Катастрофа• 17 декабря в 12:32

Ну чому ж я така фантазерка?

Заміжня 20+ років за сухарем, нетактильним, інтровертом. Якому дуже скоро в шлюбі стали не потрібні оті обійми, поцілунки, а з часом і секс. Він махровий інтроверт, якому і спілкування-то потрібно дуже дозовано. Ну, що маємо, то маємо.
І в якійсь момент я забила на спроби якось людину розшевелити. Є фільми, книги, мої фантазії, в які я в будь-яку мить можу піти. Там мене люблять, обіймають, розмовляють. Секс в мене на порнхабі ))) - так, сама, все сама. Зате мене там теж завжди хочуть і предохранятися не потрібно.
Гірше те, що я будь-яку просто ввічливу увагу від чоловіків сприймаю занадто близько до серця, одразу теж фантазії і залипання. Але це я жорстко сама відслідовую, б´ю себе по руках/по фантазіях, перемикаю увагу. І завжди думаю, боже, як же я зголодніла по простій увазі...
Психологічка• 17 декабря в 13:07
Ответ дляКатастрофа
До кого? В мене немає бажаючих взяти мене на ручки і віднести у прекрасний світ.
Хворий сухарь мені не чужий за стільки років, я ще й в лікарню до нього бігала після операції, і ночувала там. Теж не з прекрасного світу розових поней ситуація.
Я ж говорю - шею ищете, чтобы удобно присесть и чтобы ещё кружила.
Голодаю• 17 декабря в 13:07
Ответ дляКатастрофа
Тому що я не вірю, що я зможу знайти потрібну мені людину.
Ви думаєте, що я до 30 років не знала, що мені потрібно? Знала. Мій шлюб став компромісом, я це завжди розуміла. Я б не змогла жити з дурнем, непорядним, обмеженим. Так, в моєму колі були розумні, порядні, цікаві, симпатичні мені. Але ніхто з них мною не зацікавився. Я так втомилася тоді від цих спроб, коли все мимо. З тих, хто мною цікавився, мій муж був єдиним нормальним.
І от зараз, старша на 20 років жінка виходить на ринок відносин ) Ні, в моєму оточенні все ще є вільні на зараз чоловіки. І всі вони проблемні.
Так ваша проблема в чем? В непривлекательности?
Психологічка• 17 декабря в 13:08
Ответ дляКатастрофа
А зачем Вас брать на ручки?
спальное место• 17 декабря в 13:09
Ответ дляГолодаю
Автор все доступно описала. В тому що її чоловік її влаштовує, але секс відсутній. Так буває. Це як чудово жінка яка не хоче спати з чоловіком
Психологічка• 17 декабря в 13:09
Ответ дляГолодаю
В гормональном всплеске перед менопаузой и в нереализованной мечте о прЫнце.
Голодаю• 17 декабря в 13:09
Ответ дляспальное место
Как раз ее муж не устраивает, но она боится никого не найти.
спальное место• 17 декабря в 13:10
Ответ дляГолодаю
Не влаштовує відсутність секса. Ви неуважно читаєте. Вона про його якості нічого поганого не писала
спальное место• 17 декабря в 13:10
Ответ дляПсихологічка
І це також.
Психологічка• 17 декабря в 13:10
Ответ дляГолодаю
Ну, вышла замуж за первого, кто предложил. Не подходил, не любила, зато замуж же вышла и детей нарожала. А теперь страдать начала от недот...ха.
Голодаю• 17 декабря в 13:11
Ответ дляспальное место
Ей не нужен просто секс, ей надо внимание, тактильность, эмоции. Это немного о другом.
спальное место• 17 декабря в 13:11
Ответ дляПсихологічка
Це ваш постійний стан, агресивно хамовитий?
спальное место• 17 декабря в 13:12
Ответ дляГолодаю
І якби він їй це дав, хто зна? Можливо цього було б достатньо, раз вона з ним стільки років поруч.
Психологічка• 17 декабря в 13:12
Ответ дляспальное место
Извините, елея и сиропа не налила. Вам литр или два? И кухонный психолог ещё что-то расскажет)
Голодаю• 17 декабря в 13:13
Ответ дляПсихологічка
Знаете, в этом есть здравый смысл. Ей хотелось стабильности, семьи, детей. А когда это все уже есть, понимаешь, что чего-то не хватает. Ощущения себя женщиной, заботы, комплиментов, эмоций. Просто другая бы нашла себе любовника, а автор просто мечтает.
спальное место• 17 декабря в 13:14
Ответ дляПсихологічка
Удалено администрацией...
Психологічка• 17 декабря в 13:15
Ответ дляспальное место
Удалено администрацией...
Я у вас на допросе? Заигрались?
спальное место• 17 декабря в 13:15
Ответ дляГолодаю
Так питання в тому чого не знайшла? Вона пише що варіантів спочатку не було, а ті що поруч, в оточенні, її не влаштовують. А чому не влаштовують, знаєте?
Ламборджини• 17 декабря в 13:17
Ответ дляспальное место
То хай розлучається і кохається з ким завгодно. З чого проблема? Чоловік, за станом здоров´я, не здатний на камасутру жеребців з Порнохабу.
спальное место• 17 декабря в 13:17
Ответ дляПсихологічка
Я у вас на допросе? Заигрались?
Я взагалі на форумі. Ви де, це інше питання. Зливають агресію в різних місцях. В реальності вам мабуть слабо,негатив зливати?
спальное место• 17 декабря в 13:18
Ответ дляЛамборджини
Навіщо. Їй не треба розлучатись і вона цього не прагне. Їй достатньо знайти коханця який її влаштує. Але поки що його немає, про це тема.
автор Катастрофа • 17 декабря в 13:18
Ответ дляГолодаю
Думаю, так. Ну і планка по розуму і освіченості чоловіка в мене завжди була висока.
спальное место• 17 декабря в 13:19
Ответ дляКатастрофа
Автор, мені особисто цілком ваша поведінка зрозуміла. Шукайте для коротких зустрічей і буде вам щастя.
Ламборджини• 17 декабря в 13:20
Ответ дляспальное место
А чого ви до коментаторки причепились? Це не вона, а авторка жаліється на життя. Ви теж агресивна мадам, але за собою не помітно.
ВільнаНазавжди• 17 декабря в 13:23
Ответ дляспальное место
Автор, тільки секс. Шукайте для тимчасових зустрічей. Не обов´язково все ламати, лише заради сексу.
Ну який секс?Секс без подальшого залипання не доступний для 99% жінок. Навіть тим, що вважають себе роковухами, а потім повзають за тими, хто поюзав і викинув.
А авторші це взагалі не доступно. Навіть на разок.
Ламборджини• 17 декабря в 13:21
Ответ дляспальное место
І ця жінка, яка радить знайти коханця, ще вчить інших жити. Ви теж у грічку стрибаєте при чоловікові?
автор Катастрофа • 17 декабря в 13:22
Ответ дляспальное место
Дякую за розуміння
спальное место• 17 декабря в 13:24
Ответ дляЛамборджини
А ви чого до мене вчепились? Авторка тему для обговорення створила. От і спілкуйтесь, з автором. Якщо вважаєте що це має бути виключно діалог двох осіб, на форумі. Ви вважаєте хамство прийнятним, я ні.
спальное место• 17 декабря в 13:26
Ответ дляЛамборджини
А вам ще треба, в чужі труси зазирнути? Займіться власним життям, сонечко. Дорослі жінки якось без вас розберуться, що їм робити.
спальное место• 17 декабря в 13:26
Автор, успіхів вам. Виходжу з теми.
Ламборджини• 17 декабря в 13:37
Ответ дляспальное место
Біле пальто не тисне? Лядство для вас норма, а хамство за серденько зачіпає?