Ворую вкусняшки• вчера в 23:40
Коли день довшим стає?
День збільшувався після 21 грудня, після перенесень, виходить на два тижні раніше? Чи як?
постою_послушаю• сегодня в 00:32
Ответ дляВмію заміряти найкраще
Я не хочу в одну дату. Я хочу 7 січня святкувати Різдво, а 19 січня Водохреще.
В Церкви Рождество всегда было 25 декабря, просто раньше когда в Церкви было 25 декабря, то в миру было уже 7 января
Вмію заміряти найкраще• сегодня в 00:34
Ответ дляпостою_послушаю
От я і хочу , щоб мені не нав´язували чужі дати. Я святкувала 7 січня і так хочу надалі. Мені і багатьом людям ваше 25.12 це чужі дати. Чим ви відрізняєтесь вітд тих росіян з їх нав´язуванням?
Борисфенка• сегодня в 00:38
Астрономію ви не вчили? 3 22 по 25 грудня три найкоротших дні, потім тривалість дня збільшується аж до 22 червня.