Катастрофа• 17 декабря 2025
Ну чому ж я така фантазерка?
Заміжня 20+ років за сухарем, нетактильним, інтровертом. Якому дуже скоро в шлюбі стали не потрібні оті обійми, поцілунки, а з часом і секс. Він махровий інтроверт, якому і спілкування-то потрібно дуже дозовано. Ну, що маємо, то маємо.
І в якійсь момент я забила на спроби якось людину розшевелити. Є фільми, книги, мої фантазії, в які я в будь-яку мить можу піти. Там мене люблять, обіймають, розмовляють. Секс в мене на порнхабі ))) - так, сама, все сама. Зате мене там теж завжди хочуть і предохранятися не потрібно.
Гірше те, що я будь-яку просто ввічливу увагу від чоловіків сприймаю занадто близько до серця, одразу теж фантазії і залипання. Але це я жорстко сама відслідовую, б´ю себе по руках/по фантазіях, перемикаю увагу. І завжди думаю, боже, як же я зголодніла по простій увазі...
Психологічка• 17 декабря 2025
Ответ дляКатастрофа
До кого? В мене немає бажаючих взяти мене на ручки і віднести у прекрасний світ.
Хворий сухарь мені не чужий за стільки років, я ще й в лікарню до нього бігала після операції, і ночувала там. Теж не з прекрасного світу розових поней ситуація.
Я ж говорю - шею ищете, чтобы удобно присесть и чтобы ещё кружила.
Голодаю• 17 декабря 2025
Ответ дляКатастрофа
Тому що я не вірю, що я зможу знайти потрібну мені людину.
Ви думаєте, що я до 30 років не знала, що мені потрібно? Знала. Мій шлюб став компромісом, я це завжди розуміла. Я б не змогла жити з дурнем, непорядним, обмеженим. Так, в моєму колі були розумні, порядні, цікаві, симпатичні мені. Але ніхто з них мною не зацікавився. Я так втомилася тоді від цих спроб, коли все мимо. З тих, хто мною цікавився, мій муж був єдиним нормальним.
І от зараз, старша на 20 років жінка виходить на ринок відносин ) Ні, в моєму оточенні все ще є вільні на зараз чоловіки. І всі вони проблемні.
Так ваша проблема в чем? В непривлекательности?
Психологічка• 17 декабря 2025
Ответ дляКатастрофа
А зачем Вас брать на ручки?
спальное место• 17 декабря 2025
Ответ дляГолодаю
Автор все доступно описала. В тому що її чоловік її влаштовує, але секс відсутній. Так буває. Це як чудово жінка яка не хоче спати з чоловіком
Психологічка• 17 декабря 2025
Ответ дляГолодаю
В гормональном всплеске перед менопаузой и в нереализованной мечте о прЫнце.
Голодаю• 17 декабря 2025
Ответ дляспальное место
Как раз ее муж не устраивает, но она боится никого не найти.
спальное место• 17 декабря 2025
Ответ дляГолодаю
Не влаштовує відсутність секса. Ви неуважно читаєте. Вона про його якості нічого поганого не писала
спальное место• 17 декабря 2025
Ответ дляПсихологічка
І це також.
Психологічка• 17 декабря 2025
Ответ дляГолодаю
Ну, вышла замуж за первого, кто предложил. Не подходил, не любила, зато замуж же вышла и детей нарожала. А теперь страдать начала от недот...ха.
Голодаю• 17 декабря 2025
Ответ дляспальное место
Ей не нужен просто секс, ей надо внимание, тактильность, эмоции. Это немного о другом.
спальное место• 17 декабря 2025
Ответ дляПсихологічка
Це ваш постійний стан, агресивно хамовитий?
спальное место• 17 декабря 2025
Ответ дляГолодаю
І якби він їй це дав, хто зна? Можливо цього було б достатньо, раз вона з ним стільки років поруч.
Психологічка• 17 декабря 2025
Ответ дляспальное место
Извините, елея и сиропа не налила. Вам литр или два? И кухонный психолог ещё что-то расскажет)
Голодаю• 17 декабря 2025
Ответ дляПсихологічка
Знаете, в этом есть здравый смысл. Ей хотелось стабильности, семьи, детей. А когда это все уже есть, понимаешь, что чего-то не хватает. Ощущения себя женщиной, заботы, комплиментов, эмоций. Просто другая бы нашла себе любовника, а автор просто мечтает.
спальное место• 17 декабря 2025
Ответ дляПсихологічка
Удалено администрацией...
Психологічка• 17 декабря 2025
Ответ дляспальное место
Удалено администрацией...
Я у вас на допросе? Заигрались?
спальное место• 17 декабря 2025
Ответ дляГолодаю
Так питання в тому чого не знайшла? Вона пише що варіантів спочатку не було, а ті що поруч, в оточенні, її не влаштовують. А чому не влаштовують, знаєте?
Ламборджини• 17 декабря 2025
Ответ дляспальное место
То хай розлучається і кохається з ким завгодно. З чого проблема? Чоловік, за станом здоров´я, не здатний на камасутру жеребців з Порнохабу.
спальное место• 17 декабря 2025
Ответ дляПсихологічка
Я у вас на допросе? Заигрались?
Я взагалі на форумі. Ви де, це інше питання. Зливають агресію в різних місцях. В реальності вам мабуть слабо,негатив зливати?
спальное место• 17 декабря 2025
Ответ дляЛамборджини
Навіщо. Їй не треба розлучатись і вона цього не прагне. Їй достатньо знайти коханця який її влаштує. Але поки що його немає, про це тема.
Катастрофа
• 17 декабря 2025
Ответ дляГолодаю
Думаю, так. Ну і планка по розуму і освіченості чоловіка в мене завжди була висока.
спальное место• 17 декабря 2025
Ответ дляКатастрофа
Автор, мені особисто цілком ваша поведінка зрозуміла. Шукайте для коротких зустрічей і буде вам щастя.
Ламборджини• 17 декабря 2025
Ответ дляспальное место
А чого ви до коментаторки причепились? Це не вона, а авторка жаліється на життя. Ви теж агресивна мадам, але за собою не помітно.
ВільнаНазавжди• 17 декабря 2025
Ответ дляспальное место
Автор, тільки секс. Шукайте для тимчасових зустрічей. Не обов´язково все ламати, лише заради сексу.
Ну який секс?Секс без подальшого залипання не доступний для 99% жінок. Навіть тим, що вважають себе роковухами, а потім повзають за тими, хто поюзав і викинув.
А авторші це взагалі не доступно. Навіть на разок.
Ламборджини• 17 декабря 2025
Ответ дляспальное место
І ця жінка, яка радить знайти коханця, ще вчить інших жити. Ви теж у грічку стрибаєте при чоловікові?
Катастрофа
• 17 декабря 2025
Ответ дляспальное место
Дякую за розуміння
спальное место• 17 декабря 2025
Ответ дляЛамборджини
А ви чого до мене вчепились? Авторка тему для обговорення створила. От і спілкуйтесь, з автором. Якщо вважаєте що це має бути виключно діалог двох осіб, на форумі. Ви вважаєте хамство прийнятним, я ні.
спальное место• 17 декабря 2025
Ответ дляЛамборджини
А вам ще треба, в чужі труси зазирнути? Займіться власним життям, сонечко. Дорослі жінки якось без вас розберуться, що їм робити.
Ламборджини• 17 декабря 2025
Ответ дляспальное место
Біле пальто не тисне? Лядство для вас норма, а хамство за серденько зачіпає?