Катастрофа• вчера в 12:32
Ну чому ж я така фантазерка?
Заміжня 20+ років за сухарем, нетактильним, інтровертом. Якому дуже скоро в шлюбі стали не потрібні оті обійми, поцілунки, а з часом і секс. Він махровий інтроверт, якому і спілкування-то потрібно дуже дозовано. Ну, що маємо, то маємо.
І в якійсь момент я забила на спроби якось людину розшевелити. Є фільми, книги, мої фантазії, в які я в будь-яку мить можу піти. Там мене люблять, обіймають, розмовляють. Секс в мене на порнхабі ))) - так, сама, все сама. Зате мене там теж завжди хочуть і предохранятися не потрібно.
Гірше те, що я будь-яку просто ввічливу увагу від чоловіків сприймаю занадто близько до серця, одразу теж фантазії і залипання. Але це я жорстко сама відслідовую, б´ю себе по руках/по фантазіях, перемикаю увагу. І завжди думаю, боже, як же я зголодніла по простій увазі...
Ламборджини• вчера в 13:37
Ответ дляспальное место
Автор, успіхів вам. Виходжу з теми.
Що, час до коханця їхати?
Голодаю• вчера в 13:44
Ответ дляКатастрофа
Думаю, так. Ну і планка по розуму і освіченості чоловіка в мене завжди була висока.
Т е вам надо умный, образованный и хотящий секса? Это не сложно найти именно в таком наборе. Он при этом может быть бедный и неспортивный, непривлекательный. У такого выбор небольшой среди женщин, так что шансы большие.
Катастрофа
• вчера в 13:50
Ответ дляГолодаю
Дякую, бідний, неспортивний і негарний, при цьому розумний і освічений в мене вже є
Красота неземная• вчера в 14:09
Попробуйте заняться собой. Спорт, новые вещи, украшения, сами купите себе букет цветов, своди себя в ресторан, театр. Попробуйте новое хобби. Когда вы сами заинтересует есть собой и полюбите себя, другим тоже захочется, потому что вы будете излучать совершенно другую энергию.
Ваш муж просто привык к тому что вы никуда не денитесь и расслабился, не считая важным ваши личные чувства.
Катастрофа
• вчера в 14:15
Ответ дляКрасота неземная
Я давно займаюся сама тим, що мені цікаво і хочеться ) Я хайкінг люблю, компанія для цього є. Немає компанії - іду туди, де безпечно самій. Хобі в мене є, мені завжди є чим займатися.
Друг бобер• вчера в 14:28
Ответ дляКатастрофа
Тому що я не вірю, що я зможу знайти потрібну мені людину.
Ви думаєте, що я до 30 років не знала, що мені потрібно? Знала. Мій шлюб став компромісом, я це завжди розуміла. Я б не змогла жити з дурнем, непорядним, обмеженим. Так, в моєму колі були розумні, порядні, цікаві, симпатичні мені. Але ніхто з них мною не зацікавився. Я так втомилася тоді від цих спроб, коли все мимо. З тих, хто мною цікавився, мій муж був єдиним нормальним.
І от зараз, старша на 20 років жінка виходить на ринок відносин ) Ні, в моєму оточенні все ще є вільні на зараз чоловіки. І всі вони проблемні.
Так Ви теж проблемна
Катастрофа
• вчера в 14:32
Ответ дляДруг бобер
Так Ви теж проблемна
Ясна річ
Безпроблемних хлопців і дівчат розбирають у юності
Друг бобер• вчера в 14:34
Ответ дляКатастрофа
Ясна річ
Ви сама собі не подобаєтеся, не любите себе, занижена самооцінка, Ви цей стан транслюєте оточуючим Вас чоловікам
Голодаю• вчера в 20:18
Ответ дляКатастрофа
И вы опять хотите наступить на те же грабли? Убирайте ум и образованность из списка, шансы найти будут выше
Катастрофа
• вчера в 21:31
Ответ дляГолодаю
А навіщо мені дурний і неосвічений????