без устранения дефицита магния ни один протокол профилактики камнеобразования не работает.
При адекватном обеспечении магнием необходимость в большинстве протокольных ограничений отпадает.
Сколько_мне_лет?• 16 декабря в 09:42
Ответ дляTANYA 0 0 0 0
Вам делали КТ?
Сколько_мне_лет?• 16 декабря в 09:43
Ответ дляКаРаКаТиЦа
просто удалить не?
Сдать на анализ не удаленный камень невозможно.
Ждать рецидива с целью просто удалить снова - верх глупости
Файно Замало
• 16 декабря в 10:09
Ответ дляTANYA 0 0 0 0
Дякувати Богу, вийшов. Це була довга історія. Ставили стент, було лікування. І 2 рази кт
Сколько_мне_лет?• 16 декабря в 10:41
Ответ дляTANYA 0 0 0 0
Ні
Если он расположен удачно - могут раздробить, а после сделать анализ.
Но смысла в анализе камня в целом нет, если вы готовы заниматься реальной профилактикой, а не тем что рано или поздно приведет к рецидиву с часто уже другим составом камня.
Файно Замало
• 16 декабря в 10:45
Ответ дляКаРаКаТиЦа
просто удалить не?
Він вийшов. Тепер лікар каже, що потрібно зробити аналіз
Прокачую сідниці• 16 декабря в 10:50
Ответ дляФайно Замало
Лучше эти деньги на сходницу потратить. В чём врач видит смысл этого анализа? Сказать потом, чтоб вы не ели определенные продукты, так это бесполезно