Ворую вкусняшки• вчера в 23:40
Коли день довшим стає?
День збільшувався після 21 грудня, після перенесень, виходить на два тижні раніше? Чи як?
Сизоока бестія• вчера в 23:41
День стає довшим після зимового сонцестояння (близько 21-22 грудня), коли він найкоротший, і світловий час поступово збільшується аж до літнього сонцестояння (близько 20-21 червня), коли день найдовший; а потім знову починає скорочуватися, що зумовлено нахилом осі Землі.
Ворую вкусняшки
• вчера в 23:41
Ответ дляДА да да
Разве можно перенести погоду?)
У нас все можна, тому і запитую
Якось так і живу• вчера в 23:42
Як можна не знати що 22 грудня день зимового сонцестояння?
Яких ще вихідних? Люди бувають такимиитупими?
Ворую вкусняшки
• вчера в 23:42
Ответ дляМоль Моллівна
І день народження ви перенесли?
Можна промовчу, бо в бан не хочу
Моль Моллівна• вчера в 23:43
Ответ дляВорую вкусняшки
Можна промовчу, бо в бан не хочу
Давай, валяй
Ворую вкусняшки
• вчера в 23:44
Ответ дляЯкось так і живу
Чомусь вода змінила напрямок з 19 січня на 6.
Elena_Kiev_Solomenskiy• вчера в 23:45
после 22. Очнеь интересно это объясняют с точки зрения астрономии и религии.
Якось так і живу• вчера в 23:46
Ответ дляВорую вкусняшки
Ви бухали скажіть чесно, свята/корпоративи
Ворую вкусняшки
• вчера в 23:46
Ответ дляЯкось так і живу
угу
Якось так і живу• вчера в 23:47
Ответ дляВорую вкусняшки
угу
Тоді ок, прощаємо. Завтра протрезвієте почитайте трохи географії
Ворую вкусняшки
• вчера в 23:48
Ответ дляЯкось так і живу
А географія і релігія не співпадають?
Якось так і живу• вчера в 23:49
Ответ дляВорую вкусняшки
А географія і релігія не співпадають?
При чому тут релігія?
Elena_Kiev_Solomenskiy• вчера в 23:51
Ответ дляЯкось так і живу
При чому тут релігія?
рождество Христово 25 числа. Дошло? Закодировано, что это Солнце. Ему поклоняются.
Якось так і живу• вчера в 23:52
Ответ дляElena_Kiev_Solomenskiy
Ну давайте продовжуйте, у вас хоч історія якась клеїться на відміну від автора.
Ворую вкусняшки
• вчера в 23:53
Ответ дляЯкось так і живу
При чому тут релігія?
Бо я не розумію. Говорили, що 19 січня, вода свячена, вчені, наче, пояснили, що в цей день вода змінює напрямок, і стає, ніби то цілющою, тепер це змістилось на 6 січня( вода передумала). То може і день передумав?
Elena_Kiev_Solomenskiy• вчера в 23:53
Ответ дляЯкось так і живу
а почему так пренебрежительно? попробуйте найти что-то познавательное для своей жизни- ответы на вопросы, которые вас волнуют
постою_послушаю• вчера в 23:54
Я вот сегодня думала, в преддверии холиваров о перенесённом Рождестве, почему люди так этому противятся? Церковь перешла на тот календарь, по которому мы живём, что в этом плохого?
Раньше в церковном календаре все праздники с двумя датами были, например, Рождество Христово 25 декабря(7 января по н.с.) Сейчас просто одна дата будет. Ну здорово же!
А автор молодец, конечно. Тоненько так, издалека...
Якось так і живу• вчера в 23:54
Ответ дляElena_Kiev_Solomenskiy
В якому сенсі? Я давно знаю відповідь на питання чому земля кругла, сонце тепле, а після дня настає ніч
постою_послушаю• вчера в 23:55
Ответ дляЯкось так і живу
При чому тут релігія?
Типа вы не поняли к чему и о чём тема
постою_послушаю• вчера в 23:57
Ответ дляВорую вкусняшки
Какое направление меняет вода? Какая вода?
Телячі ніжноСті• вчера в 23:58
То релігійний календар підтягнули, відмовились віл юліанського. А поточний цивільний григоріанський залишився на місці. Тому релігійні свята змінили дати, а фізичні явища (сонцестояння), прив´язані до цивільного календаря - ні.
Ворую вкусняшки
• вчера в 23:59
Ответ дляТелячі ніжноСті
Дякую, зрозуміла.
Мастер Пис• сегодня в 00:00
Ответ дляВорую вкусняшки
У нас все можна, тому і запитую
Ну против природы не попрешь😆
Вы забавная. Когда прогуливал физику и химию в школе, жизнь полна чудес)))). Вашем случае еще и географию
Мастер Пис• сегодня в 00:02
Ответ дляпостою_послушаю
В кране. Не из крана течет, а из канализации обратно в кран запрыгивает.
любименькая• сегодня в 00:04
Ответ дляВорую вкусняшки
А 20 січня знову напрямок міняла і переставала бути цілющою?🤣
Вмію заміряти найкраще• сегодня в 00:22
Ответ дляпостою_послушаю
Я не хочу в одну дату. Я хочу 7 січня святкувати Різдво, а 19 січня Водохреще.