Черговий по кухні• вчера в 16:28
Мелатонин гормон, и в чем опасность? Все говорят гормональное, значит с какими
То нехорошими последствиями .
Хома з пастою• вчера в 16:30
Половые гормоны могут иметь последствия, мелатонин к ним не относится
Бутерброд и я• вчера в 16:52
Ви абсолютно праві і раніше в гуглі були застереження, а зараз все видалено. Абсолютними протипоказами були вік до 18 років і аутоімунні захворювання. В мене є аутоімунне, після трьох днів прийому встати могла лише держачись за стілець і це при тому, що в мене дуже легка форма, і я майже не відчуваю захворювання в звичайному житті. Перевірила два рази, обидва були з такими наслідками. Тут доводять, що він безпечний і як аргумент - ’він виробляється організмом’. Так на хвилиночку, любий гормон виробляється організмом, але на відміну від мелатоніну, ніхто не жере гормони жменями, а мелатонін приймають як вітамінку, ще й дітям дають. Люди не розуміють, що з собою роблять.
Черговий по кухні
• вчера в 17:02
Ответ дляБутерброд и я
А если иногда ,пару раз в неделю? По 3 мг
Помилуйте мадам• вчера в 17:17
На меня он плохо влияет , когда выпиваю начинается тревожный сон, по итогу встаю с тяжёлой головой...
Наверное мне не подходит...
Броніки для Моніки• вчера в 19:58
Ответ дляБутерброд и я
Какое АИЗ имеете?
По какой причине начали принимать мелатонин?
Какую дозу вы принимали и в каком режиме?
С котором часу вы обычно засыпали?